TV8 GÜNAYDIN DOKTORDAYIZ

Bioenerji uzmanı Aysel Pekersoy geçtiğimiz günlerde TV8 Günaydın Doktor adlı programa konuk oldu. Programda bioenerji ile alakalı olarak birçok sorular yöneltilen uzman, bu soruların hepsini cevapladı. İlk olarak bioenerjinin ne olduğu sorulmuştu. Yapılan açıklamalar neticesinde bu , insan vücuduna yaratılıştan gelen bir enerji türüdür. Yapılan açıklamalar neticesinde vücudumuzun enerji dengeleme sistemi olduğu belirtilmiştir.

Enerji Geçişleri

Vücudumuzda bulunan ve aktif olarak enerji geçişi sağlayan bazı mekanizmalar bulunmaktadır. Bu geçiş bölgelerinde oluşan bir rahatsızlık ile insan vücudunda bazı rahatsızlıklar ve hastalıklar boy göstermektedir. Bu hastalıklar Tıp alanında çözümü olabilen ya da olmayan rahatsızlıklardır. Aysel Pekersoy tarafından yapılan açıklamalar neticesinde Tıp alanında tedavisi olmayan hastalıkların ve rahatsızlıkların bile çözümlenebileceği anlatılmıştır. Bazı hastalıkların uygulamalar ile tedavi edilmesi gerçekten insanlar için umut kaynağı oldu. Tıp dünyada en çok gelişen ve hala da geliştirilmeye devam edilen alanlardan bir tanesidir. Ancak sadece ülkemizde değil dünyada da günümüzde neredeyse her insanın yaşadığı birçok hastalığa çözümler bulunmuştur. Elbette halen de bulunamayanlarında olmasına rağmen bioenerji ile tedavisinin az da olsa mümkün olması gerçekten çok büyük umut kaynağıdır.

Vücutta Bulunan Çakralar Kapanırsa Ne Olur?

Aysel Pekersoy’un yaptığı açıklamalar neticesinde insan vücudunda bulunan ve baş kısımdan kalçalara kadar gelen belirli sayıda çakra bulunmaktadır. Çakralar insanların vücutlarındaki enerjinin dağıtımını üstlenen geçiş yolları olarak da adlandırılabilir. Bu çakralar günlük olarak hayatta yaşadığımız bazı sorunlar neticesinde kapanır ya da işlem yapamaz konuma gelir. Bu çakraların bulunduğu bölgeler örnek olarak midenin bulunduğu bölgedeki çakrada meydana gelecek hasarlar mide hastalıklarına neden olabilmektedir. Çakra adı verilen bu bölgeler kısa bir sürede uzmanlar tarafından çeşitli seanslar ile aktif hale getirmektedir.. Tıbbi alanda ameliyat ile tedavi edilen bu rahatsızlık birkaç yıl geçtikten sonra tekrar boy göstermektedir. Aysel Pekersoy’un yaptığı açıklamalar neticesinde bu etkili yöntem ile tedavi edilen rahatsızlıkların bir daha oluşum riski daha azdır.

Enerji akışımız

Ancak Bioenerji ile tedavi edildiği zaman o bölgeye giden enerji akışı tam olarak sağlandığı için tekrar etme olasılığı çok daha düşüktür. Vücudumuz hareket etmek için belirli bir enerjiye ihtiyaç duymaktadır. Bu enerji dış etkenler vasıtası ile sağlanmaktadır. Yani yediğimiz yemekler ve içecekler bizim enerji ihtiyacımızı karşılar. Ancak vücuda alınan bu enerji belirli bir miktarda dağıtılmazsa enerjinin ulaşamadığı bölgede hareket azalması durumu yaşanır. Yani bu halk arasında uyuşma olarak adlandırılmaktadır. Bu gibi sizlere büyük engeller yaratan rahatsızlıklar da bu şekilde uygulanmaktadır. Enerji ulaşmayan bölgelerde hareket eksikliği olduğu için uzman bu bölgedeki kanalları açarak enerji akışını sağlar ve bölge tekrar canlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir