City Awards ödülümüzü aldık

Uluslararası City Awards 2019 da yılın en başarılı bioenerji uzmanı ödülünü aldık.

Değerli manken-sunucu Tuğba Özay ın sunumuyla gerçekleşen gece Teddy Club organize edildi. yılın en iyilerinin verildiği ödül gecesinde ödülümüzü faydamız dokunan tüm danışanlarımız adına aldık.

Güzel geçen gecede, sanat dünyasından medyaya, en başarılı eğitim kurumlarından en başarılı tıp kurumları ödüllerini aldı.

yılın en iyi bioenerji uzmanı
yılın en iyi bioenerji uzmanı

Gece başarılı pop şarkıcıları ve görsel showlarla gayet başarılı devam etti. Tüm katılanlara ve organizatörlere teşekkürlerimizi sunarız. Ödülümüzü bize ulaşan tüm danışanlarımız adına aldık.

yılın en iyi bioenerji uzmanı
yılın en iyi bioenerji uzmanı

Kısaca bilgilendirmek gerekirse,

Ruhsal dinginliği beraberinde getirdiği için genellikle psikolojik rahatsızlıkların birçoğunda kullanılabilir. Panik atak gibi hastalıklarda, enerji akışının düzenlenmesiyle birlikte krizler azaltılabilir ve hatta zamanla kaybolabilir.  Ayrıca bioenerji uzmanı kişilerin düzenli olarak gerçekleştirdiği seanslarla birlikte, depresyon gibi uzun süreli ruhsal bozuklukların da önüne geçilebilmektedir.

Psikololojik olarak boy gösteren ve bioenerji uzmanı kişilerce şifa uygulamalarının yapılmasından sonra düzelme gösterecek diğer hastalıklarsa şunlardır; anksiyete, nedensiz stres, korku ve endişe.

Bioenerjinin iyi geldiği fiziksel rahatsızlıklara değinmek gerekirse; alerjik durumlar, baş ağrısı, halsizlik (uzun süreli halsizlik), migren tedavileri, eklem ağrıları, kalp rahatsızlıkları, mide rahatsızlıkları, konsantrasyon bozuklukları, vücudun çeşitli yerlerinde meydana gelen ağrılar, cilt rahatsızlıkları, uykusuzluk ve denge bozuklukları gibi rahatsızlıklar örnek verilebilir.

Unutmayın ki tedavinin uygulanabilmesi için öncelikle bioenerji uzmanı kişinin sizin rahatsızlığınızı iyi bir şekilde anlaması gerekiyor. Uzman bu noktada sizi iyi bir şekilde dinliyor ve anlıyorsa, doğru bir şekilde etkileşim sağlayabilir.

Uzman kişi hangi kanalların kapalı olduğunu ve bu kanalları açmak için nasıl bir yol izlemesi gerektiğini biliyor olmalıdır. Enerji akışını bu bağlamda düzenlemelidir. İşte bu noktada da olumlu yani pozitif enerji devreye girer.

Kişiyi negatif enerjiden uzak tutarak olumlu enerji yüklemesi gerçekleştirilerek evrenin o büyülü enerjisinden faydalanması ve iyileşmesi amaçlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir