Bioenerji kaç seans olmalı ?

Sizlerin çok sorduğu soru. Bioenerji kaç seans olmalı? Yada kaç seans almam gerekir ? Bu yazımızda bu konuya değineceğiz.
Tavsiye edilen seans sayısı en az üç olmalıdır. Peki neden en az üç seans. Bu seanslarda, çakraların hızlandırılması, auranın yükseltilmesi enerji bedeninin temizlenip çok daha sağlıklı hissetmeniz için enerji dengelenmesi yapılarak bitirilir.
Bu sayı yaşanan hastalıklara göre değişiklik gösterip artacaktır.
Kişiler bu üç seans da dahi, çok çok daha iyi hissetmektedirler.

Bu 3 seans, yani kısaca enerji bedeni temizliği diyoruz.

Nasıl uygulanıyor ?

Bioenerji uzmanı  kapalı çakraları bulduktan sonra, kişinin yaşadığı sorun ışığında seans sayısını belirlemektedir. Seans sayılarının aynı anda verilmesi ise söz konusu değildir.

Seansların sayısı ve nasıl şekilde verileceği bioenerji uzmanı tarafından kararlaştırılır. Genel itibariyle en az 3 seans yapılması gerektiği gibi, ortalama bir değer göz önünde bulundurulmaktadır. Rahatsızlık daha üst seviyelerde ise seans sayısı artabilmektedir.

Masaj masası gibi bir masaya yatırılan kişiye el değmeden ve herhangi bir temas gerçekleştirilmeden seans uygulanmaya başlanmaktadır.
Bioenerji tedavisi vücuttaki negatif enerjinin dışarı atılmasıyla birlikte, dengenin tekrar kurulmasını sağlar.

Seans sayıları önemli mi ?

Genel olarak üç seans gibi bir rakam söz konusuyken ortalama olarak 6-7 seanstan bahsedilebilir. Tek bir seansın süresi içinse 30 ile 45 dakika arasında bir süre biçilmektedir. Seanslar gerçekleştirilirken ön görülen uzaklık 20-30 cm lik bir uzaklıktır.

Bioenerji tedavisi için bu uzaklıktan şifa dağıtılarak işlem gerçekleştirilmektedir. Mahremiyetini koruyanlar için de herhangi bir şekilde kıyafetlerin çıkarılmasını içermediği için de tercih sebebi olabilmektedir.

bioenerji, bioenerji seansı
bioenerji seansı

Gerçekten tecrübe edilmediği sürece pek de itibar edilmeyen fakat bizzat tecrübe edenlerin yorumlarıyla birlikte dikkat çekmeye başlayan bu şifa kaynağı saf ve doğal enerjiden oluşmaktadır.

Artık kafalarda bioenerji nedir  gibi sorular yerine ne gibi hastalıklara sebep olduğu ve bu tedavinin nasıl uygulandığı gibi sorular yankılanmaktadır. Bioenerji tedavisini bizzat tecrübe etmek isteyenlerse bioenerji tedavisinin kaç seanstan oluştuğunu merak etmektedir.

bioenerji uzmanı
bioenerji uzmanı

Çok daha sağlıklı bir yaşam için

Daha sağlıklı bir yaşam herkesin hayalidir. Ancak monotonlaşmış ve şehrin gürültüsü içine sıkıştırılmış bir hayatın içerisinde bu sağlıklı yaşama erişmek oldukça zorlu olmaktadır. Tam bu noktada bioenerji uzmanı dediğimiz şifalı eller yardıma koşmaktadır.
İşlemin başlangıcında önce sizin şikayetleriniz dinlenerek vücudunuzda enerji akışının sıkıntılı olduğu ve olumsuz enerjinin (enerji kopukluklarının) bulunduğu noktaların tespiti gerçekleştirilir. Enerji akışının hangi çakra noktasında engellendiği ve çakralardaki enerji akışının kontrolü işlemi için bir ön bakış gerçekleştirilir.

Kişinin yaşadığı sorun ışığında kapalı çakraların hangileri olduğu tespit edilir. Kişilerin tüm çakralarının kapalı olması söz konusu değildir. Minimum olaraksa 1 ya da 2 çakrası kapalı olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonRandevu için arayınız