Bioenerji, tedavisi olmayan ve sık tekrarlayan hastalıkların iyileşmesini sağlayan, vücudun enerji dengeleme sistemidir.

Bioenerji Hakkında

Bioenerji Hakkında

Bioenerji Nedir?

Kişinin bio-alanı ile bio-enerji doğal akışını engelleyen blokları tespit ve kaldırmak için özel el teknikleri kullanarak, fiziksel, duygusal ve zihinsel hastalıkları tedavi eden bir yöntemdir.

Aura Nedir?

Bilim adamları her canlının bio-alan dediğimiz bir elektromanyetik enerji alanında yaşadığını, sarılı olduğunu kabul ediyor. Bu alan Aura olarak isimlendirilir.

Bu yöntemle şifalanma binlerce yıldır uygulanır ve dünya çapında bilinir.

Fiziksel bedenin, hastalıklı veya hastalık belirtisi gösteren uzun süreli bir dengesizlik durumunda, enerji kapasitesine sahip olan vücudun enerji bedeninin dengelenmesine dayanmaktadır.

Bioenerji terapisi uygulayıcısı tarafından enerji vücudun dengeleme gerçeği ile tedavi mümkün olmaktadır.

Bu, güvenli ve inanılmaz başarılı şifa yöntemi, dünya çapında 50 milyondan fazla insana yardımcı olan bir yöntemdir.

Bioenerji Hakkında
Bioenerji Hakkında

Enerji bedenimiz dengeli ve eşit şekilde fiziksel bedeni çevrelediğinde sağlıklıyız, ancak enerji beden dengesiz dağınık olduğu zaman, çok sık hasta oluruz.

En fazla 4 gün ara vererek, yaklaşık 30 ila 40 dakika süren terapilerle uygulanır.

Her seanstan sonra bağışıklık sistemi daha da güçlenir.

Bioterapi, genel olarak sağlık, güç ve hastalıklara karşı direncini güçlendirir ve uygulama vücudun güçlü savunma işlevini geri kazandırır, fiziksel ve psikolojik stres direnci artırır, fiziksel güç ve dayanıklılık artar, rahatlatır ve ağrıyı ortadan kaldırır, yorgunluğu azaltır, daha derin ve sağlıklı uyku sağlar.

Bioenerji Eğitimleri

Bioenerji Uzmanı ile iletişim için buraya tıklayın.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir