Bioenerji Eğitimi : Katılımcı Yorumları

Bir hafta sonu GERÇEK dünyasına bakışı DOĞAL dünya sağladı. Bu hediyeyi benimle paylaştığınız için teşekkür ederim.

Dilan Yılmaz – Satış danışmanı / İstanbul

Açıkçası beni neyin beklediğini tam olarak bilmiyordum ancak böyle bir şey beklemiyordum. 2 gün içinde bu kadar hayat değiştiren kavramın öğretilmesi olağanüstü. Kavramlar açık özlü idi. Anlatım tarzı ise son derece mantıklı. Teşekkürler.

Sanem Gençlik – Ev Hanımı / İstanbul

Bilginin pratikliği öğretildi. Hücresel seviyede somutlaşan gerçeklerin pratiği uygulaması. Bunu hemen kullanabilir dönüşümü hissedebilirsiniz.

Şimdiye kadar katıldığım en güçlü değişim eğitimi. Eğer bioenerjiyi öğrenirseniz diğer şeylerin yanlış olduğunu öğreniyorsunuz.

Duygu Karakaş – Hemşire / İstanbul

Hayat adımlarımı yukarı doğru atmamı sağladınız. Öğrenci hazırsa öğretmen belirir ve size eksiğinizi gösterir, bir üst seviyeye çıkmanız için gerekenleri sağlar. Teşekkürler!

Sevim Şenözlü – Sistem Danışmanı / Tekirdağ

Bioenerji Şifasıyla hedeflerime yaklaştım. Hedeflerinize ulaşmak için bioenerji şifası ve teknikleri ile amacınıza ulaşmak için hızlı ve başarılı bir kurs sunulmaktadır.

Hayriye Çınar – Mühendis / İstanbul

Eğitime gelene kadar birçok korku yaşadım. Yapabilecekmiyim? O kadar sıcak bir ortamla karşılaştım ki, ilk anda kendime güvenimden önce eğitimciye güvenim sağlandı. Çok sıcak bir ortamdı. Hissettiklerimle ne kadar güçlü bir eğitim olduğunu anladım. Teşekkür ederim.

Yasemin Kartın Biliç – Doktor / İstanbul

Süper bir aktarım güzel bir deneyim oldu.

Neriman A. – Öğretmen / Antalya

Bioenerji eğitimine katıldım. Çok istifade edeceğimi düşünüyorum. Burada aldığım eğitimle umarım insanlara faydalı olma yolunda kullanabilirim. Beklediğimden daha fazla istifade ettim. Çevremdeki insanlara en aciz oldukları zamanda el uzatabilmek benim amacım. Çünkü insanlar en çok acizliklerini hasta olduklarında hissediyorlar.

Aysel hanıma ve Murat beye teşekkürler.

Makbule Sönmez – Diş Hekimi / Tokat

Eğitim son derece keyifli bir sohbet havasında ve video örneklemeleriyle geçti. Pratik uygulamaya geçtiğimde hissettiklerim çok doğal, her zaman yapmaya alışık olduğum seans gerçekleştiriyor gibiydim. Frekansları ve çakraları hissedişim iyi ve şaşırtıcı derecede güçlüydü. Akışı hissettim. Çok teşekkür ederim.

Tuğba Taylan – İşletmeci / İstanbul

Öncelikle eğitim çok keyifli geçti.Enerjiyi hissedebilecek miyim, tereddütünün çok anlamsız olduğunu görmüş oldum. Aysel hanımın enerjik ve neşeli kişiliği eğitimi özel ve keyifli kılan en önemli etmenlerdendi. Çooook teşekkürler. Sevgiler.

Bayan A. – Bankacı / İstanbul

Mucize enerjinin akışıyla beni tanıştıran mucize insan, o güler yüzüyle size öyle bir güç ve inanç veriyor ki! Kendinizdeki güçle sizi buluşturuyor.

İnsana güzellikler katan çok güzel anlarda buluştuk. Şimdi kendimdeki enerjinin farkındayım ve bilinçli bir şekilde hissederek kullanıyorum. Sana minnettarım. Aysel Pekersoy.

Sevgiyle ve güçle kal.

Aysel Eren – Muhasebeci / İstanbul

İnanılmaz bir grup paylaşımı oldu. Bilinmedik yada tam olarak kavranamayan güçleri hissedebilmek inanılmaz bir tecrübe oldu.

Bu güç artık yadsınamaz ve kabul edilmeli. Grubumuz için inanılmaz bir farkındalık sağladı.

Deneyimlerimize bireysel olarak uygulamalarla devam edeceğiz.

Grubumuza eğitimi açan Aysel Pekersoy’a içten teşekkürler.

Bir grup sağlık çalışanları adına – DT A. Özer / İstanbul

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir