Best Of City Ödülümüzü Aldık

Best of city ödül gecesinde 17 Eylül 2019 da yılın enleri, en dikkat çeken bioenerji uzmanı dalında ödülümüzü almanın mutluluğunu yaşadık. Bir çok ünlünün konuk olduğu muhteşem bir gece oldu.

Sunuculuklarını Cem Özer ve Şebnem Schaffer in yaptığı, Tura Turizm sponsorluğunda, Haliç, Lazzoni Hotel İstanbul da gerçekleşen gecede sanat ve iş camiasında bir çok konuğun katılımı ile gerçekleşen gecede en dikkat çeken bioenerji uzmanı ödülü bizim için büyük bir onur oldu.

yılın en dikkat çeken bioenerji uzmanı
yılın en dikkat çeken bioenerji uzmanı

Gecede, tiyatro camiasından bir çok oyuncu ödüllerini alırken, eski belediye başkanları, iş insanları, cemiyetten bir çok katılımcının konuk olduğu gece muhteşem şarkılar ve şovlar eşliğinde geçti. Ödül alanların arasında, Haldun Dormen, Müjdat Gezen, Bedrettin Dalan, Çağla Şıkel,Nedim Saban, Nilgün Belgün, Şevval Sam, Mesut Yar, Caner Cindoruk, Aydilge, gibi isimler vardı.

ödülümüzle
Ödülümüzle

Haliç de gerçekleşen yılın en prestijli ödüllerinden biri olan best of city-şehrin enleri ödülünü, en iyi çıkış yapan bioenerji uzmanı olarak çok değerli konuk arasında almak mutluluk ve gurur vericiydi.

Ülkemizde bioenerji gittikçe yaygınlaşmakta ve faydalarını gördükçe insanımız daha da çok sevmekte ve tanınmakta. Bu nedenle seçilmemizde katkısı olan herkese teşekkür ederiz.

Cem Özer ve Şebnem Schaffer ile
Cem Özer ve Şebnem Schaffer ile

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir