Bioenerji, tedavisi olmayan ve sık tekrarlayan hastalıkların iyileşmesini sağlayan, vücudun enerji dengeleme sistemidir.

Seans Sonrası Yorumlar

Seans Sonrası Yorumlar

 

Sırtımdaki sertlik ne egzersizle ne başka bir şeyle geçmiyor, gün ilerledikçe de yoğun oluyordu. Bu da benim zaman enerji tüketiyordu. Duygusal olarak da uzun yıllardır depresyona neden olmakta, işimde odaklanma, olumlu düşünme ve iş günü konsantre zorluğuna neden oluyordu. Tedaviden sonra sırtım güçlendi gerginlik ile birlikte ağrılarda bitti. Çok büyük bir rahatlama duygusu hissediyorum. Duygusal olarak daha sakinim. Bu deneyim Bioenerji seanslarından önce sürekli sırt gerginliğim vardı, fiziksel olarak gün boyunca rahatsız hissediyordum. bana odaklanma ve olumlu düşünmek için fırsat verdi. Bu şekilde hissetmek inanılmaz bir şey. İlk fırsatta bioenerji eğitim semineri katılmak istiyorum.

Turgut Yıldız / İstanbul

Bioenerji terapilerinden önce enerji düzeyim çok düşük yanı sıra korkunç bel ağrılarım vardı. Hüzün, yalnızlık duygularım her zaman yanımdaydı, kendime güvenim çok düşüktü. Tedavinin bana yaptığı değişiklikler çok büyük oldu. Kendime güvenim artık tam, ağrılarımda kayboldu. Aysel hanıma çok çok teşekkürler.

Mehmet Emin Durmuş / Sakarya

Bioenerji ile tanışmadan önce bacağımda ağrı sertlik dayanılmazdı. Özellikle siyatik sinirimde hissediyordum. Birde aşırı uykusuzluğum vardı. Artık kendimi çok rahat hissediyorum ilk 5 seanstan sonra ağrılar büyük ölçüde gitti. Ağrıyı azaltmak için normalde kullandığım korseyi, ağrı kesicileri bıraktım. Terapiler bittiği zaman ağrılarım tamamen geçti, artık bebek gibi uyuyorum.

Ahmet Kılıç / İstanbul

Uzun yıllar boyunca geçmeyen yürüme zorluğu için bioenerji seansı görmeye başladım. Aysel hanımı tedavi için tavsiye ederim. Tedavi birçok yönden, sadece yürüme problem ilgili değil aynı zamanda duygusal olarak bana yardımcı oldu. Yürüme zorluğum artık bir mazi.

Ayşe Sönmez / Kadıköy

Bioenerji seanslarından bayağı faydalandım. Değişiklikleri yavaş yavaş hissettim tedavinin gidişatı olduğu gibi mükemmelleşti. Sonunda tamamen iyileştim. Başlangıca göre bioenerji seviyem yükseldi, midemdeki ağrılar ortadan kalktı. Stresle çok daha rahat başa çıkabiliyorum.

Serpil Güney / İstanbul

Bioenerjiye gelmeden önce parmak, bilek, diz ve ayak bileklerimde romatizma sorunlarım vardı. Bazen sağ elimi kullanmam olanaksızdı. Ayak bileği ağrısı nedeniyle yürüyüş yapamıyordum. Tedaviden sonra, parmaklarımı çevik ve bileğimi daha az hassas. Ayak bileğimi, dizimi daha iyi hissediyorum Aysel hanıma teşekkür ederiz.

Nuray Güler / Ümraniye

Bioenerjiye gelmeden devamlı endişeli, gergin hissediyordum. Zihinsel olarak sisli, sıkışmış duygular içindeydim. Seanslardan sonra biyoenerji düzeyim yükseldi artık sıkıntılarımdan kurtuldum. İlk bioenerji eğitim seminerine katılacağım, teşekkür ederim.

Metin Akbulut / Tekirdağ

Biyoenerji ile tanışmam benim için çok olumlu oldu. Sırt, boyun ağrıları iş yerinde stres sonucu yaşandığı kas gerginliğinden kurtulmak istedim. Fiziksel acılar terapilerden sonra tamamen kayboldu. Fiziksel yararlarının dışında da hem zihinsel hem de ruhsal olarak yepyeni ve enerjik hissediyorum. Aküpunktür gibi farklı tedavilere katıldım, ayrıca masaj terapisi ve fizyoterapist gibi, ancak sonuç alamadım. Bioenerji seansı benim ağrılarımı sonlandırdı. Teşekkür ederiz.

Meryem İnce / İstanbul

Bioenerji ile sadece ilk 6 seans tamamladıktan sonra vücudumdaki değişiklik inanılmaz. Şiddetli sırt ağrısı, baş ağrısı, depresyon, düşük motivasyon mide yanması sorunlarım vardı. Şimdi çok daha ağrısız ve dinç hissediyorum, bol bioenerji, hiçbir sırt ağrısı, baş ağrısı mide yanmaları gidiyor! Kimse bu tedavi için hiç tereddüt etmesin! Sağolun.

Musa Şener / Zonguldak

En belirgin iyileşme benim için uyku problemlerimin bitmesi oldu. 2 senedir ilk defa geceleri ilaçsız uyuyabiliyorum! Teşekkürler Aysel Pekersoy. İlk işim bioenerji eğitim semineri ne katılmak olacak.

Ali Feyzibaş / Edirne

Bioenerji ilahi kaynaktan gelen doğal enerjidir. Bunu bizzat uzmanından deneyimleyerek öğrendim, bu benim için müthiş bir deneyimdi. Hiç bir ilaç vs kullanmadan bütün sıkıntılarımdan kurtulduğumu gördüm. Seans almaya gelmeden önce yaptığım bir hatadan dolayı bütün bioenerji sistemim bozulmuştu. Ayrıca asansör, hap yutamama, yemek yiyememe vb şikayetlerim vardı. Ancak Aysel abla ile (Aysel Pekersoy) tanışınca belirli seanslardan sonra bu şikayetlerin tümü evet hepsi inanılmaz bir şekilde geçti. Bioenerji almadan önceki benle aldıktan sonraki ben tamamen olumlu anlamda farklı. Resmen yenilendim, tam manasıyla şifalandım. Bunun için Aysel ablama ve güzel sohbetler yaptığımız eşi Murat abime sonsuz teşekkürler.

Çağdaş Taşkın – Öğrenci / İstanbul

Videolar için buraya tıklayın.

İletişim için buraya tıklayın.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir