Bioenerji, tedavisi olmayan ve sık tekrarlayan hastalıkların iyileşmesini sağlayan, vücudun enerji dengeleme sistemidir.

360TV’de Bioenerji Dr. Aytuğ Canlı Yayında Konuştuk

360TV’de Bioenerji Dr. Aytuğ Canlı Yayında Konuştuk

Makaleler

360 Tv canlı yayındaydık. Dr Aytuğ Kolankaya’nın sunduğu Sağlıklı Yaşam programında seyircilerin katılımıyla güzel ve dolu dolu bir program oldu.

Bioenerji, bel fıtıkları boyun fıtıkları, panik atak uygulamaları, maniplasyon tekniği daha yaygın adıyla manuel terapi nasıl uygulanır, kaç seans sürer detaylı olarak anlattık. Programa katılan seyircilerinde sorduğu sorular ile ülkemizde fazla yaygın olmayan ancak tüm dünyada kabul gören bioenerji hakkında detaylı bilgiler sunduk.

Kimler bu eğitimi alabilir, bioenerji uzmanı olmak için neler gereklidir. Tüm bu sorular cevap buldu.

Fıtıklar ve yürüme güçlüklerine uyguladığımız maniplasyon, ruhsal sıkıntılar, depresyon, kötü hissetme, karamsarlık endişeli olma hallerine uyguladığımız terapi hakkında detaylı bilgiler.

Eğitimleri kimler alabilir, kimler başvurabilir. Hekimlerimizinde enerji bedeni ile ilgilendiklerini incelediklerini görmek son derece sevindirici.

Her programda birbirinden profesyonelce sorular karşısında yaptığımız mesleğin geleceği açısından son derece sevindirici olmakla beraber umut verici.

Kısacık video sizde bilgi sahibi olup geleceğe başka bir bakış açısı kazanabilirsiniz.

bioenerji uzmanı, bioenerji, bioenerji nedir, aysel pekersoy

VideolarBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir