Ağrılardan, Reflüden Bioenerji Terapileriyle Kurtuldu

Geçtiğimiz aylardan bu yana Bioenerji uzmanı Aysel Pekersoy’dan seans alan  ve kısa bir süre içerisinde birçok ağrısından kurtulduğunu söyleyen bir hasta. Yaşça ilerleyen hasta, uzun zamandır ağrılar ve sancılar yüzünden çok büyük sorunlar yaşadığını söylüyor. Bioenerji tedavisi görmek için gelen hastanın ağrıları ve sancıları kısa bir sürede çözüme ulaşıyor ve hasta bu sorunlardan kurtuluyor.

Bioenerji ile tanışın

Günümüzde henüz binlerce insanın bilmediği bir tedavi yöntemi olan Bioenerji tedavisi, geçtiğimiz yıllarda piyasaya sürüldü. Daha sonra bu yöntemin insanlar üzerinde nasıl etkileri olduğu da araştırıldıktan sonra, yararlı bir tedavi olduğu anlaşıldı. Bioenerjinin en büyük yararlarından bir tanesi de yaş sınırlamasının bulunmaması. Yanı her yaştan insana bu tedavi yöntemleri tamamen zararsız olduğu için uygulanabiliyor. Bu yöntem ile hastalıklarından ve ağrılarından kurtulan insanların olduğunu gördükçe başka insanlar da bu tedaviyi almak için sıraya gireceğe benziyor. Ancak bu tedavinin asıl amacı insanların enerjilerini düzenlemek. Peki bu Bioenerji tedavisi nasıl yapılıyor ?

Çakralarımız

Bioenerji denildiği zaman akla ilk olarak her insanın vücudunda bulunan ve 7 adet olan Çakralar geliyor. Bu çakralardan düzenli olarak enerji akışı sağlanırsa eğer, o insan günlük hayatında sağlıklı ve daha enerjik oluyor. Ancak bu çakralardan herhangi birisinin kapandığı zaman hastaların o bölgede ağrıları ve şikayetleri oluşmaya başlıyor. Yurt dışında ve dünyada birçok doktorun araştırmasının ardından kısa bir süre içerisinde ülkemizde de boy göstermeye başlayan Bioenerji, kısa zamanda en popüler tedavi yöntemlerinden bir tanesi olacağa benziyor.

İstanbul da bulunan Bioenerji Yaşam Merkezinde seanslarına devam eden bioenerji uzmanı Aysel Pekersoy, herkesin başvurabileceğini ve sormaktan çekinmemelerini belirtiyor. Öncelikle hekimlere danışmalarını sonuç alamadıkları durumda kendilerine yardımcı olacaklarını dile getirmektedir.

Bioenerjinin amacı kapalı olan ya da bazı sorunlardan dolayı kapanan kanalları açmak. İnsan vücudunda bu enerjilerin aktif olarak geçtiği 7 adet kanal bulunuyor. Omurga üzerinden başımızdan başlayarak aşağıda doğru ilerleyen bu kanallar, vücudumuzun enerji mekanizmasını oluşturuyor. Oluşturulan bu mekanizma, doğuşta tam anlamı ile sağlam bir şekilde çalışıyor. Ancak ilerleyen zamanlarda insanların aile ya da arkadaşları ile yaşadıkları büyük problemlerden sonra bu çakralar kapanabiliyor. Kapandıktan sonra da insanların psikolojisi bozuluyor ya da sinirli olma durumu, yorgunluk hissi gibi hastalıklar meydana geliyor.

Bu çakraların açılmasında ise herhangi bir malzeme kesinlikle kullanılmıyor. Zaten Bioenerji tedavisinin kısa bir süre içerisinde de yaygınlaşmasının sebebi, tedavi edilirken herhangi bir maddenin kullanılmıyor olması.

Şeker hastalığı

Tıp, her geçen gün geliştirilirken kötü bir durum olarak insanların ilaç kullanması gerekiyor. Çevrenizde illaki vardır, hasta olan insanlar günlük 1 ilaç değil 5 ilaç dahil içebiliyor. Bu hastalıkların bu şekilde tamamen bitirilmesi sağlanmaya çalışılıyor. Örnek olarak şeker hastası olan bir insan, ayaklarında uyuşma, karıncalanma gibi durumlar ile karşı karşıya kalıyor. Ayrıca şeker hastalığının bir diğer kötü yanı ise devamlı kullanılan ilaçlar yüzünden böbreklerimizde tahribatlar oluşmaya başlıyor. Günlük 3-4 ilaç kullanan bir insanın böbreklerinde tahribat olduktan sonra böbrek yetmezliği gibi sorunlar karşımıza çıkıyor. Böbrek yetmezliği de gerçekten çok kötü bir hastalık olarak çevremizde dolaşıyor. Böbrek yetmezliği olan insanlar, vücutlarında bulunan kanın süzülemediği için her hafta ya da duruma göre günlük diyalize girmek zorunda kalıyor. İlaçlar bizlere bu denli kötü zararlar da verebiliyor. Ancak artık bu durumlardan kurtularak hiçbir madde kullanılmadan Bioenerji ile tedavi edilmek gerçekten mümkün kılınıyor.

Bioenerji zararlı mı ?

Dünyaca ünlü uzman doktorların araştırmaları neticesinde ve her ülkenin başlamadan yaptığı araştırmalar sonrasında, bu tedavi yönteminin kesinlikle zararsız olduğu ortaya çıkıyor. Bu yöntem ile tedavi olduktan sonra açılan enerji kanalları, vücudumuzun daha enerjik olmasını ve daha rahat bir hayat sürme olanağımızı bizlere sunuyor. Ayrıca bu yöntem de uzmanlar tarafından günden güne değiştirilmeye ve gelişmeye devam ediyor. Sizin de çevrenizde bu tür rahatsızlıkları bulunan ve bunlar yüzünden yıllardır hareketleri kısıtlanan, ağrılar çeken birçok insan olabilir.

Aysel Pekersoy diyor ki :

Bu insanlara sizlerin de bir kez Bioenerji tedavisi yaptırmanızı istiyoruz. Çünkü bu tedavilerin ardından kanallar açıldığı için o çok ağrılı süreç sona erecek, kısa bir zaman içerisinde de daha önce yapamadığı hareketleri hastalar çok rahat biçimde yapmaya başlayacaklardır. Hastalar, bu tedavi yönteminin hala işe yaramaz olduğunu düşünebilir. Ancak yöntem ile karşı karşıya kalmadan ve bu yöntem ile tedavi olmadan bu konuda kesinlikle ön yargılı olmanızı istemiyoruz. Çünkü Bioenerji uzmanı Aysel Pekersoy’un yaptığı tedavilerin ardından birçok insanın da iyileştikten sonra videoları bulunuyor. Bildiğiniz gibi bizim ülkemizde bu çeşit insanları kendinize inandırmanız için kanıt gerekiyor. Ve ayrıca bu insanların ön yargılarını yenmesini de sağlamanız gerekiyor. Ancak Pekersoy, bu konuda gayet rahat. Çünkü hastalarının rahatsızlıkları ile tam olarak ilgileniyor ve yolladığı frekanslar ile de o bölgeyi iyileştiriyor.

Mideye dikkat

Bioenerji’nin en iyi yanlarından bir tanesi de o bölgeye yollanan frekansların ardından o bölgede bulunan hücrelerde belirli bir yenilenme yaşanıyor olması. Yani örnek olarak mide çakrasında herhangi bir problem yaşandığı zaman, midenin yanına bulunan organlar da bu yüzden bazı hasarlar görüp, ağrılar ya da sancılar yapabiliyor. Ancak bunları tam olarak çözmek artık iğne ya da ilaçsız olarak mümkün hale geldi. Ayrıca bu tedavinin ardından artık sizler de rahatlıkla yürüyebileceksiniz.

Reflü

Bugün ki videoda bulunan hasta da ağrılar ve Reflü bulunuyordu. Reflü midenin hasta olmasıdır. Yediğimiz yiyecekleri midenin kabul etmemesi gibi durumlar reflü belirtileridir. Yani bir çeşit mide hastalığı olan bu insan, uzun bir zamandır yemesinde çok büyük problemler olduğunu ve bacaklarında özellikle ağrıların çok şiddetli olduğunu söyleyerek Aysel Pekersoy’a geldi. Pekersoy, ilk olarak hastanın nerelerinde problem olduğunu tespit etti. Mide ve bacaklarında ağrı olan hastanın kapalı olan çakralarını tam olarak aktif hale getirdi. Bu çakralar aktif hale geldikten sonra bu hastanın reflüden kurtulduğu açık ve net olarak gözüküyor.

Reflü uykularınızı kaçırmasın

Reflü hastalığının elbette Tıp alanında da tedavisi bulunuyor. Ancak bu tedavide insanlara iğne, ilaç ya da ameliyat denildiği için insanlar bir şey yapamıyor. Ancak doktorlar da bu hastalığı ilaçlar ile tedavi etmeye çalışıyor. Bu durumda artık günümüzün en sağlıklı tedavi yöntemlerinden biri olan Bioenerji tedavisi devreye giriyor. Bioenerji tedavisinin asıl amacı daha önce de söylediğimiz gibi vücudun enerji dengeleme sisteminde oluşan tıkanmalar ya da arızaları tam olarak düzeltmek. Bu hastalıklarından tam olarak kurtulan insanlar da bu tedavi yöntemini birçok hastaya tavsiye ediyor ve onlar da bu yöntem ile tedavi olmak istiyor. Yani ilaçsız, iğnesiz ve hiçbir makina kullanılmadan yapılan bu gibi zararsız bir tedaviyi kim yaptırmak istemez ki?

Artık siz de tanışın

Eğer sizin de çevrenizde bu tür hastalıkları olan ve yıllardan bu yana doktorlar tarafından herhangi bir çözüme ulaşmayan hastalara bu tedavi yöntemi ile birkaç seans sonrasında kurtulma şansını veriyoruz. Yani sizler de kaç yaşında olursanız olun, bu tedaviden faydalanabilirsiniz. Belinde sorun olan hastaların özellikle hareketlerinin kısıtlandığı herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Ancak bel ağrıları sizlere çok sorun çıkardığı için en kötü ağrılar arasında gösterilebilir. Sizlere tavsiyemiz bu tür ağrılardan dolayı sorunlar yaşıyorsanız eğer o zaman hemen bir Bioenerji tedavisi olarak bu sorunlardan kurtulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir