Bioenerji ile beden kayıtlarının çıkarılması

Bioenerji ile beden kayıtlarının çıkarılması mümkün mü? Yıllardır ağrılar, mide bulantıları kusma şikayetleri ile gelen hastamızda yorgunluk, bitkinlik gibi sorunlarıyla tıp yöntemlerini denemiş ancak başarılı olunamamıştı. En son bize gelerek şikayetlerini anlattı seanslara başladık. Enerji bedeni bozulmuş, yüksek miktarda beden kayıtları vardı. Sadece ilk 3 seans sonunda ciddi düzelmeler başladı.

Bioenerji ile hastalık tespiti mümkün mü?

Evet elbette hastalık tespiti bioenerji ile bölgesel olarak mümkün. Seans öncesinde çakra taraması yapılarak el ile frekans verilen kapalı tam çalışmayan çakralardan alınan titreşim hastalığın tespitinde öncülük eder. Şöyle bedenimizde bulunan 7 ana çakra bulunduğu yerdeki organları yönetir. Titreşim buna sinyal de diyebiliriz uyarı vererek asıl rahatsızlığın nerede olduğunu anlamamızı sağlar. Uygulama bütünsel olarak yapılır ayrıca frekans verilen bölgeye yoğunlaşılır.

 

Bioenerjide enerji çıkışları

Bioenerjist beden kayıtlarının çıkarılması için enerji çıkışlarının olmasını sağlar. Beden kayıtlarının çıkarılması sırasında hasta görüşlerinin bilgilerine dayanarak yapılan görüşmelerde bu seanslar sırasında uyuşma, bitkinlik gibi durumların ortaya çıktığı belirtilmiştir. Hasta görüşlerine göre, şikayetlerinin çoğu ikinci üçüncü seanslardan sonra düzelmeye başlamıştır. Beden  kayıtlarının silinmesi kronikleşen ruhsal integrayonikanın düzelmesine yardımcı olur. Enerji akışının düzgün çalışmasına yardımcı olup vücudu negatifliklerden korur. Kişinin mutlu ve kaliteli bir yaşam sürmesine yardımcı olur.

Bedenimiz doğuştan var olan enerjilerle dünyaya gelir. Kozmik yaşam enerjisinin bizlere sunduğu  enerjiye bio enerji diyoruz. Bioenerji sadece vücudumuzla sınırlı bir enerji değildir. Aynı zamanda vücudumuzu da saran bize kalkan görevi sunan bir enerjidir. Bioenerji vücudumuza girdiği andan itibaren şifa enerjisine dönüşür.   Tedavi amaçlı ve koruma amaçlı kullanılır.

Bioenerjist : Doğuştan gelen bir yetenek

Bioenerji uygulamalarını yapan kişilere bioenerjist denir. Bio enerjistler doğuştan şifa kodlarına sahip olabilirler. Çok eski çağlarda halk hekimliği adı altında uygulamalara rastlanmaktadır. Bio enerjistler uzman kişilerdir. Vücudumuz zaman zaman hastalıklara ve virüslere maruz kalır. Psilolojik geçirdiğimiz travmalar ve stres enerji  kalkanımızı oluşturan auramızda yırtılmalara ve zayıflıklara neden olur.

Bu gibi durumlarda yaşam enerjisinde bozulmalar ve tıkanıklıklar oluşur. Bu tıkanıklıkların giderilmesi için vücuda enerji giriş noktası olan çakraların açık olması gerekir. İşte bioenerjist adeta bir iletken görevi üstlenerek bu çakraların açılmasını ve enerji girişinin sağlanmasını sağlar.

Negatiflik ve olumsuzluklara karşı

Hayatımız boyunca birçok negatifliklere ve olumsuzluklara maruz kalırız. Yaşadığımız zihinsel ve psikolojik durumları bilinçaltımız kaydeder. Beden kayıtlarımızı oluşturur. Beden kayıtlarının negatifliklerle ve  olumsuzluklarla dolu olması bizim yaşam enerjimizi ve yaşam kalitemizi düşürür. Birçok hastalığa karşı savunmasız kalırız.Bu beden kayıtlarında yıllarca süren şikayetler ve artık kronikleşen hastalılar oluşur. Hasta şikayetleri dinlendiğinde yıllardır devam eden yorgunluk, bitkinlik,  devamlı oluşan ve devam eden ağrılar, mide bulantıları, kusma gibi şikayetlere rastlanmıştır.

Hasta görüşleri

Hasta görüşleri, bu gibi şikayetlerini normal tıp yöntemleriyle  halletme yoluna gitmişler. Ancak başarılı olamadıkları için alternatif tıp yöntemlerine başvurmuşlardır. Bu gibi şikayetleri olan bir hastayla seanslara başlandı. Hastanın bütün şikayetleri dinlenmiş, yaşamış olduğu negatif ve olumsuz durumlar tespit edilmiş olup beden kayıtlarına ulaşılmıştır. Bu kayılarda hastanın enerji bedeninin bozulmuş olduğu fonksiyonlar arasında enerji iletişiminin sağlanamadığına rastlanmıştır. Hastayla yapılan görüşmeler ve anlattıkları şikayetler doğrultusunda seanslar başlamıştı. Daha yapılan iknci ve üçüncü seanslar sonucunda hastada gözle görülür ciddi düzelmeler gözlemlenmiştir.

Uygulama alanları ve bütünsel olması

Bioenerji alanının uygulaması çok geniştir. Bu uygulama sayesinde hastalıkların tespiti de yapılmaktadır. Seans öncesinde hastaların, çakralarının açık olup olmadığına bakılır. Çakra taraması yapılır. Eğer çalışmayan veya kapalı çakralar varsa el frekansıyla açılması sağlanır.  Bu frekanslar tam çalışmayan çakralardan alınan titreşimler sayesinde hastalıkların tespitini sağlar. İnsan bedeninde 7 ana çakra bulunur. Ve bu çakralar bulunduğu bölgedeki organları yönetirler.

Çakralara  giden bu titreşimler uyarı göndererek, hastalığın nerede hangi organda olduğunu tespit eder. Bio enerji uygulamaları bölgesel değil, bütün vücudu kapsayacak şekilde bütünsel yapılır. Ancak frekanslar hasta olan  bölgede yoğunlaşarak titreşimlere sebep olur.  Rahatsızlığın nerede olduğunu anlamamıza yardımcı olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir