Bioenerji hakkında herşey

Bioenerji hakkında herşeyi anlatmak çok kolay olmasada: Bioenerji insan bedeninde barınan, yaradılış anından itibaren var olan saf bir enerjidir. Biolojik enerji veya doğal enerji olarak ta tanımlanır. Evrende yaşayan bütün canlıların kendine ait bir enerji alanı vardır. Bu enerji alanları kozmik veya yüksek frekanslıdır. Kişilerde bulunan bu enerji alanlarına  elektromanyetik  enerji alanı denir. Yapılan çalışmalar bu enerji alanlarını görüntülemeyi başarmıştır. Bu saf ve yaşamsal enerjinin kaynağı evrendir. Doğadan gelmektedir.

Bio enerji insan bedenindeki enerji akışını kontrol eder

Bu enerji akışında bir düzensizlik veya tıkanma varsa bunu tespit eder ve enerji kanallarını açarak akışın düzelmesine yardımcı olur. Bio enerji kişileri ruhsal, fiziksel ve zihinsel rahatsızlıklardan dolayı oluşan negatifliklerden korur.Enerji akışındaki bozulmalar beraberinde birçok sağlık sorununu da getirebilir. Vücudumuzdaki fiziksel, ruhsal zihinsel sistemler etkilenir.

7 Temel enerji noktası: Çakralar

İnsan bedeninde 7 temel enerji noktası bulunur. Bu enerji noktalarına çakra denir. Çakralar enerjimizin yapı taşlarıdır. Daha eskiye dayalı travmalar veya yaşanan olumsuzluklar , günlük yaşantımızda karşılaştığımız negatiflikler ve stres çakraların kapanmasına sebep olur. Gerginlik huzursuzluk ve mutsuzlukta çakraların bloke olmasını sağlar. Yoğun olumsuz düşünceler negatifliği arttırır. Ve enerji seviyesini düşürür. Bio enerji  yapılan seanslarla  yaşamsal enerjimizin  yükselmesine ve enerji akımının düzenlenmesine  yardımcı  olur.

Bioenerji seanslarını düzenleyen uzman kişilere bio enerjist  denir. Bioenerji ruhsal şifa  dağıtan bir enerjidir. Doğa ötesi özellikleri vardır. Kişilerin bioenerjileri özel ölçüm cihazlarıyla ölçülebilir. Kişilere bioenerjik  frekansların gönderilmesi sayesinde  bedenin dengeye girmesine yardımcı olur.

Dünyanın birçok ülkesinde uygulanmaktadır. Bu ülkelerin bazıları arasında Rusya, Japonya, İngiltere, Azerbeycan ve batı ülkeleri bulunmaktadır.

Şifa metodudur

Bedene enerjiyi çakralar tarafından aktarır. Bedeni besleyen bu enerji kanallardaki tıkanıklığın açılmasını ve düzenlenmesini sağlar. Çakralar enerji kanallarıyla bağlantılıdır. İnsanda yaklaşık 72000 enerji kanalı bulunur. Her çakra bir düğme  gibidir. Açıldığı takdirde beynin muayyen bölgelerini açar ve uyandırır.

Bioenerji hissedilebilen bir enerjidir. Şifalama yöntemidir. Negatif enerjilerden kurtulma yöntemidir. Bioenerji tedavisini yapan Bioenerjistler kendi bio enerjilerini karşı tarafa aktararak şifa verir. Ancak bunu yapan kişinin ruh hali ve enerjisi yüksek olmalıdır. Bu kişiler başkasının göremediği enerji akışındaki problemleri ve tıkanıklıkları görür. Bioenerji uzmanı şifa dağıtan bir kişidir. Kozmik enerjinin bedene aktarılmasında  mercek görevi yaparak yardımcı olur. Evrende yaşayan her canlı kozmik enerjiye muhtaçtır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir