Şifa Kaynağı

Alternatif şifa yöntemi olarak bioenerji zihin-beden arasındaki dengeyi sağlar. Seanslar biyoenerjik alanlara, enerji merkezlerine, kanallarına yöneliktir. Biyoenerji hayati bir enerji olup; kötü beslenme, ani hava değişiklikleri, yaşam değişiklikleri, stres, baskı, travmalar gibi olumsuz etkilere duyarlıdır.Uzun süre kötü etkilenmelere maruz kalınmışsa ya da psikolojik-fizyolojik kötü şartlar oluşmuşsa oluşan kötü bioenerji, seanslarla düzelir.

şifalı taşlar

Frekanslar

Her canlının bedeninden belirli bir frekans sürekli yayılır. Bu yayılan frekanslar ile vücudun hangi kısmının hastalıklı olup olmadığını anlayabiliriz. Hastanın vücudundaki bioenerjik bozukluklar, tıkanmalar yapılan seanslarla enerjinin sorunsuz şekilde akması sağlanır. Bu şekilde kişiler şifalandırılıp sağlıklarına ulaşırlar.

Bu enerji herkeste bulunur. Zamanla iyi yahut kötü olarak değişime uğrasa da azalsa da asla kaybolmaz.

İyi bir uzman olmak için yeterli derecede enerji, kendine güven, uygulamayla deneyime belirli ölçüde ihtiyacınız olacaktır. Kendine güven en önemlisidir aslında.

Fiziksel sağlık ve psikoloji

Klasik tıp sadece fiziksel sağlıkla ilgilenip psikolojiyi gözardı ederken, bioenerji ise bütünsel olarak yaklaşmakla kalmayıp hayatın her açısında uyum için vardır. Bioenerjik iyileşme iç-dış olarak ayrılmıştır. İç şifa yani insan hayatının her alanında uyum, duygular, zihin, beden, maneviyat kısaca tam olarak sağlıklı olmak. Dış şifa ise insan aurasının katmanlarını ifade etmektedir.

Bioenerji tedavisi bütünsel bir yöntemdir. Beden-zihin –duygu üçlemesinin beraber iyi olması gerektiğine inanır buna göre de uygular.Tedavi genellikle hastanın geçmişten gelen durumu hakkında bir şeyler öğrenebilmek için kısa bir konuşmayla aslında başlamaktadır.

Duyular ve enerji akışı

Asıl tedavi sırasında bioenerjist tüm duyuları, özellikle elleri ile hastanın enerji akışlarını algılar. Enerji blokajları yumuşak dairesel hareketler ve seanslarla serbest bırakılır. Bu şifa hareketleri sayesinde enerji alanında yeni bir salınım ile bioenerji serbestçe akabilir. Bu dengelenme sonunda beden – ruh seviyesinde iyileşmeler gözlemlenmeye başlanır. Şifa seansı keyifli ve tüm hastalar tarafından algılanmaktadır. Birçokları ilk seanslardan sonra hatta ilkinden sonra rahatça hissetmektedir. Hücresel olarak yeniden hayatın başlatılması mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir