Nasıl Hastalanıyoruz? Evren ve Bioenerji

Sağlıklı bir bedende bulunan organlar kendi enerjileriyle titreşir. Bu titreşim halindeyken organlarımız pozitif enerjiyle doludur ve sağlıklıdır. Organlarımızda bulunan en küçük yapı taşı olan hücrelerimizin farklı titreşim frekansları vardır. Hücrelerde bulunan bu titreşimin bozulmasıyla, organlarımızdaki frekenslarda bozulmaya başlar. Bu bozulmalar enerji akışımızda blokajlara sebep olur. Kişinin zihinsel, bedensel ve psikolojik  fonksiyonlarını etkiler. Yaşam kalitesini bozar. Enerji sistemimizde çöküşler yaşamaya başlarız. İşte bütün bunlar bedenimizi hastalıklara açık hale getirir. Solunan hava, yanlış kullanılan antibiyotikler, duygusal travmalar bedenimizi adeta hapseder, hastalanırız. Bu gibi durumlarda evrenin şifa enerjisi bioenerjiye ihtiyaç duyarız.

Evren enerjisi

Evrenin enerjisi bizi ayakta tutar. Bunun için  bedendeki enerji kanallarının serbestçe akması gerekir. Gün içinde maruz kaldığımız bir çok etkende metobolizmamızı riske sokar. Bu etkenler bedenimizi virüslere karşı savunmasız bırakır. Bu virüsler toksinlerin artmasına sebep olur. Bakteri ve mantar gibi patojenler ortaya çıkar. Çoğunlukla bu belirtiler hemen ortaya çıkmaz. Günlük yaşam döngüsü içinde metobalizmamız bu mikroplarla savaşacak kadar güçlüdür. Ancak ağır enfeksiyon ve travmalarda vücut belirli sinyaller vermeye başlar. Metabolizmada hasar oluşur organlar görevini yerine getiremez.

Hastalık nedir

Bebeklerde kusma, ağlama , ateş gibi belirtiler oluşur. Yetişkinlerde ise ağrı, halsizlik, gibi belirtiler en hafif şekliyle vücudumuzun bize gönderdiği işaretlerdir. Dünya Sağlık Örgütü  ruhen, bedenen ve zihnen iyilik halinin bozulmasını hastalık olarak nitelendirmiştir. Hastalık durumunda hücrelerimiz kendini resetler. Bu durumda ancak yaşamsal  bio enerji ve evrensel enerji vücudumuza şifa verir. Uygulanan tıbbi ve şifa enerji teknikleri tekrar sağlığımıza kavuşmamızı sağlar.  Bizi hasta eden faktörleri şöyle sıralayabiliriz.

Hastalık nedenleri

Çevresel Etkenler: Bunların arasında hava ve su kirliliği, trafikteki egsoz gazları, sera salınım gazları, fabrika bacalarından sızan  karbonmonoksit gazlar, kimyasal gazlar, elektronik ve manyatik kirlilik, radyasyon sayılabilir.

Beslenme : İnsan için hayati önem taşıyan bu konu çok önemlidir. Fast foodlar, hazır katkılı rafine gıdalar, tatlandırıcılar, beyaz unlu gıdalar, beyaz şeker, hormonlu gıdalar, sigara alkol, gibi maddeler metobolizmamızı bozar.

Stres : Hücrelerimizi bozar. Enerji akışını engeller.  Bu durumda evrensel yaşam enerjisi Bio enerjiden faydalanmalıyız. Bio enerji vücudumuza ve hücrelerimize şifa verir. Yaşamsal enerjimizi pozitife çevirir.

Spor Aktivite : Hareketsiz yaşam vücudumuza gerekli enerjilerin girişini engeller. Hücrelerimize gelen enerji bloke olur.  Buda bağışıklık sistemimizi etkiler kiloya sebeb olur.

Saydığımız bu gibi sebeplerden dolayı vücudumuz dışarıdan gelen mikroplara karşı savunmasız kalır. Nasıl hastalanıyoruz ‘un cevabını bu şekilde özetleyebiliriz. Evren ve Bio enerji hastalıkların şifasını bize getirir. Hastalıklarda iyileşmeyi sağlayan şey kişinin yaşam enerjisi ve bağışıklığının gücüdür.  İnanç ve davranış sistemimizin hastalıklar üzerinde çok büyük rolü vardır. Doğuştan gelen ırsi hastalıklar da vardır. Bu hastalıklar bize genler aracılığıyla geçer.

İnsanlar yüzyıllar boyunca salgın hastalıklarlada uğraşmak zorunda kalmışlardır. Bu salgın hastalıklarla baş etmenin yollarını aramışlardır. İşte bu durumda aşı en iyi yöntemlerden biridir. Pozitif enerjiler ve yaşam kalitemiz bizi hastalıklara karşı korur.

Nasıl Hastalanıyoruz? Evren ve Bioenerji” için 2 yorum

 • 11 Ocak 2019 tarihinde, saat 19:07
  Permalink

  uzun zamandır sitenizi takibe aldım Evren enerjisi ile araştırmalar yapıyordum sonunda güzel bi yazı buldum. yazınız için teşekkür ederim

  Yanıtla
  • 19 Ocak 2019 tarihinde, saat 17:00
   Permalink

   Biz de size teşekkür ederiz, sitemizde bioenerji hakkında tüm bilgileree ulaşabilirsiniz.

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir