Bioenerji ile tedavi edilen hastalıklar

Bioenerji ile tedavi edilen hastalıklar hakkında bilgilendirmek gerekirse. Bu yazımızda bioenerji ile tedavi edilen hastalıkları başlıca olarak şu şekilde anlatabiliriz. Bioenerji, en ufak bir uyku bozukluğu vakasından en büyük tümörlere kanserlere kadar günümüzde birçok hastalık çeşidinde kullanılmaktadır. Her türlü ağrı çeşidini hafifletmekle birlikte verdiği pozitif enerji, ayrıca moral düzelmesi olarak da etki göstermektedir.

bioenerji
bioenerji

Bioenerji Tedavisi ile Yapılan Uygulamalar

Uyku bozukluklarını, kaslarda hissedilen yaygın ağrı ve hassasiyetleri  iyileştirir.

– Aşırı yorgunluk, sabah tutukluğu ve halsizliklerin giderilmesini sağlar.

– Kronik yumuşak doku ve romatizmal hastalıkların tedavisinde kullanılır.

Bel fıtığı ve  boyun fıtığına uygulandığında iyileşme gözlenir. Kas kemik ve damar sistemleri üzerinde uygulanır.

– Şeker hastalığında etkilidir. Damar tıkanıklıkları ve ateş durumlarında kullanılır. Hastalıkları insan vücudu tedavi eder.

– En önemliside vücudun bağışıklık sistemini güçlendirir.

Bioenerji, vücuda girdiğinde vücuda “iyileş” komutu verir. Bu komutla kişideki enerji eksiklikleri tamamlanır iyileşmemekte inatçı olan vücudu iyileşme sürecine sokar. Şifa enerjisi ile birlikte tamamlayıcı bir şekilde enerji merkezlerini doldurur Bio enerji iyileşme süreci başlayana kadar bu süreç devam eder.Bioenerji ile tedavi edilen hastalıklar arasında psikolojik ve fiziksel alanda birçok hastalık tedavi edilir.

depresyon

Bioenerji Tedavisi Uygulanan Hastalıklar

Uygulanan hastalıklardan bazılarını sayalım :

Bütün fıtık çeşitleri, migren tedavileri,  panik atak, astım, parkinson, yüksek tansiyon, tümör tedavileri ( destekleyici ), guatr tedavileri, solunum sistemi rahatsızlıkları, hormonal rahatsızlıklar, salgı bezi bozuklukları, kısmi felç tedavileri,  korku bozuklukları, kolit, şeker, damar tıkanıklıkları, kas hastalıkları, kolestrol, kronik baş dönmesi, omurilik kayması, hücresel yaşlanma, depresyon, sindirim sistemi bozuklukları, mide rahatsızlıkları, ülser, sedef, egzama, menapoza bağlı şikayetler, strese bağlı şikayetler, bağışıklık sistemlerinin güçlendirilmesi gibi  çok fazla hastalığın tedavisinde  kullanılan etkin bir yöntemdir. Bioenerji çalışması bir denklemdir.

Enerji denklemi

Bu denklem   kainat + bioenerjist + Hasta= denklem metoduna göre uygulanır.  Kişi hangi sağlık şikayetiyle müracaat etmiş olursa olsun  bioenerji uzmanı daima  bedenin bütününe enerji uygulaması yapar. Uygulanan ve aktarılan enerji şifası kişinin vücudundan haftalar geçsede asla hemen çıkmaz. Kişilerdeki şifa süreci devam eder. Bu süreçte gelmesi gereken en uygun seviyeye gelir.  Bedendeki bütün hücrelerin bu şifa enerjisinden faydalanması sağlanır.

Bioenerji tedavisi olan kişilerin verdikleri ifadelerde  sağlık problemlerinde olumlu düzelmeler olduğu ağrı, sızı gibi birçok şikayetlerinde hafifleme görüldüğü şeklindedir.

Bioenerji ile tedavi edilen hastalıklar” için 4 yorum

 • 28 Mayıs 2019 tarihinde, saat 10:27
  Permalink

  bu yöntem saç çıkarmadada kullanılabiliyormu

  Yanıtla
  • 7 Haziran 2019 tarihinde, saat 15:09
   Permalink

   merhaba
   saç konusunda belirli bir faydası yoktur.

   Yanıtla
 • 28 Haziran 2019 tarihinde, saat 00:59
  Permalink

  Merhaba Kronik faranjit icin faydasi olur mu acaba?

  Yanıtla
  • 17 Temmuz 2019 tarihinde, saat 20:51
   Permalink

   0534 390 16 58 numaralı telefondan arasanız yardımcı olabiliriz.

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir