Yorgunluk mu ? Enerji düşüklüğü mü ?

Esasında  uykusuzluk, stres, uzun süreli yorgunluklar gibi  olumsuz durumlar enerji düşüklüğüne neden  olabilir. Hayatın temelinde  ve çevresel  etkenlerin dikkate alınmasıyla  birlikteyse biz bu duruma kesinlikle bioenerjinin eksikliği diyebiliriz.

Bioenerji ile Negatif Enerjilerden Arınmak Mümkün Mü ?

Bioenerji ile negatiflerden arınmak nedir, bu mümkün mü ? Hiç gün içerisinde ve yahut yaşamınız içerisinde neden bu kadar bitkin veya  kötü olduğunuzu   hissettiniz mi ? Bunları hissetmediyseniz  bile sebepsiz yere alev alan siniriniz  sizi bile şok eder .

Hayatın temelinde  ve çevresel  etkenlerin dikkate alınmasıyla  birlikteyse biz bu duruma kesinlikle bioenerjinin eksikliği diyebiliriz. İnsan  tam hızda çalışabilmesi için her zaman enerjiye ihtiyaç duyar. İş yapma dürtüsünün temelinde bu yatar.

Bedenimizde  devamlı olarak yer edinen  enerji fiziksel olarak da kendisini oldukça yoğun bir şekilde göstermektedir. Bu enerji düşüklüğünün sebebi bioenerjide düşük voltajlı  manyetik akım veya daha başka  bir deyişle kavramla enerjinin dengesizliğinden kaynaklanmaktadır.

Bioenerji nedir? Yaşam gücü, doğal enerji, iç enerji siz ne derseniz deyin bioenerji nedir sorusunun cevabı her zaman denge üzerine kurulacaktır. Bu dengenin bozulması ise elbette negatif enerjinin vücudumuzu esir almasıyla meydana gelmektedir. Aura da bu noktada devreye girmektedir. Eğer sağlam bir auranız varsa zaten negatif enerjinin sizi bulması biraz zor olacaktır.

enerji düşüklüğü
enerji düşüklüğü

Auranın önemi

Sürekli neşeli bir şekilde gezen yakın arkadaşlarınızı düşünün. Kolay kolay hiçbir şey onların moralini bozamaz. Böyle bir auraya sahip olmayanlar içinse bioenerji uzmanı kişiler devreye giriyor.

Bioenerji uzmanı vücudun içerisindeki negatif enerjiyi söküp atarak yerine cıvıl cıvıl ve huzur dolu pozitif enerjiyle dolduruyor. Sinir sistemini yenileyen ve adeta insanı aktif bir hale getiren bioenerji, alternatif tıp mucizelerinden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Sadece negatif enerjilerden arındırmakla da kalmayıp bağışıklık sisteminde bir kalkan rolü oynayarak hastalıklara karşı daha dirençli bireyler olmamızda yardımcı olmaktadır.

Hatta birçok hastalığın ve ağrının da şifa bulmasında etkilerini kanıtlanmış bir şekilde görmek mümkündür. Bioenerji şifasından yararlanan birçok kişiden bunu duymak mümkün olacaktır.

Zamanla kişi görecektir ki negatif enerjilerden arınan vücut uyku problemlerinden arınmış, artık sık sık öfkelenmiyor, ruhsal bir denge kurulmuş, iç huzurun yarattığı dinginlikte salınıyor ve hayata pozitif bakar bir çift gülen göz oluyorlar. Kişi fiziksel ve zihinsel olarak olumlu bir bütünlüğe ulaşmış oluyor.

Yorgunluk mu ? Enerji düşüklüğü mü ?” için 2 yorum

 • 26 Ekim 2019 tarihinde, saat 20:37
  Permalink

  Yıllardır büyük bir sorun bu olay benim için diyebilirim. Aşırı derece üzerimde halsizlik ve yorgunluk oluyor. Bunun sebebi nedir acaba diye doktora gittiğimde ise bana dediği şey; b12 eksikliği.

  B12 eksikliğini gidermem için bana ilaç verdi, kullanmaya başladım ama hâlen üzerimde bir negatif enerji ve halsizlik devam ediyordu. Psikoloğa gitmeye karar verdim ve psikoloğum bunun tamamen çevremden kaynaklı olduğunu dile getirdi. Çevremde ne kadar beni olumsuz etkileyen insan varsa uzak durmam gerektiğini söyledi, ayrıca üzülmemem için haber izlemeyi ve okuyamayı da yasakladı.

  Ben çok fazla etkileniyorum haberlerden, sokak kedisine dahi bir şey olduğu zaman günlerce uyuyamıyorum bu benim için büyük bir sorun. Beni son dönemlerde mutlu eden en büyük şeylerden bir tanesi ise Asmr videoları oluyor, bioenerji eğer etkili olursa kesinlikle başlamak isterim. Kendimden az da olsa bahsettim, sizin bu konuda tavsiyeniz ne olurdu tam olarak?

  Yanıtla
  • 26 Ekim 2019 tarihinde, saat 20:44
   Permalink

   Bu şikayetler için insanlardan uzak durmak, hiç bir şeyle ilgilenmemek çözüm elbette olamaz. Kesinlikle 3 bioenerji seansı tavsiye ederiz. Bu seanslarla, çakralarınız açılacak, aura yükseltilecek ve enerji dengelenmesi sağlanacaktır. Çok geçmiş olsun.

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir