Bioenerji, tedavisi olmayan ve sık tekrarlayan hastalıkların iyileşmesini sağlayan, vücudun enerji dengeleme sistemidir.

Romatizma Uygulaması

Romatizma Uygulaması

Bioenerji ile romatizma uygulaması.Hastamız Duygu hanımın en büyük problemi romatizmaydı. Romatizma ağrılarından oldukça fazla şikayeti bulunan Duygu hanım Bioenerji Yaşam Merkezi’ne müracaat ederek profesyonel destek almak istediğini belirtti. Bioenerji ile hastamız Duygu hanımın romatizma rahatlığında başarılı sonuçlara ulaştık. Hastamız Duygu hanımın romatizma ağrıları oldukça yüksek düzeyde olduğu için günlük yaşantısını kötü etkilemekteydi. Hastamız Duygu hanım ağrılarından dolayı bazı günler yerinden bile kalkamadığı bizlere iletmişti. Hastamız duygu romatizma probleminden dolayı hayat kalitesinin düşmesinden oldukça şikayetçiydi. Evin içerisinde bile hareket etmek zorluk çektiğini belirten Duygu hanım aynı zamanda hamile olduğundan dolayı ilaç tedavisi göremiyordu. Hamilelik süreci sebebiyle ağrı kesici bile içemeyen hastamız Duygu hanım bizlerden yardım beklemekteydi. Romatizma ağrıları hat safhaya ulaşan Duygu hanımla bioenerji seanslarına başladık.Duygu hanımın başlayan bu bioenerji seanları ile olumlu geri dönüşleri eş zamanlı olarak gerçekleşti. Günlük hayatında romatizma ağrılarında azalma bulunan Duygu hanım yeni bir hayata başladığını belirterek sevincini bizlerle paylaştı. Hastamız Duygu hanım bioenerji seanslarını meyveleri ile erkenden karşılaşarak gündelik hayatında iyileşmelerle karşılaştığını bizlere tekrar iletti.  Duygu hanımın romatizma rahatsızlığı bioenerji seansları ile üst düzey bir rahatlama elde edildi. Hastamız Duygu hanım bioenerji tedavisi ile ilgili yorumlarını aşağıdaki videoda sizlerle paylaşmakta. Hastamız Duygu hanımın romatizma ağrıları için gördüğü bioenerji seanları ile ilgili görüşlerinin dışında farklı hastalarımızın görüşlerini de sitemizde inceleyebilirsiniz. Bioenerji yaptıranların yorumlarına sitemizde hasta yorumları kategorisinden ulaşabilirsiniz. Hastamız Duygu hanım gibi rahatlamaya kavuşan bir çok hastamızın yorumu sitemizde mevcut bulunmaktadır. Hasta yorumları genellikle video tarzında bulunmaktadır. Bioenerji seansları sonucunda olumlu dönüş almadığımız yani başarılı sonuca ulaşamadığımız hastamız bulunmamaktadır.

 

 

Hamilelikte Bioenerji

Hamilelikle birlikte kadınlarda bir çok problem gözlenebiliyor. Hamilelik sürecinde anne adayları bebeklerinin ve kendi sağlıkları açısında ilaç tedavilerinde uzak durabiliyorlar. Hepimizin de bildiği gibi kimyasal ilaçlar vücuda sağladığı katkılarla birlikte yan etkilerde gösterebiliyor. En küçük ağrı kesicinin bile belirli başlı yan etkileri bilimsel yöntemlerle sabit bir şekilde belirtilmekte. Bu yan etkiler çok farklı alanlar da olabiliyor. Bu yan etkilere maruz kalmak istemeyen anne adayları bioenerji tekniklerine başvurmaktalar. Bionerji tedavisi dünya genelinde kabul görmüş bir alternatif tıp alanı olarak belirtilmekte. Anne adayları hamilelikte bioenerji tedavileri ile rahatsızlıklarından, ağrılarından kurtulmak adına başvurdukları bioenerji tedavisinde olumlu sonuçlar ile ayrılmaktalar. Bioenerji tedavileri hamilelikte özellikle Avrupa’da önemli bir kaplamakta. Hamilelik döneminde belirli sıkıntılarla karşılaşan bilinçli anneler bebek sağlığı açısından ilaç kullanımından çok acil bir durum olmadığı sürece uzak durarak bioenerji tedavisine başvurmaktalar. Bioenerji tedavisi ile ağrılarından ve rahatsızlıklarında rahatlama elde eden anneler hem kendi sağlıklarını iyileştirerek hemde bebeklerinin daha dünyaya gelmeden kimyasal ilaçlarla karşılaşmasını engelleyerek başarı elde ediyorlar.

Romatizma Nedir ?

Bioenerji seansları ile rahatlamaya kavuşacağınız romatizma rahatsızlığını derinden incelemek sizler için daha yararlı olacaktır. Romatizma rahatsızlığı ile ilgili bilgileri ” Romatizma nedir ? ” başlığı altında sizler ile inceleyeceğiz. Romatizma yaşlı hastalığı olarak bilinse de her yaşta insanda oluşabilecek bir rahatsızlıktır. Romatizma halk arasında bilinen sadece yaşlı insanlarda olur bilgisi hiç bir şekilde gerçeği yansıtmamaktadır. Romatizma rahatsızlığı erkeklerde kadınlara oranla daha az görülmektedir. Bu bilgi yapılan çalışmalar ile birlikte ortaya çıkmaktadır. Bunun çeşitli nedenleri olduğu gibi tam tesir eden bir neden bulunmamaktadır. Romatizma en genel tanımı ile kaslar ve eklemlerde görülen ağlar olarak adlandırılmaktadır. Romatizma ağrılar kaslarda görüldüğü gibi eklemlerde de görebilir. Romatizma ağrıları hem kaslarda hemde kemiklerde görüle bilen bir ağrı türüdür. Romatizma ağrıları vücudun sadece bir bölgesinde bulunan eklem ve kaslarda görülmeyebilir. Romatizma ağrıları vücudun farklı bölgesinde bulunan eklem ve kaslarda görülebilir. Romatizma rahatsızlığının tam olarak belirli bir karşılığı bulunmamaktadır. Zaman olan eklem ve kas ağrıları hastaları olumsuz yönde etkilemektedir. Gündelik hayatı oldukça kötü etkileyen romatizma ağrıları insanların yeri geldiğinde yürümesine bile engel olabilir. Romatizma ağrılarında fazla kilolu insanlarda ağrı düzeyi diğer insanlara oranla daha fazla olmaktadır. Romatizma kelimesi yunancadan dilimize zamanla devşiren bir kelimedir. Yunanca kökeni hareketten gelen romatizma daha çok kas iskelet sisteminde görülmektedir. Romatizma rahatsızlığı kendisini genellikle eklem ve kas sistemlerinde ağrı, bileklerde şişkinlik ve aşırı sıcaklıkla gösterir. Romatizma rahatsızlığı tedavi edilmediği sürece yaşam kalitesini düşürdüğü gibi daha ciddi rahatsızlıklara sebebiyet verebilir. Romatizma rahatsızlığında eklemlerde iltihap birikmesi gözlemlenebilir. Eklemlerde oluşan iltihap hem eklemlerde hemde kaslarda ağrıya sebebiyet verebilir.

Romatizma Belirtileri

Bioenerji seansları ile rahatlamaya ulaşacağınız romatizma rahatsızlığı hakkında detaylı bilgilere ulaşmanızı sağlamak adına yazımıza devam etmekteyiz. Bioenerji ile romatizma tedavisi yazımızın bu bölümün de romatizma rahatlığının belirtilerini sizler için bir araya getireceğiz. Romatizma rahatsızlığı dizlerde ve eklemlerde ağrı ile belirlenemeyecek kadar farklı bir hastalıktır. Diğer rahatsızlıklara nazaran birden çok ve farklı boyutlarda belirtisi buluna bilir. Romatizma hastalığı belirtisi arasında üst solunum yolunu ilgilendiren rahatsızlıklarda bulunabilir. Bu üst solunum yolu rahatsızlıkları şu şekildedir ; kuru öksürük, nefes darlığı ve sıkışma, kanlı balgam, hırıltı. Romatizma belirtileri arasında en çok ve en belirgin olan belirtiler kas iskelet sisteminde yer almaktadır. Kas ve iskelet sisteminde bel ağrıları, sızıları kas ağrısı, kollarda ve ayaklarda güçsüzlük hissi gibi belirli başlı rahatsızlıklardır. Bunun dışında romatizma hastalıklarının belirtileri arasında cilt rahatsızlıkları da yer almaktadır. Bu cilt rahatsızlıkları deride oluşan bölgesel dökülmeler, deri yapısının zaman içerisinde sertleşmesi, deri yani cilt rengi üzerinde solmalar da gözlenebilmektedir. Bunların dışında romatizma rahatsızlığının bugüne kadar görülen diğer belirtileri şu şekildedir ; tırnaklarda yapısal değişiklikler, göz yaşı azalması veya kuruması, ağızda oluşan kuruluk hissinin sürekli hale gelmesi, gözlerde kızarıklık görülmesi, görme kaybı ve görme yenitsiinde ani azalmalar, vücut ısısının sürekli olarak yüksek derecelere ulaşması yani ateş, parmaklarda renk solması gibi rahatsızlıklar romatizmanın diğer belirtileri arasında yer alabilir. Romatizma rahatsızlıkları bunlarla sınırlı değildir. Romatizma rahatsızlıkları sindirim sisteminde oluşabilmektedir. Yani sindirim sistemi şikayetleri romatizmal rahatsızlıkların belirtisi olabilmektedir. Nörolojik rahatsızlıklarda romatizma belirtileri arasında yer almaktadır. Bu nörolojik rahatsızlıklar felç, bilinç kaybı gibi önemli ve ciddi konular olabilmektedir. Romatizma rahatsızlıkları arasında kalp ve damar sistemlerinde yaşanabilecek pıhtı oluşumu, nabız düzeyinde azalma gibi rahatsızlıklarda olabilir. Romatizma rahatsızlıkları belirli seviyede az görülsede ilerleyen düzeylerde çok ciddi rahatsızlıklara sebebiyet verebilir. Bioenerji ile romatizma ağrılarınızı dindirmeniz sizlere yaşam standartlarınızı yükseltme fırsatı sunar. Romatizma rahatsızlığı sizlere eklemlerde ve kaslarda ağrılar olarak görülebilir. Bu ağrılar ile gündelik hayatınızı sürdüremeye bilirsiniz. Bu ağrılarınızdan kurtulabilmek adına Bioenerji Yaşam Merkezine başvuruda bulunabilirsiniz.

Bioenerji ile romatizma ağrılarınıza sızılarında rahatlama sağlabilirsiniz. Romatizma tedavisi hamilelik sürecinde tercih edilerek anne ve bebek sağlığı gözetilebilir.  Bioenerji ile romatizma adlı makalemizde hastamız Duygu hanımın görüşleri ve yorumlarını sizlerle buluşturduk. Sizinde bu tür rahatsızlıklarınız veya problemleriniz bulunuyor ise bize iletişim kanalları üzerinden müracaat edebilirsiniz. Bu iletişim kanallarına sitemizde bulunan ” iletişim ” sayfasından ulaşabilirsiniz. Bioenerji ile profesyonel destek alarak yaşam standartlarınızı yükselte bilir, ağrılarınızda rahatsızlıklarınızda rahatlamaya kavuşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir