Kozmik Enerji Nedir? Kozmo Enerji Kanalları

İnsanın doğuştan varolan enerjisine yaşam enerjisine kozmik enerji denir. Yaşam enerjisi sadece beden ile sınırlı değildir. Bedeninimizide çevreler. İşte bedenimizi çevreleyen bu enerjiye aura denir. Aura insanı dış etkenlerden koruyan bir enerji kalkanıdır.

Kozmik enerji ise evrende var olan, gözle görülemeyen fakat hissedilen bir yaşam enerjisidir. Evrendeki bütün canlılar kozmik enerjiden faydalanır. Kozmik enerjinin insanda var olan bio enerjiyle birleşmesi şifa enerjisini oluşturur. Bu şifa enerjilerinin tarihi 400 yıl öncesine dayanır. Tibetli rahipler kozmik enerji sistemlerini o zamandan beri bilen ve kullanan insanlardır. Birçok akımda, örneğin Budizm de kozmik enerjinin varlığına ve iyileştirici özelliğine inanılır. Budist rahipler kozmik enerji seansları ve şifa enerjisini kullanmalarıyla ünlüdür.

Kozmik enerjinin keşfi ve Dr. Vladimir Alexandrovich Petrov

Kozmik enerji, 1983 te Rusya da Akademik Dr. Vladimir  Alexandrovich Petrov un uzun yıllar araştırması sonucu bulduğu hastalıkları temizleme, şifalandırma ve vücudu koruma uygulamasıdır. Kozmk enerji vücudumuzdaki enerjiyle birleştiğinde bioenerjiye dönüşür.

Güvenilebilir bilimsel bir metottur. Klinik araştırmalar çerçevesinde ölçülebilir bir enerjidir.

Kozmik enerji çok eski çağlarda Lemur ve Atlantisliler döneminden beri bilinen ve kullanılan bir enerjidir. Çin, Mısır, Tibet, Amerika gibi bazı ülkeler bu bilgileri alıp laboratuar ortamlarında araştırmış ve günümüz teknolojisine uyarlamışlardır.

kozmik enerji kanalları

Rusyada Vladimir  Alexandrovich  tıbbın çare bulamadığı hastalıkların nedenlerini ve çözümlerini merak edip  Tibetli Şaman rahiplerden kozmik enerji terapilerini öğrenmiş ve bunu hastalarına uygulamaya başlamıştır. Yaptığı bu çalışmalar neticesinde hastalarında daha önce görülmemiş şekilde hızlı ve etkili iyileşmeler elde etmiştir. 1938 yılında başladığı bu çalışmalar ve elde ettiği başarılar üzerine 1994 yılında Rusyada ilk kozmik Enerji okulunun açılmasına vesile olmuştur.

Kozmik Enerji Kanalları

Kozmik enerjinin aktarıldığı kanallar vardır. Bu kanallar tarih boyunca şifacılar tarafından kullanılıp hastanın iyileşmesi sağlanmıştır. Kozmik enerji seansları Dünya Sağlık Örgütü WHO tarafından onaylanan bir metottur. Kozmik enerji bütünsel bir şifa metotudur. Sadece fiziksel bedenin iyileşmesini sağlamaz, insanın aura merkezini güçlendirip çakraların çalışmasını da sağlar.

Kozmik enerjiyi uygulayan kişi seansa gelen kişilerin bedenindeki, psikolojisindeki deformasyonları ve negatif enerji birikmelerini tespit eder. Kişinin yeniden bedeniyle , zihniyle ve duygularıyla bir bütünlük sağlamasına da çalışır. Bedenimizde oluşturulan bu enerji bizim canlı, hareketli ve mutlu olmamızı sağlar.

Nasıl faydalanırız ?

Kozmik enerjiden faydalanabilmek için vücudumuza giren bu enerjiyi ileten kanalların açık olması gerekir. Kozmo kanalları vücudumuza giren bu şifa frekanslarını tüm bedenimize iletirler.  Bu frekanslar gözle görülmez. Ancak alt bilincimiz tarafından kolayca tanınırlar. Ve vücudumuzun  her bölgesi ile kolayca etkileşime girerler. Buda iyileşme sürecini başlatır. Kozmo kanalları kişilerin uyumsuz oldukları her enerji ile uyumlu olmalarını sağlayan bir şifa kanalıdır. En basit gripten en ağır kanser vakalarına kadar kullanılabilen bir enerjidir. Toplamda 42 kozmo kanalı vardır. Kozmik enerji uygulamalarında iletilen bu enerji kozmo kanalları aracılığıyla iletilir.  Diğer uygulamalardan farklı bir uygulamadır. Tıp doktorları tarafından hastane ortamlarında uygulanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir