Tüm rahatsızlıklarını bitirdik

Hülya Hanım İsviçre den gelerek seanslarını aldı. Kendisinde 22 yıldır depresyon, Eklem romatizması, guatr ve ayaklarında ödem vardı. Sonuçlar harika bütün şikayetleri sonlandı. Tüm rahatsızlıklarını bitirdik.

Bioenerji peki tüm hastalıkları nasıl iyileştirdi. Yapılan seanslar  bütünsel bir uygulamadır. Bölge yada organ gözetmeksizin tümleşik olarak dengelenme yapıldığından esas şikayet konusu ile birlikte bütünsel bir rahatlama, şifalanma oluşmaktadır. Hücresel yenilenmeler başlamakta bir nevi kendi tedavisi için bedenimize uyarı verilmektedir.

İlaç verilir mi ?

Tamamen doğal olup farmakolojik ilaç doğal ilaç herhangi bir madde verilmemektedir. En basit anlatımda kendimizde bulunan şifayı harekete geçirmektedir. Yaşamda var olan enerjiye yaşam enerjisi diyoruz. Doğuştan bedenimizde var olan  bu yaşam enerjisi şifa enerjisidir aynı zamanda. Sadece bedenimizle sınırlı olmayan bedenimizin dışında da bizi koruyan bu enerjiye bio enerji diyoruz.

Enerjiyi vücuda yönlendirmek

Bio enerjinin vücudumuza yönlenmesini sağlayan, hastalıkların yok olmasında bize yardım eden uzman kişilere bioenerjist denir. Bio enerjistler bu konuda eğitim almış uzman kişilerdir. Doğada bulunan enerjiyi adeta bir yansıtıcı görevi üstlenerek bize gönderirler. Bio enerjistler hastaların sorunlarını kökenine inerek dinler durumuna göre seans düzenlerler.

Bütünsel bir uygulama

Yapılan uygulamalar bütünseldir.Tüm vücuda dengeleme sağlamak için yapıldığından bölge yada organ gözetilmez. Hastaların esas şikayet konusu ile birlikte bütün vücutta bir rahatlama ve şifa oluşmaktadır. Bio enerji girişi yapıldığında beyne bir sinyal gider Kendini iyi et. İşte bu dakikadan itibaren hücrelerimiz kendilerini yenilemeye başlar. Zaten var olan bio enerji vücudumuzdaki yaşam enerjisiyle birleştiğinde şifa enerjisine dönüşür.

Bio enerji uzmanı Aysel Pekersoy bu konuda birçok hastanın iyileşmesini sağlamıştır.

Bir çok şikayet için uygulanır

Hastalarla olan görüşmelerde hastanın şikayetleri dinlenmiş nasıl bir uygulama yapıldığı ve sonuçları anlatılmıştır. Hülya hanım 22 yıldır belfıtığı rahatsızlığı olan bir hasta olup bununla birlikte eklem romatizması, guatr, depresyon gibi hastalıkları da olan bir kişidir. Boyun fıtığından ameliyat olmuş İsviçrede de sürekli bel fıtığı ile ilgili tedavilere gitmiştir. Ayaklarına doğru eğilemediğini çok acı duyduğunu ifade etmiştir.

Rahatlama ne zaman başlar

Ancak daha ilk seanslarda  belinde bir rahatlama hissettiğini bu uygulamanın kendisine çok iyi geldiğini söylemiştir. Ayaklarındaki şişmelerin/ödemlerin  azaldığını, uyku probleminin geçtiğini anlatıp nefes alma verme durumlarında da bir rahatlama söz konusu olmuştur. Bu rahatlamalar 10 seanslık bir uygulamadan sonra oluşan durumlardır. Gözlerindeki kanlamanın yok olduğunu çok daha rahat görebildiğini ve bu durumdan çok memnun olduğunu dile getirmiştir. Hiç ilaç veya damla kullanmadan bu seanslar neticesinde gözdeki kanlanma ve batmanın yok olduğunu söylemiştir. Bio enerji seanslarından çok memnun olduğunu ve devam ettiğini dile getirmiştir.

Herhangi bir ilaç yada madde kullanılmaz

Bio enerji seansları tamamen doğal olup, herhangi bir farmakolojik veya bitkisel ilaç kullanılmaz. Herhangi bir cihaz kullanılmaz. O nedenle yapılan tedavilerin hiçbir yan etkisi yoktur.

Bio enerjiyle tedavi olan hastalar arasında  agrılarından ve reflüden kurtulan bir hasta  diğer vücut fonksiyonlarının da rahatladığını dile getirmiştir. Günümüzde çok şikayet edilen uyku problemi şikayetleri ile ilgili durumlarda ki hastalar uygulanan seanslar sonrasında kesin bir çözüme kavuşmuş daha canlı ve enerjik hissettiklerini anlatmışlardır. Sadece yaşlı insanlarda olmayan gençlerdede çok sık rastladığımız romatizma problemlerinde yapılan uygulamalar ve seanslar sayesinde çok güzel sonuçlar elde edilmiştir.

Negatif olumsuzluklara çok etkili

İnsanların zaman zaman maruz kaldığı negatif olumsuzlar ve dışarıdan gelen virüsler bizleri hem psikolojik hemde fiziksel olarak hasta yapar. Bedenimiz negatifliklerle yüklenir. Bedenimiz dışında olan ve bizi koruyan auramız da yırtılmalar ve zayıflamalar görülür. Enerjimizde azalmalar oluşur. Bu gibi durumlarda çakralarımız kapanır. Vücuda giren enerjiyi hücrelerimize gönderemeyiz. Sistemlerimizde ve fonksiyonlarımızda bozulmalar oluşur. Bu bozulmalar vücudumuzda adeta bir domino etkisi yaparak birbirini tetikler.

Bağışıklık sisteminin zayıflaması

Bağışıklık sistemimiz zamanla  zayıflar. İşte bioenerji bozulan bu fonksiyonların birbirleriyle daha iyi çalışabilmesi ve mutlu olabilmemiz için var olan enerjidir. Bio enerji sayesinde kanallara gelen enerji çok daha rahat akar. Negatiflikten çıkıp pozitif enerjilerle dolarız. Sadece bir bölgeye veya bir organa uygulanan bir enerji olmayıp, bütün vücuda etki yapar. Şifa enerjisine dönüşür. Sadece hastalıkları yok etme değil koruma amaçlı da uygulanır. Kişilerin daha mutlu ve sağlıklı olmalarını sağlayan pozitif bir enerjidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir