Bioenerji, tedavisi olmayan ve sık tekrarlayan hastalıkların iyileşmesini sağlayan, vücudun enerji dengeleme sistemidir.

Show TV Ebru Akel’e Konuk Olduk

Show TV Ebru Akel’e Konuk  Olduk

ebru akel aysel pekersoy show tv

Bioenerji uzmanı Aysel Pekersoy Show TV de yayınlanan Ebru Akel’in sunduğu ‘’ Kendine İyi Bak’’ adlı programa bu hafta konuk oldu. İnsanların sağlıkları ve bioenerjinin nasıl bir yöntem olduğu ile alakalı olarak birçok açıklama yapıldı. Yapılan açıklamalar bizlere bu henüz ülkemizde yeni tanınan şifa yönteminin ne kadar etkili  olduğunu gözler önüne seriyor. Biliyorsunuz ki Bioenerji uzmanı Aysel Pekersoy insanlara bu alanda dersler de veriyor. Eğitimlere katılarak sizler de bu alanda kendinizi geliştirebilirsiniz. Ayrıca eğitimler sonrasında uzman sizlere bu alanda ilgili öğretim gördüğünüz için bir sertifika da veriyor. Bu sertifikayla beraber çevrenizde bulunan insanları sizler de uygulama yapmaya  başlayabilirsiniz.

Programda yapılan açıklamalar bizlere tıp alanında tedavi edilemeyen rahatsızlıkların bile bazı durumlarda seanslar ile  rahat bir şekilde iyileşmeler olabildiğini gösteriyor. Tıp alanı sizlerin de bildiğiniz gibi bir hayli gelişmiş bir alan ve gelişmelere de devam ediliyor. Ancak orada bile bazen bazı hastalıklar tedavi edilemiyor. Bu gibi durumlarda en tavsiye edilebilen  yöntemlerinden bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Henüz geçtiğimiz yıllarda ortaya çıkmasının ardından birçok insan bu yöntemi tanımıyor.Ancak elbette ilerleyen yıllarda ne kadar etkili bir yöntem olduğunu herkes tarafından anlaşılacak.

Bioenerji tedavisinin nasıl yapıldığı gibi konularda da programda bu alanda uzman olan Aysel Pekersoy birçok bilgilendirme yapıyor. Yani bu tedavinin nasıl bir tedavi olduğunu ve insanlar üzerinde nasıl etkiler sağladığını da bizlere açıklıyor.

Programda ayrıca şifalı taşlardan da sıkça bahsedildi. Yüzyıllardır etkili olan şifalı taşların insanlar üzerindeki yadsınamayacak pozitif etkileri bulunmaktadır. Bu taşları dikkatli araştırmalar yapılarak kullanabiliriz.

Bioenerji Uygulamasında  Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bioenerji seansının  asıl amacı insanları tamamen kolay ve etkili bir şekilde vücudumuzda bulunan enerjinin akışını sağlamak diye özetleyebiliriz. Bu  yöntemin asıl amacı, sizin vücudunuzdaki enerji dengesini tam olarak düzenlemektir. Yani vücutta bulunan enerji tam olarak dengelendiği takdirde insanların çok daha zor hasta olduğunu bizlere açıklayan Aysel Pekersoy bu enerji akışı tam olarak sağlanan insanların daha hayat dolu olduğunu ve hastalık durumları ile çok az karşılaştıklarını dile getirmiştir. Biliyorsunuz vücudumuzda her bölgenin çalışması için belirli bir enerjiye ihtiyacı vardır. Enerji tam olarak sağlanamaz ise o bölgede bulunan organlarda belirli rahatsızlıklar meydana gelebilmektedir. Bunlara örnek olarak Aysel Pekersoy mide çakrasını vermiştir. Mide çakrası olan   bölgeden enerji tam olarak geçiş yaptığı zaman midemiz sağlıklı bir şekilde çalışmaktadır. Ancak orada bulunan ve çakra olarak adlandırılan enerji geçiş kanalında yaşanan sorunlar yüzünden enerji geçişi tam olarak sağlanmıyor ise mide rahatsızlıkları ile karşı karşıya kalma riskiniz normal insanlara oranla çok daha yüksektir. Her insanın vücudunda günlük hayatta yaşadığı bazı durumlar sonrasında çakralarında kapanmalar yaşanabilir. Bunların tam olarak açılmasını sağlamak gerekmektedir. Bunu da uzman Aysel Pekersoy yapmaktadır. Bu kanalların açılışını ve aktif olarak çalışmasını sağladıktan sonra o bölgeye gönderilen frekanslar sayesinde yaşanan hücresel yenilenme ile artık vücudunuzun o bölgesi daha rahat çalışıyor. Sizin de çevrenizde bu şekilde bir rahatsızlık yaşayan insan var ise Bioenerji tedavisini tercih etmelisiniz.

Sonuç olarak yapılan uygulamalar ile vücudumuzun enerji akışı doğal haline dönmekte ve onarımı vücut kendi kendine yapabilmektedir.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir