Bioenerji, tedavisi olmayan ve sık tekrarlayan hastalıkların iyileşmesini sağlayan, vücudun enerji dengeleme sistemidir.

Beyaz TV

Beyaz TV

Beyaz TV  Nilüfer zamanı programında bir çok bilgi paylaştık ve gelen bioenerji sorularını cevapladık.

Beyaz TV de Nilüfer Zamanı  adlı programa konuk olan Bioenerji uzmanı Aysel Pekersoy bu alanda sorulan birçok soruyu cevapladı. İlk olarak programda bu tedavi yöntemi hakkında sorular uzmana yönetildi. Öncelikle bunun vücudun enerji dengeleme sistemi olduğu anlatıldı. İnsan vücudunda bulunan enerji, belirli bölgelere tam olarak dağıtılmalı ve gerekli bölgelerin aktifliği sağlanması gerektiği dile getirildi.

Günlük olarak enerji ihtiyacımızı gıda maddelerinden karşılamaktayız. Sizin de bildiğiniz gibi ayrıca insan vücudunda enerji geçiş kanalları olarak adlandırılan çakralar bulunmaktadır. Bu çakralar tam olarak aktif şekilde çalıştıkları zaman insanların hastalık durumları ile karşılaşmadıkları ve aktif olarak hayatlarına devam ettikleri göz önüne serilmiştir. Zaten uzman, bu alanda yaptığı birçok uygulama ile de bizlere bioenerjinin ne kadar etkili bir uygulama olduğunu anlatmıştır. Bu tedavi yöntemi ile birçok rahatsızlıkta iyi sonuçlar alınırken ayrıca tıp alanında tedavi edilemeyen rahatsızlıklar da bu yöntem ile büyük oranda düzelmeler görünmektedir.

 Tıbbi alanda zaten birçok hastalığın tedavisi  yapılmaktadır. Ancak ülkemizde nadir kişiler tarafından bilinen ve dünyada yayılmış etkili  yöntemler arasında bioenerji gelmektedir. Bu yöntem oldukça kolay bir şekilde ve herhangi bir materyal kullanılmadan yapılmaktadır. Yani acı verici durumlar kesinlikle olmamakla beraber ilaç gibi maddeler de bulunmaz. Bazı insanlar ilaç içmeyi istemedikleri için hastalıklarında ilerleme durumları yaşanabilir. Ancak bioenerji ile  bir insanın enerji akışı tam olarak sağlandığı için hastalanma riski normal insanlara göre çok daha düşüktür.

Bioenerjiyi   önemli kılan özeliği daha önce de söylediğimiz gibi herhangi bir materyal malzeme kullanılmamasıdır. Ağrısız ve o kadar da etkili bir  yöntem olan Bioenerji insanların vücutlarına belirli seanslar ile uygulanmaktadır. Asıl amaç, enerji akışını düzenlemektedir. Uzman Aysel Pekersoy’un Beyaz TV Nilüfer Zamanı  adlı programda yaptığı açıklamalar bizlere enerji akışı tam olarak sağlanan insanların genel olarak sağlıklı olduğunu ve daha zor hastalandıklarını dile getirmiştir. Vücudunuza uygulandığı zaman kesinlikle hayata karşı daha sıcak ve her zaman enerjik olacaksınız. Vücudunuzun enerji akışı tam olarak sağlandığı için vücudunuz daha iyi çalışacak ve rahat bir hayat geçireceksiniz.

Çakraların kapanmasında birçok neden bulunmaktadır. Ancak en önemlisi üzüntü ve strestir. Bu iki etken çakraların kapanmasında büyük rol oynamakta ve enerji akışı tam olarak sağlanmadığı için istenmeyen durumlar  yaşanmaktadır. Ancak bölgeye enerji gittiği zaman bölge açılmakta ve daha rahat hareket etmektedir. Bu yöntem dünyaca ünlü doktorlar ve uzmanlar tarafından kabul edilen bazı frekansların vücudunuza gönderilmesi ile yapılmaktadır. Vücuda gönderilen bu frekansların kesinlikle herhangi bir zararı olmamakla beraber kapalı olan çakraların açılmasını sağlar. Ayrıca çakranın bulunduğu bölgede yaşanan hastalıklara da iyi gelen bu yöntem hastalığın bulunduğu organda hücresel olarak yenilenme başlatır ve organın rahatlamasını sağlar. Böylece  kısa bir zamanda ülkemizde kullanılmasına rağmen birçok insanın tedavi olmasını sağlamış ve hayatlarına daha rahat bir şekilde devam etmelerine olanak sunmuştur.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir