Aysel Pekersoy Halk Tv’de

Ülkemizin en iyi Bioenerji uzmanlarından bir tanesi olan Aysel Pekersoy, geçtiğimiz günlerde çıktığı televizyon programlarında yaptığı değerli açıklamaların ardından bu kez de Halk TV’de yayına katıldı.

Katıldığı her yayında insanlara uzmanlık alanı olan Bioenerji konusunda birçok bilgi veren Aysel Pekersoy, bu yöntemin ne kadar güzel bir yöntem olduğunu da bizlere açıklıyor. Birçok alanda hastalıklardan Bioenerji tedavisi ile kurtulmanın artık mümkün olduğunu herkes biliyor.

Bel ve boyun fıtıkları hakkında

Yapılan bu yayında, kısa bir tedavi sürecinin ardından Bel ve Boyun Fıtığından sizler de kurtulabilirsiniz. Yapılan seansların ne kadar kolay olduğunu da sizlere kesinlikle açıklıyoruz.

Bioenerji konusunda her geçen gün büyük gelişmeler ülkemizde kaydedilmeye devam ederken bu işin gerçek uzmanlarından bir tanesi olan Aysel Pekersoy, yaptığı açıklamalar neticesinde bu tedavi yöntemi ile bel ve boyun fıtığından tam olarak kurtulmanın mümkün olduğunu açıkladı. Yapılan yeni geliştirmeler sonrasında birçok hastanın bu yöntem ile tam olarak sağlığına kavuştuğunu hepimiz biliyoruz.

Alternatif yöntemler

Ancak bu tedavi henüz ülkemizde insanlar tarafından tam anlamı ile nasıl bir tedavi olduğu bilinmediği için, insanlar bu yöntemleri biraz yadırgıyor. Ancak bu yöntemler ile sağlıklarına kavuşan hastaları da gören insanlar, kısa bir süre içerisinde bu yönteme yöneleceklerdir.

Çevrenizde bel ya da boyun fıtığı yaşayan bir insan var ise o zaman bunun nasıl bir hastalık olduğunu biliyorsunuzdur. Ancak bu hastalığın henüz ne olduğunu bilmeyen insanlar da var.

Ülkemizin en çok ağrı yapan ve insanın hareketlerini tam olarak kısıtlayan hastalıkların başında gelen bel fıtığına, uzun yılların ardından çok kolay bir yöntem ile tedavi uygulanıyor. Bu uygulanan tedavinin ardından artık insanlar eskisi kadar ağrı ve sızı çekmiyor.

Hayatınızı kısıtlamayın

Ayrıca hiçbir yere kıpırdayamayan insanlar da kısa sürede sağlıklarına kavuşabiliyorlar. Ve az da olsa kendi işlerini yapma fırsatına sahip oluyorlar. Bel fıtığı hastalarının sadece bel bölgelerinde ağrı olmadığını hepimiz biliyoruz.

Bu insanların en çok ağrıyan yerleri arasında bacakları da gelmektedir. Yani bacaklarınızı eğer bel fıtığınız var ise tam anlamı ile kullanamayabilirsiniz. Bu ağrılar yüzünden yerinizden kalmak bile istemeyeceksiniz.

Ancak Bioenerji uzmanı Aysel Pekersoy, bu tür hastalıkların tedavisini uzmanlar tarafından yıllardır geliştirilen ve hala geliştirmelerine devam edilen Bioenerji tedavi yöntemi ile yapıyor.

Bu yöntem ile sizler de çok kısa bir süre içerisinde olmasa da biraz zaman geçtikten sonra kendi işinizi kendiniz yapabiliyor ve çoğu zaman yardım almak zorunda kalmıyorsunuz. Elbette hastalık, bir insanın yaşayabileceği en kötü durumlardan bir tanesidir. Ancak her geçen gün ayrıca geliştirilmeye devam eden Tıp ile de bu hastalıklardan kurtulmaya çareler aranmaya devam ediliyor.

Herhangi bir madde kullanılıyor mu ?

Bionerji tedavisini diğer tedavi yöntemlerinden ayıran en büyük özelliği ise herhangi bir madde kullanılmıyor olması. Yani bel fıtığı gibi yüksek ağrılarda doktorların verdiği ilaçları kullanmanız gerekiyor. Bu ilaçlar, elbette sizlerin bel fıtığınıza ya da başka bölgelerinizde bulunan hastalıkların iyileşmesinde büyük rol oynuyor.

Ancak insanların geçtiği bir konu daha var. Bu ilaçların sizlere ne kadar zararı olduğunu da bilmeniz gerekiyor. Bioenerji tedavisini uzmanlar bu yüzden insanlara önermeye devam ediyor. İlaç kullanılmadan yapılan bu tedavi, kısa vadede etkisini gösteriyor ve hastalıklardan yavaş yavaş kurtulmaya başlıyorsunuz.

Bu tedavi yöntemi, uzun bir süredir geliştirildiği için insanlara herhangi bir yan etkisi ya da zararı kesinlikle bulunmuyor. Ayrıca, yöntemde uzmanlar sizlere dokunmadan da tedavi uygulaması gerçekleştirebiliyor. Yani vücudunuza herhangi bir madde girmeden sadece dışarıdan vücudunuza gönderilen frekanslar ile tedavi olabiliyorsunuz.

Uygulamayı kimler yapar ?

Bu frekanslar sadece bu işlerin uzmanları tarafından bilinen ve yıllardan bu yana yapılan büyük araştırmalardan sonra dünyaca ünlü doktorlar tarafından onaylanan frekanslardan oluşuyor.

Halk TV yayınında konuşan uzmanımızın söylediklerine göre, fıtıklardan ameliyat ile kurtulmak günümüzde mümkün. Ancak orada bulunan diğer blokajları ve baskıları kaldıramadıkları için o bölgede ağrılar ameliyattan sonra da devam edebilir.

Bel gibi bir bölgeden ameliyat olmakta gerçekten çok zor. Saatlerde süren bu ameliyatlar sonrasında, eğer ağrılarınız hala devam ederse işte bu durumun en kötü yanı oluyor. Bel fıtığından ameliyat olan bazı insanlar, büyük ağrı ve sancıların geçtiğini söylüyor ancak bir süre bir işte çalıştıkları zaman ya da belleri üzerinde çok durdukları zaman orada tekrar ağrı olduğunu söylemeye devam ederler. İşte bu blokaj ve baskılardan kaynaklanan ağrılardır.

İlaçların yan etkilerine dikkat

Tıp, çok gelişmiş olmasına rağmen bu ağrıları doktorlar gidermek için ilaç vermek zorunda kalıyor. Daha önce de söylediğimiz gibi bu ilaçların da sizler kullandığınız zaman vücudunuza fayda sağlamasından ziyade zarar da sağlıyor.

Ayrıca birçok insan da bu ilaçların yan etkilerinden kaynaklanan sorunlar yaşayarak doktorlara tekrar başvurmak zorunda kalıyor.

Bioenerji uzmanı Aysel Pekersoy, bu kötü ağrılı durumlardan nasıl kurtulacağımızı da bizlere yayında açıklıyor. Bel fıtığından ameliyat olan insanların vücutlarında tekrar oluşan ağrılar, ilk olarak tespit ediliyor. Daha sonra orada bulunan kanalları Bioenerji tedavisi denilen yöntemler ile açıyorlar. Bu kanallar açıldıktan sonra hastada daha güzel bir görünüm ve iyileşme sağlanmış oluyor.

Ağrılarımız

Ağrı insanların en çok nefret ettiği durumlardan bir tanesidir. Ağrı bulunan bölgedeki kanallar açıldıktan sonra o bölgeden enerji akışı sağlandığı için ağrıların da azalacağı ve birkaç seans sonrasında bu ağrılardan kurtulacağımız da kesinlikle açıklanıyor.

Bioenerji tedavisi uygulanan bu bölgeler, ilk olarak kanalların açılması ile rahatlıyor. Daha sonra tedavi sırasında uzmanlar tarafından vücudunuza gönderilen frenakslar sayesinde o bölgede hücresel yenilenme başlar. Hücresel yenilenme başlayan bu bölgede, yenilenmenin ardından ağrılar yavaş olarak kesilmeye başlar.

Ağrılar tam olarak yapılan seansların ardından kesilir ve hastalar sonunda rahatlarına kavuşurlar. Bu kesilen ağrılar sonrasında her insan normal hayatına devam edebilir ve günlük hayatta bu sorun yüzünden yapamadığı işleri yapmaya başlar.

Kimlere uygulanabilir

Ayrıca bugün katıldığı programda bizlere bu tedavi alanında yaş aralığının olmadığını da Aysel Pekersoy açıklıyor. Bu tedavi yönteminin her insan üzerinde uygulanabileceğini ve insanların bu yöntemden sonra rahatlayacağını da belirten Pekersoy, küçük çocuklara da bu uygulamaların yapılabileceğini de ekledi. Bu tedavi yönteminde daha önce de sizlere söylediğimiz gibi herhangi bir alet ya da cihaz kullanılmıyor.

Bioenerji tedavisinin asıl amacı, insanların vücutlarında bulunan enerji geçişi sağlanan yerleri bularak buraları tedavi etmek ve kolay bir şekilde enerjinin akışını sağlamak. Enerji akışı tam olarak sağlanan insanlar, günlük hayatlarına daha mutlu bir şekilde devam edebilir.

Enerji sisteminde bulunan arızalar da düzeltildiği zaman vücut kendisini zaten tamamen onaran bir sistem haline geliyor. Ayrıca sadece bel bölgesinde değil, kafa kalp gibi bölgelerinizde de ağrı ya da depresyon yaşayan bir insan iseniz o zaman bu tedavi yöntemi ile sizler de kurtulabilirsiniz.

Vücutta enerjinin ilk geçtiği yer kafada bulunuyor. Bu bölgenin tam altında da beyin bulunduğu için beyinde yaşanan problemlerin bu enerji yollarının ağrıları olmasından sebep olabileceği açıklanıyor. Yani bu tedavi yöntemi ile vücudun neredeyse her yerinde bulunan ağrılardan da kurtulmak kesinlikle mümkün oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir