Bioenerji ile Uyku Problemlerini Bitirdik

Bienerji tedavisinin ülkemizde her geçen gün popüler olması ile beraber birçok insan da bu işin uzmanlarından destek almak için tedavi olmaya gidiyor. Biliyorsunuz ki bu işlerden ülkemizde en iyi anlayan ve kesinlikle kendisine güvenen kişilerden birisi de Bioenerji Uzmanı Aysel Pekersoy.

Uyku problemlerini bitirdik

Geçtiğimiz günlerde Necmi bey, uykusuzluk ve yoğun stres şikayetlerinden dolayı Aysel Pekersoy’a tedavi olmaya gelmişti. Birkaç seans sonrasında hastanın bu gibi problemlerden kurtulması çok kolay oldu.

Geçtiğimiz aylarda yaşadığı problemler dolayısı ile uykusunu tam olarak uyuyamayan hasta, doktorlar tarafından herhangi bir çözüm bulunamamasından dolayı dövünüp duruyordu. Ancak tanıdığı bir insanın tavsiyeleri üzerinde Bioenerji uzmanı Aysel Pekersoy’dan tedavi görmeyi uygun gördü.

Daha sonra gördüğü tedavinin işe yaradığını gören hasta, tüm seanslara devam ederek yaşadığı uykusuzluk ve yoğun stres gibi şikayetlerden sadece birkaç seans sonrasında kurtuldu. Birçok doktora bu konu ile alakalı olarak tedavi olmak için giden Necmi Bey, bunlardan derdine derman bulamadı ve başka çözümler aramaya başladı.

Çakraların açılması

Bildiğiniz gibi Bioenerji, her insanda bulunan çakraların açılması ile yapılan bir tedavi yöntemi. Uzun yıllar boyunca birçok araştırmacı ve uzman doktor tarafından onaylanan bu tedavi yöntemi ile artık sizler de birtakım problemlerinizden kurtulabilirsiniz. Bu tür problemler, genellikle Tıp alanında ilaç yardımları ile çözülmeye çalışır. Anca ilaçların bildiğiniz gibi yararları kadar insan vücuduna zararları da var. Çevrenizde bu tür sürekli ilaç kullanımından dolayı böbreklerinde sıkıntı olan insanlar görmüşsünüzdür. Böbrek, bir insanın en önemli iç organlarından bir tanesidir.

Yani uzun bir süre boyunca birçok ilacı aynı gün içerisinde içerseniz eğer böbreklerinizde bir süre sonra hasarlar oluşmaya başlayacaktır. Oluşan bu hasarlar, daha sonra büyük hastalıklara da yol açabilir. İşte bu noktada Bioenerji devreye giriyor. Peki birkaç yıldır üzerinde çalışmalar yapılan ve etkili bir tedavi yöntemi olduğu söylenen Bioenerji tedavisi nedir?

Enerji merkezlerimiz çakralar

Bioenerji, insan vücudunda bulunan çakra adı verilen ve enerji akımının tam olarak yapıldığı akışkan yerlerde oluşan tıkanma, ya da bozulma gibi problemlerin giderilmesinin tedavidir. Yani kısaca insanın enerji mekanizması da diyebiliriz. Bir insan günlük hayatta kendi ihtiyaçlarını dahil karşılamak için elbette bir enerjiye ihtiyaç duyar. Bu enerji eğer vücut tarafından sağlanamaz ise, yorgunluk, sinirlilik hissi, ve daha birçok kötü durum ile karşı karşıya kalırız. Ayrıca günlük hayatta yaşadığımız bazı problemler yüzünden de bu çakralarda sorunlar oluşabilir.

Enerji kalkanımız aura

Elbette bu alanda kullanılan bir de Aura var. Aura ise, insanın çevresini saran enerji koruma kalkanıdır. Yani her insanda bulunan bir kalkandır. Yaşanan problemler yüzünden insan vücudunda bulunan çakraların kapanması, birçok sorunu da beraberinde getiriyor.

Örnek verecek olursak, mide üzerinde bulunan ve mide çakrası adı verilen bir çakra var. Birçok insan günümüzde mide yanmaları, ağrılar, o bölgede ağrılar gibi durumlardan şikayetçi. Tıp, elbette bu konuda insanlara her türlü desteği sağlıyor ancak onlar da bir yere kadar sizlere çare bulabiliyor. Ya da sizlere verdikleri ve devamlı kullanmanız gereken ilaçlar ile o bölgede bulunan hastalığı kıs bir süreliğine etkisiz hale getiriyorsunuz. Ancak bu ilaçları ne zaman kullanmamaya başlarsanız eğer işte o zaman bu sorunlar vücudunuzda yeniden baş gösterecektir.

İlaç kullanımına dikkat

Yani ilaç kullanımında da birçok şeye dikkat etmek gerekiyor. İlaçlar insan vücuduna yararlı, bunu biliyoruz ancak zararları konusuna gelindiği zaman kimse bu konuda her hangi bir bilgi sahibi değil. Sizler de ilaç kullanmaktan bıkmış ancak problemlerinize hala bir çare bulamamış olabilirsiniz.

O zaman sizlere vücuda bir takım frekanslar gönderilmesi ile insanları tedavi eden, günümüzün en büyük tedavi yöntemlerinden biri olan Bioenerji tedavisini sizlere tanıtıyoruz. Bioenerji tedavisi sırasında insan vücudunda bulunan birçok mekanizma kendini yeniden toparlamaya başlıyor.

Bu yöntemde vücudunuza gönderilen frekansların ile kesinlikle sizlere herhangi bir zararı bulunmuyor. Bu durum da her yaştan insanın küçük çocukların da rahatlıkla bu tedavi yönteminden faydalanabileceği anlamına geliyor. Yani sizler de yaşadığınız problemlere tıp alanında çözümler bulamadığınız için sorunlar yaşıyor olabilirsiniz. O zaman Bioenerji tedavisi olmaya ne dersiniz?

Bel fıtığından korkmayın

Bioenerji tedavisi olan insanların, durumlarında oluşan değişiklikler Necmi beyin de olduğu gibi sizlere videolarda gösterilmeye devam ediyor. Yani sizin de Necmi bey gibi uykusuzluk ya da stres sorunlarınız olabilir. Bu konuda doktorlardan tedavi görmüş, ancak başarılı bir sonuç alamamış iseniz o zaman bir de Bioenerji tedavisini denemenizi sizlere öneriyoruz. Bioenerji tedavisinin geçtiğimiz günlerde uzmanı Aysel Pekersoy’un yaptığı açıklamalarda, bel fıtığının bile bu tedavi yöntemi ile çözülebileceğini bizlere aktarmıştı. Bel fıtığı bildiğiniz gibi herkesin korkulu rüyası olan hastalıklardan bir tanesi.

Gelişmiş Tıp ve profesör doktorlarımız, elbette bu konuda sizlere yardımcı oluyor ve ameliyat ile bel fıtığından kurtulabiliyorsunuz. Ancak sizin de gördüğünüz gibi bel fıtığından ameliyat olan insanlar, genellikle bacaklarında ya da sırtlarında ağrı olduğunu söylerler. Ve nedense bu ağrıları hiç durmaz. Pekersoy bu konu ile alakalı olarak yaptığı açıklamalarda, bel fıtığı ameliyatlarından sonra, orada bulunan fıtığın alındığını ancak bundan sonra da belirli problemlerin meydana geldiğini bizlere aktardı.

Bel fıtıkları ve çakralar

Yapılan bu açıklamalar sonrasında orada bel fıtığı hastalığı olduğu için orada bulunan çakraların kapandığını, ve o yüzden enerji akışının tam olarak sağlanamadığı için ağrılar ya da sancılar meydana geleceğini bizlere açıkladı. Ancak elbette bunun da tedavisi kesinlikle Bioenerji ile mümkün oluyor. Sizin de bel fıtığından şikayetçi olan ancak ameliyattan sonra da hala bir takım problemler yaşamaya devam eden tanıdıklarınız varsa onlara bu tedavi yöntemini önerebilirsiniz.

Üstelik bu yöntem ile artık vücudun her yerinde bulunan hastalıklardan kurtulmak mümkün oluyor. Yani sizin de vücudunuzda ağrılar var ancak buna doktorlar tarafından çare bulunamıyor ise o zaman Bioenerji tedavisini sizlere yaptırmanız gerekiyor. Ayrıca bu tedavi, diğerleri gibi iğne, ilaç ya da herhangi bir makine kullanılarak yapılmıyor. Sadece uzman tarafından vücudunuza dünyada ünlü uzman ve doktorlar tarafından onaylanan bazı frekanslar gönderiliyor. Gönderilen bu frekansların ardından sizler de rahatlıyorsunuz.

Frekansları tanıyalım

Ayrıca bu frekansların yollandığı yerlerde bulunan ve hasta olan organ da bulunuyorsa o zaman o organda da yenilikler keşfedilmeye başlıyor. Yani frekans gönderilen bölgenin yanında bulunan hasta olan organlarda hücre yenilenmeleri başlıyor ve bu organlar da kendilerini yeniledikleri için hastalıklarından kurtulabiliyorlar.

Sizler de bu herhangi bir zararı olmayan ve kesinlikle bir madde yani iğne ilaç gibi maddeler kullanılmadan tamamen doğal bir şekilde hastalıklarınızdan kurtulmak istemez misiniz? Elbette istersiniz. O zaman sizlere bu konu üzerinde yıllardır çalışan ve kendini her geçen gün geliştirmeye devam eden Biornerji uzmanı Aysel Pekersoy, bu konuda kendisine gelen hastalara da her türlü desteği ve tedavi etmek için çabayı sarf ediyor. Bioenerji tedavisi yeni gelişen tedavilerden bir tanesi olduğu için bu konuda uzman bulmakta gerçekten bir hayli problem meydana getiriyor. Bu konuda da uzman olmak hiçte kolay bir işlem değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir