Bioenerjinin zararları var mı ?

Bioenerjinin zararları varmıdır? Bioenerjinin insana zararı yoktur ama bilinen yada gözlemlenen yararı oldukça fazladır . Bioenerji uygulamalarında hastanın şikayet ettiği bölgeye uygulama yapıldığından vücudun diğer organlarına ve bölgelerine hiçbir zarar vermez.

Bioenerji bir bütün olarak uygulanır

Aksine bioenerji uygulamaları vücuda bir bütün olarak ulaştığından diğer bölgelerinde canlanmasını ve enerji hareketinin artmasını sağlar. Bio enerji tedavilerinde hiçbir ilaç, alet veya aparat kullanılmaz. En doğal tedavi tercihidir. Bioenerji seansı acısız bir şekilde yapılır. Bu seanslarda enerji yüklenen organlar aktive olduklarından  hızla iyileşirler. Bioenerji uygulamalarının ardından kişilerde daha önce başından geçmiş hastalıkların vücutta bıraktığı izler sebebiyle baş ağrısı mide bulantısı gibi bazı hafif etkileri dahi kaybolabilir.

bioenerji uygulanan hastalıklar
bioenerji uygulanan hastalıklar

Geçirilen hastalıkların etkisi

Bunlar daha önce geçirilmiş olan hastalıkların tamamen tedavi olmamasından kaynaklı olabilir. Saklanmış ve canlılığını kaybetmemiş, vücuttan atılmamış mikroplar olabilir. Bağırsaklardan atılmamış kalıntılar olabilir. Mide veya safradaki balgamlar olabilir. Kan dolaşımındaki yavaşlamalar olabilir Bu gibi sebeler yan tesirler yaratabilir. Ancak bio enerji uygulamalarıyla birlikte sistem harekete geçerek olumsuz bütün negatiflikleri dışarıya atmaya başlar. Anlatılan bu durumlar en fazla üç gün sürer ve kendiliğinden geçer. Bu gibi yan tesirler enerjinin vücudumuzu aktifleştirdiğinin bir kanıtıdır.

Bioenerji doğanın bize verdiği mucizevi bir enerjidir. Tıbbi cihazlarlada ölçülebilen bio enerjinin hiçbir yan etkisi yoktur. Allah’ın insanlara sunduğu hem açıklanabilir hemde açıklanamayan muhteşem bir lütuftur. Bio enerji uygulamalarında kişilerin hastalıkları ilerlemez aksine iyileşme görülür. Bio enerji uygulamaları insanlara ancak fayda verir.

Bioenerjinin zararları var mı ?” için 2 yorum

 • 26 Haziran 2019 tarihinde, saat 11:57
  Permalink

  Sadece 4 seans aldık. Çok faydası oldu, Stresim çok azaldı bioenerji ile. Mutlaka bioenerji denenmeli.

  Yanıtla
  • 17 Temmuz 2019 tarihinde, saat 20:51
   Permalink

   Biz teşekkür ederiz.

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir