Bioenerjinin zararları var mı ?

Bioenerjinin zararları varmıdır? Bioenerjinin insana zararı yoktur ama bilinen yada gözlemlenen yararı oldukça fazladır . Bioenerji uygulamalarında hastanın şikayet ettiği bölgeye uygulama yapıldığından vücudun diğer organlarına ve bölgelerine hiçbir zarar vermez.

Bioenerji bir bütün olarak uygulanır

Aksine bioenerji uygulamaları vücuda bir bütün olarak ulaştığından diğer bölgelerinde canlanmasını ve enerji hareketinin artmasını sağlar. Bio enerji tedavilerinde hiçbir ilaç, alet veya aparat kullanılmaz. En doğal tedavi tercihidir. Bioenerji seansı acısız bir şekilde yapılır. Bu seanslarda enerji yüklenen organlar aktive olduklarından  hızla iyileşirler. Bioenerji uygulamalarının ardından kişilerde daha önce başından geçmiş hastalıkların vücutta bıraktığı izler sebebiyle baş ağrısı mide bulantısı gibi bazı hafif etkileri dahi kaybolabilir.

bioenerji uygulanan hastalıklar
bioenerji uygulanan hastalıklar

Geçirilen hastalıkların etkisi

Bunlar daha önce geçirilmiş olan hastalıkların tamamen tedavi olmamasından kaynaklı olabilir. Saklanmış ve canlılığını kaybetmemiş, vücuttan atılmamış mikroplar olabilir. Bağırsaklardan atılmamış kalıntılar olabilir. Mide veya safradaki balgamlar olabilir. Kan dolaşımındaki yavaşlamalar olabilir Bu gibi sebeler yan tesirler yaratabilir. Ancak bio enerji uygulamalarıyla birlikte sistem harekete geçerek olumsuz bütün negatiflikleri dışarıya atmaya başlar. Anlatılan bu durumlar en fazla üç gün sürer ve kendiliğinden geçer. Bu gibi yan tesirler enerjinin vücudumuzu aktifleştirdiğinin bir kanıtıdır.

Bioenerji doğanın bize verdiği mucizevi bir enerjidir. Tıbbi cihazlarlada ölçülebilen bio enerjinin hiçbir yan etkisi yoktur. Allah’ın insanlara sunduğu hem açıklanabilir hemde açıklanamayan muhteşem bir lütuftur. Bio enerji uygulamalarında kişilerin hastalıkları ilerlemez aksine iyileşme görülür. Bio enerji uygulamaları insanlara ancak fayda verir.

Bioenerji uzmanı

Bioenerji uygulamalarını yapan kişilere bioenerji uzmanı veya bioenerjist denir. Bio enerji uzmanı vücudu bütünsel olarak ele alan  vücudun, duygusal, zihinsel, düşünsel, ruhsal ve fiziksel olarak denge ayarının yapılmasına yardımcı olan kişidir. Bio enerji uzmanı evrende ve insanda var olan  enerji akımını yoğunlaştırarak özel teknikler yöntemiyle kişilere aktaran kişidir. Bir bakıma vücudun enerjisine dengeleme ayarı yapar.

bioenerji
enerji bedeni

Seans nasıl gerçekleşir

Seans nasıl gerçekleşir ? Bioenerji uzmanları uygulamalarında iğne, ilaç, alet kullanmaz. Bioenerji frekanslarını hastalara iletirler. Günümüzde bu frekanslar tıbbi araştırmacılar ve doktorlar tarafından incelenmiş ve varlıkları kanıtlanmıştır. Bioenerji uzmanları  yüksek performans, motivasyon, konsantrasyon dengemizin mükemmel çalışması içinde bio enerji uygulamaları yaparlar. Bu uygulamalar sayesinde yaşam sevinci ve tam sağlık kazanımları elde edilir.
Bio enerji uzmanları yaşamdaki bio enerjiyi vücudumuza bir mercek görevi görerek aktaran kişilerdir. Bioenerjistler bu uygulamaları yapmadan önce arınırlar. Bedenlerini pozitif enerjilerle yüklerler. Kişilerin sorunlarına derinlemesine kadar inip oluşan negatiflikleri ve olumsuzlukları öğrenip ona göre seans sayısını belirlerler. Bu seanslar yaklaşık 40 dakikaya yakın sürer.

Bioenerji kaç seans olmalı

Kişilerin yaşadığı olumsuzlukların ve hastalıkların durumuna göre seans sayıları uzatılılabilir. Günümüzde dünyanın birçok yerinde bioenerji uygulamaları geniş çapta hizmete girmiştir. Üniversitelerde hastanelerde ve enstitülerde terapiler yapılmakta ve eğitimleri verilmektedir. Ayrıca günümüzde dünyanın birçok ülkesinde bioenerjiye ilgi giderek artmakta ve birçok konferansa konu olmaktadır.

Bioenerjinin zararları var mı ?” için 2 yorum

 • 26 Haziran 2019 tarihinde, saat 11:57
  Permalink

  Sadece 4 seans aldık. Çok faydası oldu, Stresim çok azaldı bioenerji ile. Mutlaka bioenerji denenmeli.

  Yanıtla
  • 17 Temmuz 2019 tarihinde, saat 20:51
   Permalink

   Biz teşekkür ederiz.

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonRandevu için arayınız