Bioenerji, tedavisi olmayan ve sık tekrarlayan hastalıkların iyileşmesini sağlayan, vücudun enerji dengeleme sistemidir.

Bioenerji Nedir? TGRT Ana Haber

Bioenerji Nedir? TGRT Ana Haber

 

TGRT Ana Haber canlı yayın konuğu olduk. Konu hakkında merak edilenleri anlatmaya çalıştık. Programda, bioenerji nedir ve hangi hastalıklara uygulanır gibi soruları cevapladık.

Sizlerinde izlemenizi tavsiye ederiz. Ülkemizde tam olarak bilinmeyen alternatif tıp yöntemlerinden olan, tedavi hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

Videolar

Sizlerde içinizde bilmediğiniz güç, duygu olabilir. Danışmaktan sakın çekinmeyin. sizde bioenerjist olabilir, tam olarak öğrenebilirsiniz.

Etrafınızda şifa arayan o kadar insan var ki. hayatınızı pozitif ve neşeli olarak geçirmek istemezmisiniz. daha doğrusu alacağınız eğitimle hayatınızda yepyeni pencereler açabilir. Bakış açınızı değiştirebilirsiniz. Hastalıklara karşı daha dayanıklı sosyal, ailesel travmalara karşı güçlü olabilirsiniz.

Makaleler

Her geçen gün yıpranmakta, hastalanmakta, kendimizi kötü hissetmekteyiz. seanslarla belkide sizin yada çevrenizde yıllardır hastalığına çözüm bulamamış kişi yada kişiler şifalanacak belkide sizin böyle derdiniz var İstanbul’da bioenerji uzmanı arıyorsunuz ama bulamadınız.

Unutmayın en kötüsü iyileşmeyi istememektir. Böyle direnci olan insanlar için yapılacak pek bir şey kalmamış gibidir. Sizde bioenerji seansları ile ne kadar yaratıcı ne kadar pozitif ne kadar olumlu olduğunuzu keşfedebilirsiniz.

BioenerjistBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir