Bioenerji Seans Görüntüleri

Bioenerji seansı görüntelerinde , beden kayıtlarına sahip kişinin aşırı uykusuzluk ve strese neden olmaktaydı.

Dolayısıyla sosyal hayatı etkilenmektedir. Seans ile birlikte enerji bedeni dengelenmiş, beden kayıtları sonlandırılmış oldu.

Beden kayıtları temizlenmediği taktirde uyku sorunları, aşırı sinirlilik, stres, devamlı bilinmeyen nedenlerle karamsarlık baş göstermektedir.

Bu tip beden kayıtları ile ilgili sorunlar ruh hekimleri tarafından çeşitli ilaçlar ile baskılanmakta, geçici iyileşme sağlansa bile ilaçlar bırakıldığında yada alınmadığında tekrarladığı yani ilaçların sadece geçici olarak sorunu çözdüğü görülmektedir.

Enerji Dengelenmesi Çok Önemli

Dengeleme, seanslarla geri dönüşümsüz, ilaç yada benzer materyaller kullanmadan sadece enerji bedenini dengeleyerek sağlığınıza kavuşursunuz. Bu videoda görülen istem dışı ayak sallama titreme olarak görülmeyebilir. Sıcaklık, soğukluk, karıncalanma, uyuşma veya gözler kapalıyken renkler görme şeklinde oluşabilir. Unutmayın seans almadan ne olduğunu anlamanız çok zor olsa bile seanslardan sonra mutlak bir iyileşme ağrısız yaşam ve hayattan tat alma sizleri beklemektedir.

Enerji Kanalları

Bioenerji insanlar tarafından henüz çok bilinmeyen bazı insanların da dikkat etmediği ve inanmadığı bir tedavi yöntemdir. Ancak Bioenerji uzmanı Aysel Pekersoy yeni bir hastanın seansı sırasında ne kadar doğru bir tedavi olduğunu bizlere göstermiştir. Bioenerji tedavisi olmak isteyen kişinin ilk seansını tam olarak gerçekleştiren uzman, hastanın durumu hakkında da yaptığı yorumlar ile onlara yardımcı olmuştur. Bioenerji tedavisi sırasında hastanın hareketlerine bakıldığı zaman ne kadar zor ve yapılması güç bir tedavi olduğunu anlamışsınızdır. Zaten bioenerji tedavisi olarak adlandırılan bu yöntem vücutta bulunan enerji kanallarını açmak için uygulanmaktadır. Bir insanın vücudundaki enerji kanalları aktif olarak işlem yapıyorsa o kişi daha enerjik ve daha hayat doludur. Ancak belirli bir bölgesindeki çakra aktif değil veya bazı sorunlar yüzünden kapanmışsa onun tekrar açılması gerekmektedir.

bioenerji ve çakralar
bioenerji ve çakralar

Çakra Problemleri

Bioenerji uzmanı Aysel Pekersoy tarafından yapılan açıklamalar neticesinde insan vücudunda baştan batın bölgesine kadar  gelen çakralar bulunmaktadır. Bu çakralardan herhangi bir tanesinde sorun var ise o bölgedeki organlarda rahatsız olma durumu ile karşı karşıya kalabilir. Yani bu durumda vücudunda hastalık çeken birçok insanın çakralarının kapalı olabileceği düşüncesi aklımıza gelmektedir. Zaten enerji akışı bir insanın vücudunda tam olarak sağlanıyorsa o kişi hayat dolu ve herkesten daha enerjiktir.

Çakraların Kapanması

Bir de insan vücudunun her yerinde bulunan bu çakraların kapanması için bazı sebepler bulunmaktadır. Bu çakralar genel olarak stres, üzüntü, depresyon gibi sorunlar yüzünden kapanmakta ve herhangi bir uzman tarafından tedavi görülmezse açılmamaktadır. Aysel Pekersoy tarafından yapılan bir bioenerji tedavisini yukarda görmektesiniz. Hastanın çakralar açılırken nasıl tepkiler verdiğini görmemiz bu tedavi yönteminin ne kadar etkili olduğunu bizlere göstermektedir.

Çakraların Etkisi

Zaten enerji kanallarında sorun olan insanlar genel olarak daha çekingen, bölgede ağrı, stres, sıkıntı gibi olaylar ile de karşı karşıya kalabilmektedir. Bioenerji konusunda gerçekten uzman bir kişiden tedavi görürseniz hayatınızda daha rahat olursunuz. Herhangi bir hastalığınız olmasa bile uzman bir kişiye tedavi olup kapalı çakra bulunuyorsa onu açtırmak için tedavi görmeniz ilerleyen hayatınızda yaşayabileceğiniz sorunlara karşı önlem almaktadır.

Enerji Merkezlerimiz: Çakralar

Uzmanlar tarafından yapılan açıklamalar neticesinde insan vücudunu çepeçevre saran ve enerji akışını sağlayan bu çakralar, kapanma ya da hasar görme durumları sonrasında tamamen enerji akışını yitirir ve o bölgelere enerji gelmez. Enerji gelmeyen bir bölgede de hastalıkların oluşma riskleri çok daha yüksektir. Bir de tıp alanında tedavisi mümkün olmayan rahatsızlıklarınız için de seans alabilirsiniz. Bu çakralarda yaşanan sorunlar tıp alanında bulunamamaktadır. Vücudunuza gönderilen pozitif frekanslar ile çakralarınız açılmakta ve daha mutlu huzurlu bir hayat sürmektesiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir