Yorgunluk mu ? Enerji düşüklüğümü ?

Esasında  uykusuzluk, stres, uzun süreli yorgunluklar gibi  olumsuz durumlar enerji düşüklüğüne neden  olabilir. Hayatın temelinde  ve çevresel  etkenlerin dikkate alınmasıyla  birlikteyse biz bu duruma kesinlikle bioenerjinin eksikliği diyebiliriz.

Negatif Enerjilerden arınmak mümkün mü

Bioenerji ile negatiflerden arınmak nedir, bu mümkün mü ? Hiç gün içerisinde veyahut yaşamınız içerisinde neden bu kadar bitkin veya  kötü olduğunuzu   hissettiniz mi ? Bunları hissetmediyseniz  bile sebepsiz yere alev alan siniriniz  sizi bile şok eder .

Hayatın temelinde  ve çevresel  etkenlerin dikkate alınmasıyla  birlikteyse biz bu duruma kesinlikle bioenerjinin eksikliği diyebiliriz. İnsan  tam hızda çalışabilmesi için her zaman enerjiye ihtiyaç duyar. İş yapma dürtüsünün  temelinde bu yatar.

Bedenimizde  devamlı olarak yer edinen  enerji fiziksel olarak da kendisini  oldukça yoğun bir şekilde göstermektedir. Bu enerji düşüklüğünün sebebi bioenerjide düşük voltajlı  manyetik akım veya daha başka  bir deyişle  kavramla enerjinin dengesizliğinden kaynaklanmaktadır.

Bioenerji nedir? Yaşam gücü, doğal enerji, iç enerji siz ne derseniz deyin bioenerji nedir sorusunun cevabı her zaman denge üzerine kurulacaktır. Bu dengenin bozulması ise elbette negatif enerjinin vücudumuzu esir almasıyla meydana gelmektedir. Aura da bu noktada devreye girmektedir. Eğer sağlam bir auranız varsa zaten negatif enerjinin sizi bulması biraz zor olacaktır.

enerji düşüklüğü
enerji düşüklüğü

Auranın önemi

Sürekli neşeli bir şekilde gezen yakın arkadaşlarınızı düşünün. Kolay kolay hiçbir şey onların moralini bozamaz. Böyle bir auraya sahip olmayanlar içinse bioenerji uzmanı kişiler devreye giriyor.

Bioenerji uzmanı vücudun içerisindeki negatif enerjiyi söküp atarak yerine cıvıl cıvıl ve huzur dolu pozitif enerjiyle dolduruyor. Sinir sistemini yenileyen ve adeta insanı aktif bir hale getiren bioenerji, alternatif tıp mucizelerinden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Sadece negatif enerjilerden arındırmakla da kalmayıp bağışıklık sisteminde bir kalkan rolü oynayarak hastalıklara karşı daha dirençli bireyler olmamızda yardımcı olmaktadır.

Hatta birçok hastalığın ve ağrının da şifa bulmasında etkilerini kanıtlanmış bir şekilde görmek mümkündür. Bioenerji şifasından yararlanan birçok kişiden bunu duymak mümkün olacaktır.

Zamanla kişi görecektir ki negatif enerjilerden arınan vücut uyku problemlerinden arınmış, artık sık sık öfkelenmiyor, ruhsal bir denge kurulmuş, iç huzurun yarattığı dinginlikte salınıyor ve hayata pozitif bakar bir çift gülen göz oluyorlar. Kişi fiziksel ve zihinsel olarak olumlu bir bütünlüğe ulaşmış oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonRandevu için arayınız