Hamilelikte bioenerji uygulamamız

Hamilelikte bioenerji uygulaması, miyom, şiddetli ağrılar, uykusuzluk problemi olan danışanın şikayetleri giderildi, artık son ayına giriyor. Genç çiftimizin yaşadıklarını videomuz da izleyebilirsiniz. Anne adayının çektiği ağrılar, uykusuz geçen günler ve geceler. Bir çok doktordan alınan ağrıların bitmesi için gebeliğin sonlandırılması kararının verdiği derin üzüntüler derinden etkilemiş ve ruhsal olarak çöküş içindeydiler.

Neler yaptık

Seanslar ile miyom da küçülme meydana gelmiş, ağrıların önüne geçilmiş ve uykuları normale dönmüştür. Doğum ile birlikte miyom tamamen alınmış ve mutlu bir sona ulaşılmıştır. Gebeliğin sonlandırılması önlendi. Sağlıklı mutlu olduklarını görmek harika. Kısa videomuz da uygulama yaptığımız kişilerin samimi açıklamalarını seyredebilirsiniz.

Bioenerji hamilelikte kullanılır mı ?

Peki bioenerji hamilelikte de kullanılır mı? Ya da denenir mi? Bu sorunun cevabı çok nettir. Evet, bio enerji daha hamile olmamış anne adaylarında da kullanılır. Hamileliğe engel olan hastalıkların ve blokajların kaldırılmasında çok etkili bir yöntemdir. Aynı zamanda hamilelik boyunca da uygulanan rahatlatıcı ve etkili bir metottur.

Regl döneminde çekilen şiddetli  ağrılar, rahimde oluşan miyomlar, hertürlü kadınsal rahatsızlıklarda, rahim kanserlerinde oluşan tümörlerde tedavisi kanıtlanmış alternatif bir metottur. Birçok hastadan alınan bilgiye göre miyomlarda ve kistlerde küçülmeler olmuş kistlerin tedavileri yapılmış doğumla birliktede kalan bütün hasarlı dokular vücuttan alınmıştır.

Sıkıntılı ve ağrılı süreçlerdeki uygulama

Hamilelik sürecini çok sıkıntılı ve ağrılı geçiren bir hastanın şikayetleri şöyledir. Hamile kalmadan önce vücutta var olan ancak tespit edilemiyen miyomlar bu süreçle birlikte büyümüş çok fazla ağrıya sebep olmuş hamileliğin dördüncü ayına kadar bu süreç devam etmiştir.

Bu ağrılar atak şeklinde ve sürekli olmuştur. Kesilmeyen ağrılardır. Uykusuzluğa ve ağrıya sebep olan bu ağrıların giderilmesi için birçok hekime gidilmiş ama bir çözüm bulunamamıştır.

Hamileliği sonlandırmak en son çare

Modern tıp hekimlerinin bu durum karşısında hamileliği sonlandırmayla ilgili tavsiyesi olmuş bunun üzerine hasta başka çözüm yollarını arama yoluna gitmiştir.

Bu süreçte bioenerjinin butün tedavileri yaptığı ve ağrıları yok ettiği bilgisine ulaşmışlardır. Daha sonra bionerji uzmanından randevu alıp hemen ilk seans uygulamasına gelmişlerdir. Hamilelikte uygulanan bioenerji seansının daha ilkinde çok büyük rahatlama ve ağrılarda azalma görülmüş olup hastanın uykusunu düzenli uyuduğu belirtilmiştir.

Bioenerji uygulaması yapan bioenerjistin verdiği bilgiye göre 10 seanslık bir uygulama yapılmış olup hastanın ve bebeğin durumu yakından takip edilmiştir. Hastanın normal uyuma, beslenme ve ağrı çekme durumu olması gereken standartlara dönmüş olup, yaşanması gereken normal hamilelik dönemine girilmiştir.

Pozitif enerji

Bioenerji seanlarına gelen kişilerin bioenerjistlerden aldığı  pozitif enerji, hümanist yaklaşımlar ve hastanın iyileşmeye olan inancı tedavi uygulamalarındaki en önemli faktörlerden biridir. Bioenerji tedavilerine inan ve pozitif düşünen kişilerde daha fazla ve daha hızlı iyileşmeler görülmüştür.

Seanslar sonrası çözüm

Gördüğü tedavi sonucu ve uygulanan seanslar neticesinde hastanın çözüm bulunamayan ve tedavisi pek mümkün olamayan durumlarda mutlaka bioenerjiyle buluşmaları ve bu seansları alma yönündedir. Hayatını her yönüyle pozitif anlamda etkilediğni bebeğini kaybetmediğini ve eşiyle beraber normal bir hamilelik süreci geçirdiğini belirtmiştir.

Hastalıkları veren Rabbimiz bunların şifasını da vermiştir. Kainatta var olan bu şifa enerjisini hastalarına aktaran bioenerjistler günümüzde birçok alanda bu enerjiden faydalanmakta, kişilerin mutlu, sağlıklı, ve pozitif bireyler olmaları için çalışmaktadırlar.

Hamilelik süreci devam eden kişinin seansları hasta  bebeğini kucağına alıncaya kadar devam edecektir. Birçok hamile ve hasta görüşünün beyanı bu yönde olup sürekli yaygınlaşan ve hiçbir yan etkisi olmayan bir metottur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir