TGRT Ana Haberin Konuğu : Aysel Pekersoy

TGRT Ana Haber canlı yayın konuğu olduk. Konu hakkında merak edilenleri anlatmaya çalıştık. Programda, Bioenerji Nedir? ve hangi hastalıklara uygulanır gibi soruları cevapladık.

Sizlerin de izlemenizi tavsiye ederiz. Ülkemizde tam olarak bilinmeyen alternatif tıp yöntemlerinden olan, tedavi hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Sizlerde içinizde bilmediğiniz güç, duygu olabilir.

Danışmaktan sakın çekinmeyin. Siz de bioenerjist olabilir, tam olarak öğrenebilirsiniz. Etrafınızda şifa arayan o kadar insan var ki. Hayatınızı pozitif ve neşeli olarak geçirmek istemez misiniz? Daha doğrusu alacağınız eğitimle hayatınızda yepyeni pencereler açabilir. Bakış açınızı değiştirebilirsiniz.

Hastalıklara karşı dayanıklı olmak

Hastalıklara karşı daha dayanıklı sosyal, ailevi travmalara karşı güçlü olabilirsiniz. Her geçen gün yıpranmakta, hastalanmakta, kendimizi kötü hissetmekteyiz.

Seanslarla belki de sizin ya da çevrenizde yıllardır hastalığına çözüm bulamamış kişi ya da kişiler şifalanacak, belki de sizin böyle derdiniz var. Unutmayın en kötüsü iyileşmeyi istememektir.

Böyle direnci olan insanlar için yapılacak pek bir şey kalmamış gibidir. Sizde Bioenerji seansları ile ne kadar yaratıcı ne kadar pozitif ne kadar olumlu olduğunuzu keşfedebilirsiniz.

Aysel Pekersoy’un Açıklamaları

Bioenerji hakkında yayında yaptığımız açıklamalar birçok insan için gerekli olan şifa bulma durumunu yeterli kılmaktadır. Aysel Pekersoy tarafından yapılan açıklamalar arasında insanların en çok dikkatini çeken durum bu tedavi yöntemi ile Tıp alanında tedavi olamayan rahatsızlıkların da tedavi olabilmektedir.

Yani ülkemizde her geçen gün gelişmeye devam eden tıp alanında bile sizin de bildiğiniz gibi bazı hastalıklar tedavi edilemiyor. Bu durum sonrasında birçok insan hastalıklar ile mücadele edemeyerek hayatını kaybediyor.

Bu büyük hastalıklar arasında kanser, bel fıtığı ve daha birçok hastalık geliyor. Bildiğiniz gibi bel fıtığı hastalığı günümüzde özellikle ağır işlerde çalışan insanlarda görünmektedir.

Ve Tıbbi alanda tedavisi mümkün olsa da belirli bir süre sonrasında tekrarlama durumu söz konusudur. Ancak bu rahatsızlığı ameliyat ile tedavi ettirmek yerine seanslar sayesinde kısa bir süre içerisinde bu rahatsızlıklarına çözüm bulabilirsiniz.

Bioenerji Nelere Uygulanır ?

Bioenerji vücudumuzda bulunan neredeyse tüm hastalıklara uygulanabilen bir yöntemidir. Dünyada en ünlü doktorlar tarafından uygulanan bu yöntemi, insanların vücuduna tamamen zararsız ve etkilidir. Bir insanın vücudunda oluşan ve Tıbbi alanda ancak ameliyat ile tedavi edilebilen rahatsızlıklar bile bu yöntem ile birkaç seans sonrasında iyileşmeler görülebilmektedir.

Enerjimizi dengeleme

Bioenerji uzmanı Aysel Pekersoy’un canlı yayında yaptığı açıklamalar neticesinde insan vücudunda bulunan enerji dengeleme sistemi olan enerji tam olarak sağlandığı zaman hastalıklardan kurtulma oranı çok yüksektir. Ve vücutta bulunan neredeyse her hastalık içi uygulanabilen bu tedavi, birkaç seans sonrasında sizleri rahatlatmaktadır.

Seanslarında sizlere uygulanan tedavi de vücudunuzdaki kapalı olan çakraların açılması için belirlenen bölgelere gönderilen frekanslardır. Bu frekanslar bölgede bulunan çakraların açılmasına yardımcı olurken daha sonrasında o bölgede bulunan çakra açıldığı ve enerji akılı tam olarak sağlandığı için hücre yenilenmesi başlamaktadır.

Çakralar başımızdan başlayarak kalçalara kadar bulunan enerji geçiş kanallarıdır. Bu kanalların bulunduğu bölgelerdeki organlarda hastalık durumu söz konusu ise kapalı olan çakra açılarak enerji akışı tam olarak sağlanır ve organda yaşanan hücre yenilenmesi hastalığın atılmasını sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir