Ağrısız mutlu olduğunu görmek harika

Yürüme zorluğu, diz çeşitli bölgelerde kronik ağrılar, tedavi edilemeyen baş ağrısı şikayetleri ve yorgunluk sendromu şikayetleriyle gelmişti. Seanslari artık bitti. Tüm şikayetleri iyileşti. Ağrısız mutlu olduğunu görmek paha biçilemez.

Yürüme zorluğu uygulamamız

Geçtiğimiz günlerde Bioenerji uzmanı Aysel Pekersoy, bir hastanın daha tedavisinin sonlandığını belirtti. Hasta, geçen yıllardan bu yana yürümede zorluk çekiyor ve kendi işlerini dahil göremeyecek durumdaydı. Daha sonra hastanın diğer bir şikayeti de baş ağrısının tedavi edilememesiydi. Baş ağrısı yüzünden her türlü işinden kalan ve uzun bir süredir sadece evinde dinlenmeye çalışan hasta, Aysel Pekersoy’a bir kez tedavi oldu. Daha sonra yapılan seanslar sonrasında hastanın herhangi bir problemi kalmayarak hasta sağlığına kavuştu.

Baş Ağrıları

Yürümede zorluk ve baş ağrısı çeken bu hastanın bu kadar kısa bir süre içerisinde iğnesiz ve ilaçsız olarak düzelmesi de Uzman Pekersoy’un söylediklerine göre gerçekten ayrı bir mutluluk oldu. Biliyorsunuz ki günümüzde romatizma, bacak, kol ağrıları artmaya devam ediyor. Tıp, çok gelişti. Ancak bu tür tedavileri yapmak için artık başka yöntem arayışlarına giren uzmanlar, kısa bir süre sonra Bioenerji denilen yeni bir tedavi türünü keşfetti. Bu yeni tedavi türünde, kısa bir süre içerisinde vücudunuzda bulunan ağrılardan kurtulmanız artık gerekten çok kolaylaştı. Ancak henüz birçok insan hala Bioenerji tedavisinin ne olduğu ve bu tedavinin ne amaçla kullanıldığı hakkında çok fazla bir bilgiye sahip değil. Bugün sizlere bu gibi bir hastalığınız varsa eğer nasıl bir tedavi sürecinden geçerek, bu gibi rahatsızlıklarınızdan Bioenerji ile kurtulabileceğinizi göstereceğiz.

Önce enerjinin düzenlenmesi

Bioenerji, vücutta bulunan düzensiz olarak akış yapan enerjinin düzenli hale getirilmesi için yapılan çalışmalardır. Bu çalışmaların en güzel yanlarından bir tanesi hiçbir yan madde kullanılmamasıdır. Yani bu tedavi yönteminde ne bir makina, ne de bir iğne ilaç kullanılmıyor. Uzun yıllar öncesinde bu gibi şikayetler yüzünden insanlar, yaşamına zor da olsa devam ediyor, ve hayatının sonuna kadar bu ağrıları çekmek zorunda kalıyorlardı. Ancak artık böyle bir şey bulunmuyor. Biliyoruz ki doktorlar sizlere bu konuda her türlü yardımı sağlıyor. Ancak onların da üstesinde gelemediği ilaçlar ve iğneler ile de tedavi edilemeyen hastalıklar da bulunuyor. Kullandığınız ilaç ya da iğneler sizlerden bu hastalığı tamamen atmıyor.

Sebepsiz ağrılar

Yani hastalığın sadece ilerlemesini yavaşlatarak daha uzun bir süre ağrılarınızı da azaltıyor. Azalan bu ağrılardan sonra insanlar hastalıklarından tamamen kurtulduklarını zannediyor. Ancak kesinlikle bu ilaçları ya da iğneler kullanmayı bıraktıkları zaman ağrılar yeniden başlıyor ve o zaman yeniden şikayet etmeye başlayıp tekrar doktorlara gidiyorlar. Doktorlar da tekrardan ilaç vererek, sizlere uzun bir süre daha ağrısız bir dönem yaşatıyor. Ancak ağrılarınız tekrar kısa bir süre içerisinde baş gösterebiliyor. O yüzden yıllardır birçok uzman tarafından geliştirilen ve ülkemizde yeni ve etkili bir tedavi yöntemi olarak bulunan Bioenerji tedavisini sizlere öneriyoruz.

Uygulamanın asıl amacı

Bu tedavinin amacı vücudunuzda bulunan, içerisinden enerji geçen çakralardan kapalı olanları açmak enerjinin rahat bir şekilde dağılımını sağlamak. Ancak bu konuda uzman olan insan sayısı ülkemizde az olduğu için, birçok insan bunun daha nasıl bir tedavi olduğunu bilmiyor. Bu tedavi yönteminde hiçbir iğne ya da ilaç kullanılmıyor ve hastalığınızdan kısa bir süre içerisinde de kurtulabiliyorsunuz. Ayrıca sadece bu tür ağrılardan değil tüm vücudunuzda bulunan ağrıları da tedavi ettirebilirsiniz. Biraz önce bahsettiğimiz çakralar, insanın her yerinde bulunuyor. Çakra dediğimiz şey insanların vücutlarında bulunan enerjinin tüm vücuda dağılması için gerekli olan ve her insanda kapalı olduğu zaman ağrılar yapan yapılardan oluşuyor. Bioenerji tedavisi de burada devreye giriyor.

Çakralarda akış sağlamak

Kapalı olan çakraların olduğu yerlere uzmanlar tarafından dünya çapında bulunan doktorlar tarafından onaylanan sinyaller yollanıyor. Bu sinyaller yollandıktan ve o bölgedeki çakra açıldıktan sonra kolayca enerji akışı sağlanıyor. Bu sinyalleri elbette herkesin bildiği frekanslar değil. Birçok insan daha önce de söylediğimiz gibi bu tedavi yönteminin nasıl olduğunu bilmiyor ancak kısa bir süre içerisinde en yaygın tedavi yöntemlerinden bir tanesi olması bekleniyor.

TV yayınlarımızı mutlaka seyredin

Bioenerji uzmanı Aysel Pekersoy, geçtiğimiz günlerde birçok televizyon kanalında yapılan yayınlarda insanlara bu tedavi yönteminin nasıl olduğunu anlattı. Ancak bu yayınları izlemeye fırsatı olmayan insanlar için bizler bir de buradan sizlere anlatıyoruz. Vücudumuzun koruma kalkanı adı verilen bir kalkanı bulunuyor. Auro adı verilen bu kalkan, vücudumuzda enerji koruması kalkanı görevi yapıyor. Yani enerjinin vücutta korunması görevini bu kalkan üstleniyor. Kalkanda herhangi bir sorun olursa onun da tamir edilmesi gerekiyor. Kalkanlardan ziyade enerji geçişlerinin sağlandığı çakralarda oluşan problemlerden dolayı birçok insan ağrılarından şikayet edip doktorlara baş vuruyor. Ancak bu bölgede bulunan çakraların kapalı olduğu için ağrıların olacağını da kimse düşünmüyor.

Kaç çakramız var ?

Sizlerin de vücudunuzda bulunan 7 adet çakradan bir tanesi arızalı ya da kapalı olursa enerji geçişi sağlanmayan yerde uyuşukluk ve ağrı gibi vakalar meydana çıkıyor. Devamlı bazı yerleri uyuşan insanlar, bu yüzden çok şikayetçiler. Ancak bu tür sorunlara artık tıp’tan başka çözüm yolları da elbette bulunmaya devam ediyor. Bunlardan en yaygın olanı da Bioenerji tedavisi. Bu tedavide birkaç seans gittikten sonra artık her çakra açıldığı için daha enerjik ve daha mutlu bir insan oluyorsunuz. Ayrıca kafada bulunan ve beyinin üstünde duran çakra, arıza yaptığı zaman da beyinde problemler çıkabiliyor. Yani vücudumuzun besin ve içeceklerden aldığı enerjiyi tam olarak vücutta dolaştırması gerekiyor. Bu enerji tam dolaştığı zaman daha heyecanlı ve daha güçlü olduğunuzu kesinlikle hissedeceksiniz. Örnek olarak Aysel Pekersoy’un geçtiğimiz günlerde katıldığı bir televizyon programında yaptığı açıklamalar neticesinde artık bu yöntem ile bel fıtığı olan hastaların da kurtulabileceği ortaya çıktı.

 Mutlaka bize danışın

Bel fıtığı, çok ağrılı ve kötü bir hastalıktır. Bundan kurtulmanın yolu tıp’ta elbette var. Ancak o bölgedeki fıtıklar ameliyat ile alındıktan sonra da o bölgenin altında yani bacaklarda ağrılar oluşmaya başlıyor. Oluşan bu ağrıları çözmenin en kolay yolu olarak da Bioenerji tedavisi uygun geliyor. O bölgeye uzman Aysel Pekersoy tarafından tamamen zararsız frekanslar gönderiliyor. Bu frekanslar vücuda gönderildikten sonra orada bulunan enerji kanalları tam olarak açılıyor. Ayrıca bu tedavi yönteminin en önemli özelliklerinden bir tanesi de hücre yenilenmesi. Yani Bioenerji tedavisi olan bir insanın, tedavi olduğu bölgedeki organlarda da hücre yenilenmeleri başlıyor ve organlar kendini tazeliyor. Örnek olarak mide çakrası olarak adlandırılan çakrada bir problem olduğu zaman sırtta ağrı ya da birtakım organlarda problem oluyor. Bu problemler Tıp alanında çözümleri bulunsa da bunlar tamamen hastalıktan sizleri kurtarmıyor. Tam aksine sizlere ağrılar ve sancılar konusunda zaman kazandırıyor. Ancak Bioenerji tedavisi yapılan bir bölgede, hücre yenilenmesi oluştuğu için orada bulunan organlar da otomatik olarak bu frenkanslardan dolayı kendisini yeniliyor ve yeni ve temiz bir organ meydana gelmeye hazırlanıyor. Sizlerin de çevrenizde bu tür rahatsızlıkları olan insanlar bulunuyor olabilir. Onlara da Bioenerji tedavisi ile kısa bir zaman içerisinde bu sorunlardan kurtulma şansını vermeniz gerekiyor. Ya da sizler de bu tedavi yönteminden kesinlikle yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir