Tv 2 Çok Yaşa Programının Konuğu : Aysel Pekersoy

Geçtiğimiz aylarda popüler olan ve insanların en çok merak ettiği konular arasına giren bioenerji, geliştirilmeye devam ediyor. En tanınmış Bioenerji uzmanlarından bir tanesi olan Aysel Pekersoy, TV 2’de katıldığı Çok Yaşa adlı programda insanlara bu konular ile alakalı olarak güzel bilgiler verdi.

Verilen bilgiler arasında Bioenerji nasıl uygulanır? Gibi sorular da yer aldı. Bu konuda insanların çok merak ettiği konulardan bir tanesi ise bu tedavi yönteminin insan vücudunda ne işe yaradığı oldu. Geçtiğimiz aylardan bu yana insanları meşgul eden konulardan bir tanesi Bioenerji oldu.

Doğal yaşam akımı

Bioenerji Uzmanı Aysel Pekersoy, katıldığı programda çok değerli bilgiler verdi. Pekersoy, Bioenerji’nin doğal yaşam akımı olduğunu ve bunun yanı sıra da vücudumuzun enerji dengeleme sistemi olduğunu da ekledi. Ayrıca bugün tıpta bile çözümü olmayan hastalıkların bulunduğunu sizler de biliyorsunuz. Bu hastalıklar birçok insanın hayatını kaybetmesine kadar gidebiliyor. Bu hastalıkların en büyükleri arasında ise kanser gibi hastalıklar gösteriliyor.

Ayrıca Pekersoy, verdiği bilgiler dahilinde bu hastalıkların tıp gibi büyük bir alanda çözümü bulunamazken, Bioenerji tedavisi ile insanların kısa bir süre içerisinde bu hastalıklardan kurtulacağını da ekledi. Yani tıp gibi büyük ve her geçen gün geliştirilen bir bilim dalında, tedavisi olmayan hastalıkların bu yöntemler ile tedavi edilmesinin amaçlandığı belirtti. Yaptığı açıklamalar neticesinde

Yöntemlerimiz

Bioenerji’nin çok güzel bir yöntem olduğunu belirten Pekersoy, bu yöntem ile çoğu hastalığın da düzeltilebileceğini belirtti. İnsan vücudunun en çok enerji ihtiyacını sahip olduğunu belirtti. Bunun yanı sıra doğuştan hasta olan ve belirli bölgesini hareket ettiremeyen insanların, vücutlarında bulunan enerjinin eksik olduğunu da belirtti. Ancak bu tedavinin felç geçirmiş hastalarda bir işe yaradığı hakkında net bir bilgi vermedi.

Koruma kalkanımız

Katıldığı programda Aura adlı insanın koruma kalkanını da bizlere açıklayan Pekersoy, kalkanı bir atmosfere benzetti. İnsanın çevresini saran bir kalkanın olduğunu ve adının da Auro olduğunu belirten uzman, bu konuda belirli açıklamalarda bulundu. İnsanın etrafını saran ve bir enerji kalkanı olduğunu da birçok insan bilmiyor.

Bu tedavi yönteminden birçok insanın haberinin olmamasına rağmen yakın bir süre içerisinde en çok kullanılan tedavi yöntemleri arasında yer alacağı da düşünülüyor. Bu yöntemin en büyük özelliklerinden bir tanesi de vücuda frekanslar yollanarak tedavi uygulanması.

Birçok insan vücuduna frekans yollanacağını duyduğu zaman tedavi görmekten vazgeçiyor. Bir nevi insanların bu gibi tedavilerden korktuğunu da söyleyebiliriz. Ancak insanların bu konulardan korkmasına kesinlikle herhangi bir sebep yok.

Yani sizler de hasta bir insan iseniz o zaman sizin enerji sisteminizde bir problem olduğu için o hastalığa da yakalanmış olabilirsiniz. Modern tıp alanında yıllardır yapılan geliştirmeler neticesinde birçok hastalığın tedavisi bulunurken, en büyük ve insanın hayatını kaybettiği hastalıklara tedavi bulunamıyor.

Aslında çaresiz miyiz ?

Bu hastalıklar yüzünden bir yıl içerisinde binlerce insan hayatını kaybediyor. Ancak elbette bu konuda araştırmalar son sürat devam ediyor. Tıp’ın bile çare bulamadığı büyük hastalıklara çare bulmaya çalışan insanlar bu tür bir yöntem geliştirdi. Vücudunuza bazı frekanslar gönderiliyor ve bu frekanslar sayesinde o bölge hastalığından kurtulmuş oluyor. Ayrıca, bu tedavi sadece büyük hastalıklara değil küçük problemlere de iyi geliyor.

Pekersoy’un verdiği bilgilere göre insan vücudunda enerjinin geçiş sağladığı Çakra adı verilen yapılar da bulunuyor. Bir insanın vücudunda toplamda 7 adet çakra bulunacağını da bizlere açıklayan uzman, bu çakralardan bazılarının kapalı olabileceğini de bizlere kesinlikle bildiriyor.

Bir insanın vücudunda 7 adet Çakra bulunuyor. Bunlar boğaz, mide, kalp, baş ve diğerleri olarak adlandırılıyor. Bu Çakralardan vücudun enerjisi geçtiği için onlardan herhangi bir tanesinde bir sorun olduğu ya da çakra kapandığı zaman o çakranın bulunduğu bölgede bulunan organlar da hasar görebiliyor. Örnek olarak kafamızda bulunan çakra.

Enerji dağılımı

Açıklanan bilgiler neticesinde insanın vücudunda enerji kafadan dağılmaya başlıyor ve daha sonra diğer çakralara ulaşıyor. Kafa da bulunan çakrada bir problem yaşanması takdirinde beyinde bazı problemler ortaya çıkabiliyor. Örnek olarak Pekersoy, baş ağrısı, depresyon gibi durumlarda bu çakranın kapalı olduğunu bildiriyor. Yani depresyon da olan bir insan Bioenerji konusunda herhangi bir uzmandan tedavi gördükleri sürece belki de hastalıklarından kurtulabileceğini de söylemeden geçmiyor.

Kalp çakrasında herhangi bir problem oluşan bir insanın, duygularını kontrol edemeyeceğini, sinirli ya da devamlı duygusal olacağını da bizlere açıklıyor. Beyin tabi ki bir insanın en çok ihtiyacı olan organlardan bir tanesi. Kafa da bulunan çakrada bir problem olduğu zaman, beyinin de bu yüzden hasar görebileceğini de söylemekte yarar var. Bu çakralar vücudumuzun her yerinde bulunuyor.

Ve bunlar kapandıkları zaman orada bulunan organlar da zarar görüyor. Yani uzmanın yaptığı açıklamalar neticesinde mide çakrası olarak bilinen çakrada oluşacak problemlerde orada bulunan organların da zarar göreceğini ve hastalıkların bu yüzden de gelişebileceğini açıklayan Pekersoy, yapılan bu tedavi ile kısa bir süre içerisinde bu hastalıklardan kurtulma olasılığının yüksek olduğunu da belirtiyor.

Frekanslarımız

Ayrıca vücuda gönderilen bu frekanslar dünyaca ünlü doktorlar ve araştırmacılar tarafından onaylanmış. Yani bu frekanslar sizlere herhangi bir zarar vermezken, doktorlardan aldığınız birçok ilacın sizlere zararları da bulunuyor. Bu tedavi yönteminde uzman, sizlere dokunmadan tedavi gerçekleştiriyor.

Mide Çakrası

Mide çakrası olarak bilinen solar pleksus çakranın açılmasının ardından orada bulunan organlarda da bir hücre tazelenmesi oluşuyor. Bu hücre tazelenmesinin ardından, o organ da kendini toparladığı için hastalıklardan da kurtulma şansı çok artıyor. İnsanlar hayatını kaybetmemek için her türlü tedavi yöntemini uygulamaktan kaçınmıyor. Ancak ülkemizde tıp çok gelişmiş ancak büyük hastalıklara çare olmadığı için maddi durumu iyi olanlar yurt dışına gitme kararı alıyor.

Ancak orada da hastalıktan kurtulacakları konusunda kesin bir tedavi yok. Bu insanlar yurt dışına çıkıyor ancak maddi durum açısından sorunlar yaşayan insanlar oralara gidip tedavi göremiyor ve sonucunda hayatını kaybediyor.

Hala geliştirilmesi devam eden ve bu konuda araştırmalar yapan uzmanlar, çakraların tamamının açık olduğu insanlarda herhangi bir hastalığın olmayacağını da bizlere bildiriyor. İnsanların bu konuda bilgili olmaları gerçekten çok önemli bir etken.

Ağrılar ve depresyon

Sizler de başınızda ağrı, depresyon gibi belirtiler varsa o zaman başınızda bulunan ilk çakra kapanmış olabilir. Onu açtırdıktan sonra bu problemlerinizden tamamen kurtulabilirsiniz. Ancak tabi ki kendi enerjimizi de yükseltebiliriz. Kafamızda bulunan negatif düşünceleri olumlu düşüncelere çevirdiğimiz zaman enerjimiz yükselecek, ve kısa bir süre içerisinde de eski mutlu hayatımıza dönebileceğiz.

Bioenerji konusunda insanın kendi düşüncelerinin de çok önemli olduğunu belirten Aysel Pekersoy, bu konuda en uzman insanlardan bir tanesi. Vücudumuzda bulunan çakraların hepsi aktif olarak çalıştığı zaman hiçbir yerimizde problem olmayacağını ve rahat bir hayat süreceğimizi de söyleyen Pekersoy, kısa bir zaman içerisinde bu yöntem ile birçok insanın da sorunlarından kurtulacağını yapılan yayında açıkladı.

Bu tedavi yöntemi ile, birkaç insan tedavi olduktan ve iyileştikten sonra binlerce insanın da bu yönteme başvuracağı düşünülüyor. İlerleyen günlerde Bioenerji tedavisinin nasıl geliştirildiğini hep birlikte göreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir