Bilinçaltı kayıtları nedir, bioenerji ile temizlenmesi mümkün mü ?

Bilinçaltı kayıtları nedir ? Nasıl oluşur, kimlerde olur ? Bioenerji ile temizlenmesi mümkün müdür? Bu konuda açıklamalar, uygulamaları yazımızda sunacağız. Bilinçaltımız gece gündüz çalışan hafızamızdır. Bioenerji ile bilinçaltı temizliği mümkün mü ?

bilinçaltı
bilinçaltı

Bilinçaltı kayıtları nasıl oluşur ?

Öncelikle bilinçaltı kayıtları nasıl oluşur. Örneğin hayvan korkularımız, hepimizin başından yıllar boyunca yüz binlerce olay geçer, kimileri mutlu eder kimileri korku ve çekingenlik verir. Bunları zaman geçtikçe unuturuz, yada unuttuğumuzu sanırız. Bilinçaltımız yani alt benliğimiz ise bunları unutmaz ve devamlı kaydederek karakterimizi, kişilik yapımızı, korkularımızı ve endişelerimizi oluşturur.

Örneğin savaştan, kıtlık ve yoksulluktan hepimiz, bir çoğumuz korkarız yada zaman zaman endişeleniriz değil mi? Bunlar normal korku ve endişelerdir.

Peki uzakta yatan masum bir köpeği görünce sokak değiştirmek ? Yeni bir ilişkiye başlayınca kaybetme korkusuyla o ilişkiyi bitirmek. Maddi kayıp korkusuyla işimize konsantre olamamak. Yeni işlere devamlı hazır hissedememek, çekingen hayat kaderimiz mi ?

Önceki ilişki yada evliliğimizde başarısızsa yeni ilişki için endişe duymak ve hayatımızı bu endişe ile devam etmek zor olmaz mı ?

Bilinçaltı nasıl kaydeder?

Bilinçaltı devamlı açık olan kayıt makinesidir, Beynimizin kullanmadığımız o eşsiz ve büyük kapasitesini kullansa da bizim müdahalemizi kolaylıkla kabul etmez.

Bunları düzeltmenin bioenerji ile bilinçaltı kayıtları tekrar yaşayarak bizlere olan etkisini azaltabiliriz.

Beynimiz gece yada gündüz ayırt etmeksizin,

1-Tüm yaşadığımız olayları kayıt eder.

2 -Onun için iyi- kötü ayrımı yoktur.

3-Zaman/yaşananlar önemli değildir.

4- Bu olaylar bizim psikolojimizi ortaya çıkarır

Bu durumdan kurtulmak mümkün mü?

Bu durumlardan kurtulmak mümkün müdür? Yani bilinçaltı kodlarımızı sıfırlamak yada azaltmak nasıl mümkün olabilir. Bunun bir çok yöntemi olmakla beraber, uzun bir bioenerji seansı da çok faydalı olacaktır. Bu bioenerji seansında geçmişe dönüp bir çok olayı fark etmeden, bilinç altımızın yönlendirmesinin hayatımıza etkisine tanık olacaksınız. Seans normal bioenerji seansından daha uzun olarak gerçekleşir,

Çakraları açılan bioenerji seanslarını alan herkese uygulanır. Normal bioenerji seansından daha uzun sürmektedir. Danışana çok çeşitli sorular sorularak bilinçaltındaki sıkıntıların ortaya çıkarılıp yüzleşmesi esasına dayanır.

Düşünce kalıplarınızın hayatınızı nasıl etkilediğini fark edeceksiniz. Farkındalıklarınızı değiştirmek aslında kendi elinizde.

 bioenerji ile bilinçaltı temizliği
bioenerji ile bilinçaltı temizliği

Biliçaltı bir buzdağıdır

Bilinçaltımız buz dağının görünmeyen yüzüdür, hayatımızı o yönlendirmektedir. İstesek de istemesek de bizim vereceğimiz kararlarda etkisi oldukça fazladır. Bilinçaltı kodları deşifre edip ortaya çıkarmak ve onların yerine olumlu kodlar ile hayatımızı daha olumlu bir şekilde yaşamak tamamen elimizdedir.

Peki kimlere uygulanır

Hemen hemen herkese uygulanabilmektedir. Bioenerji şifa tekniğini tercih ederek hem kendi sıkıntılarını hem de çevresindeki sıkıntılarını hafifletmek telaşında olduğunu görebiliriz. Çocuklarda ve bebeklerde dahi uygulanabilen bu şifa tekniğinin çeşitli Avrupa ülkelerinde daha da yaygınlaştığı gözlemlenmiştir. Özetle enerji sisteminin iyi olmadığını hisseden ve derdine bir türlü çare bulamayan yediden yetmişe herkes bir bioenerji uzmanı ile görüşerek bu şifa kaynağından yararlanabilmektedir.

Özetlemek gerekirse, isteğimiz dışı oluşan kayıtlar hayatımız etkilemekte, kurtulmak ise mümkün olabilmektedir. Yaşam kalitemizin düzeltmek için yapılan her uygulama bizlere olumlu olarak dönmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir