Cep Tel: 0 534 390 16 58

Sabit Tel: 0 212 560 60 88

TV8 canlı yayındaydık

TV 8 günaydın doktor programına katıldık, programda gerçekten faydalı bilgileri paylaştık. Evrendeki her şeyin bir uyum içerisinde yaratıldığı düşünüldüğünde, her şeyin de birbiriyle bağlantılı olduğu ve her bir canlıdan bir diğerine enerji akışının olduğu inkar edilmemelidir. Birbiriyle uyum içerisinde olan her şey gibi sinir sistemimiz de, doğadaki enerji dengesiyle uyum göstermektedir. Elbette kendisine tehdit oluşturan herhangi bir şey oluşmadığı sürece. Bu tehditler nasıl oluşur? Pozitif ve negatif enerjinin bu dengedeki yeri nedir? Tedavi hangi hastalıklar için uygulanabiliyor veya bioenerji hangi hastalıklara iyi geliyor? Bioenerji hakkında birçok soru sorulabilir. En temeliyle, yani  nedir  sorusuyla başlanırsa genel hatlarıyla doğal bir enerji olarak nitelendirilebilir. Bütün vücudun ele alındığı ve rahatsızlıkların şifa bulmasında kullanılan bir tedavidir. Bağışıklık sisteminin güçlendirilmesinde oldukça büyük bir rol oynamadıktadır.

Ruhsal dinginliği beraberinde getirdiği için genellikle psikolojik rahatsızlıkların birçoğunda kullanılabilir. Panik atak gibi hastalıklarda, enerji akışının düzenlenmesiyle birlikte krizler azaltılabilir ve hatta zamanla kaybolabilir. Ayrıca  kişilere düzenli olarak gerçekleştirdiği seanslarla birlikte, depresyon gibi uzun süreli ruhsal bozuklukların da önüne geçilebilmektedir.

Psikololojik olarak boy gösteren ve bioenerji uzmanı kişilerce şifa uygulamalarının yapılmasından sonra düzelme gösterecek diğer hastalıklarsa şunlardır; anksiyete, nedensiz stres, korku ve endişe. Bioenerjinin iyi geldiği fiziksel rahatsızlıklara değinmek gerekirse; alerjik durumlar, başağrıları, halsizlik (uzun süreli halsizlikler), migren tedavileri, eklem ağrıları, kalp rahatsızlıkları, mide rahatsızlıkları, konsantrasyon bozuklukları, vücudun çeşitli yerlerinde meydana gelen ağrılar, cilt rahatsızlıkları, uykusuzluk ve denge bozuklukları gibi rahatsızlıklar örnek verilebilir.

Unutmayın ki tedavinin uygulanabilmesi için öncelikle  sizin rahatsızlığınızı iyi bir şekilde anlaması gerekiyor. Bioenerji uzmanı bu noktada sizi iyi bir şekilde dinliyor ve anlıyorsa, doğru bir şekilde etkileşim sağlayabilir. Uzman kişi hangi kanalların kapalı olduğunu ve bu kanalları açmak için nasıl bir yol izlemesi gerektiğini biliyor olmalıdır. Enerji akışını bu bağlamda düzenlemelidir. İşte bu noktada da olumlu yani pozitif enerji devreye girer. Kişiyi negatif enerjiden uzak tutarak olumlu enerji yüklemesi gerçekleştirilerek evrenin o büyülü enerjisinden faydalanması ve iyileşmesi amaçlanır.

© Copyright 2014 • Tüm hakları saklıdır. Hiçbir içerik izinsiz kullanılamaz.

Bioenerji Yaşam Merkezi - Aysel Pekersoy