AĞRILAR UYUŞMA ASTIMI BİOENERJİ İLE BİTİRDİK

Bioenerji ile hastamıza astım tedavisi ve ağrılar, uyuşmalarını tedavi ettik. Hastamız Nuriye hanımın başta astım olmak üzere bir çok rahatsızlığı bulunmaktaydı. Bu rahatsızlıklar astımla beraber yürüme güçlüğü, kollarda uyuşma gibi rahatsızlıklardı. Nuriye hanımın şikayetleri arasında astım rahatsızlığı hayat kalitesini düşürdüğü için bizlere başvuruda bulundu.

Ağrılar ve uyuşmalar

Nuriye hanımın ağrıları ve kollarında oluşan uyuşma şikayeti günlük hayatını oldukça fazla etkilemekteydi. Nuriye hanım bu rahatsızlıklarından oluşan şikayetlerini bizlere iletmesi ile birlikte bioenerji tedavisine başlamış olduk. Nuriye hanıma bioenerji ile astım tedavisi uyguladık. Bu tedavi sürecinde hastamız Nuriye hanım bir çok geri dönüşü bizlere iletti. Bioenerji ile yürüme güçlüğü tedavisi ve kollarda uyuşma tedavisi uygulanan Nuriye hanımın yorumlarını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz. Nuriye hanımın bioenerji tedavisi ile ilgili yorumlarının dışında bir çok hastamızın yorumları geri dönüşleri bulunmaktadır.Bioenerji Yaşam Merkezi resmi sitesi olan bioenerji34.com üzerinden bioenerji tedavisi gören hastalarımızın yorumlarını izleyebilir sizde bilgi sahibi olabilirsiniz. Bioenerji yaptıranların yorumlarını izleyebilmek için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bioenerji ile astım ve yürüme güçlüğü tedavisi

Aşağıdaki videoda hastamız Nuriye hanım astım ve yürüme güçlüğü rahatsızlıklarına uygulanan bioenerji tedavisi hakkında ki görüşleri ve yorumları bulunmaktadır. Bioenerji tedavisi ilgili bir fikir sahibi değil iseniz videoyu izleyerek bir fikir sahibi olabilirsiniz. Nuriye hanım bütün rahatsızlıklarında kurtularak sağlıklı bir hayata geçiş sağlamış bulunmaktadır. Astım ve yürüme güçlü sebebiyle gündelik hayatında karşılaştığı problemler ortadan kalkan Nuriye hanım tedavisi ile ilgili bir kaç bilgi vermektedir.

Astım nedir ?

Bioenerji ile astım tedavisi olmadan önce astım rahatsızlığı ile ilgili bir kaç bilgi edinmeniz hem hayatınızda hemde tedavi sürecince sizlere yardımcı olacaktır. Astım ile ilgili olarak yapılan araştırmalarda astımın kronik yani müzmin bir hastalık olduğu bilinmektedir. Bu hastalık aileden yani anne babadan alınan genler ile nesiller boyu aktarılabilmektedir. Astım için bir yaş aralığı bulunmamaktadır. Yani her yaştan insan astım rahatsızlığı ile karşı karşıya gelebilir. Astım rahatızlığının modern tıp imkanlarıyla tam anlamıyla tedavisi bulunmamaktadır.

Nefes alışverişinde güçlükler

Astım rahatsızlığı hastanın nefes alışverişinde güçlük çekmesine sebebiyet vermektedir. Astım hastalığı üst solunum yollarında krizler ile kendini gösterir. Astım rahatsızlığına sahip kişilerde soluk alıp vermede güçlükler, nefes almada tıkanma gibi bir çok etken görülür. Astım hastaları bu hava alışverişin de oluşan krizin dışındaki zamanlarda normal bir insan gibi yaşayabilirler. Ancak bu krizler sırasında nefes alamadıkları için çok büyük problemlerle karşılaşabilirler. Astım hastaları gündelik hayatlarında oluşan krizlerden dolayı yaşam kalitesi düşmüş insanlardır. Astım hastalarının üst solunum yollarında mikrop içermeyen irinler oluşabilir. Bu irinler nefes borusunu daraltarak nefes alıp vermede zorluklara sebebiyet verebilir. Astım hastalarında oluşan bir daralmadan dolayı bulundukları ortamlardan rahatsız olabilir.

Tozlar solunum güçlüğü yapar

Bol tozlu bir ortamda bulunan astım hastası nefes borusunda oluşan dar bölüme tozlarında yapışmasından dolayı solunum güçlüğü yaşayabilir. Toz gibi bir çok kokulu uyaranlar da astım hastalarında krize sebebiyet verebilir. Bu uyaranlar solunum yollarını saran kasları kasarak göğüs sıkışması, soluk alıp verme güçlüğü gibi bir çok etkene sebebiyet verebilir. Kriz anında solunum yolunun bir parçası olan nefes borusunun daralması akciğerlere çekilen havanın geri verilmesinde zorluk çıkartacağı için astım hastalarında morarmalar gözlemlenebilir. Çok sık nöbet geçiren bir hastada ödemler oluşabilir. Bu ödemler vücudun farklı bölgelerinde görebilmektedir.

Astım hastalığı belirtileri

Bioenerji ile astım hastalığı tedavisi olmadan önce astım hastalığı belirtilerini incelemeniz sizler için daha yararlı olacaktır. Astım hastalığı belirtileri içerisinde en önemlisi ve halk arasında bilindiği üzere nefes alıp vermekte güçlüktür. Solunum güçlüğüne bağlı olarak vücutta morar ve ödem de baş gösterebilir. Bu tür problemlerin dışında bir çok belirti bulunmaktadır. Astım hastalığı belirtileri arasında kuru öksürük bulunmaktadır. Kuru öksürük öksürmenin sonucunda vücuttan üst solunum yolu ile balgamın atılmaması durumudur. Astım krizi esnasında nefes alamama durumu, göğüste oluşan ağrı ve derin bir baskı hissi astım krizi sırasında görülen belirtilerdir. Astım hastaları normal oldukları yani krizin bulunmadığı anlarda soluk alıp verir iken hırıltı şeklinde bir ses oluşabilir. Bu ses nefes borusunu saran irine havanın sürtmesi sonucu oluşmaktadır. Bu hırıltı sesi hışırtı şeklinde de olabilir. Astım krizleri genellikle geceleri meydana gelebilir. Gece meydana gelen astım krizlerinde hasta uyku halinde olacağı için büyük problemlere sebebiyet verebilir.

Bioenerji ile astım tedavisi aklı makalemizde astım ve yürüme güçlüğü sorunları bulunan Nuriye hanımın yorumları ve bir kaç bilgiyi sizlere aktardık. Sizde sağlık problemlerinize çözüm sağlamak isterseniz iletişim bölümünden bizlere ulaşarak yardım talep edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir