Bioenerji, tedavisi olmayan ve sık tekrarlayan hastalıkların iyileşmesini sağlayan, vücudun enerji dengeleme sistemidir.

Aysel Pekersoy

Aysel Pekersoy

1973 yılında doğan Aysel Pekersoy‘un bioenerji yetenekleri çocuk yaşlarda hem kendisi hem de çevresi tarafından farkedilmiştir. Ancak o yaşlarda bioenerji olarak adlandırılamamış, daha sonra 4 yıl kaldığı Almanya’da bunun özel bir yetenek ve güç olduğunu öğrenerek insanlara şifa vermek üzere kullanmaya başlamıştır.

Almanya Frankfurt ve Mannheim’de uzmanlarından Bioenergy Healing – Bioenerji ve Maniplasyon eğitimlerini almıştır.

Seanslarını bireysel olarak devam ettirdikten sonra 2011 yılında alternatif tıp – Bioenerji – yasasının çıkmasıyla İstanbul’da aldığı profesyonel eğitimlerin ardından kurduğu Bioenerji Yaşam Merkezinde danışanlarına şifa dağıtmaya devam etmektedir.

Bioenerji Yaşam Merkezinde, bioenerji seanslarıyla beraber Sertifikalı Bioenerji Uzmanlığı eğitimleriyle de altrernatif tıp alanında kendini geliştirmek isteyen katılımcılarına seminerler vermektedir.

Bioenerji konusunda uzman olan nadir kişiler arasında yer alan Aysel Pekersoy uzun zamandan bu yana ülkemizde bu alanda tedavi veren kişiler arasında yer almaktadır. Bioenerji tedavisi gerçekten zor ve uzun bir sürece de bağlı olabilir. Hastanın şikayetleri doğrultusunda vücutta yaptığı incelemeler sonrasında tedaviye başlayan ve tedavinin kısa sürmesi ve hastanın rahat olması için elinden geleni yapan Aysel Pekersoy bu konuda kendini geliştirmeye de devam etmektedir. Birçok televizyon kanalına konuk olarak katıldığında yaptığı açıklamalar ile birçok insanı şaşırtmıştır. Yurt dışında gördüğü eğitimler sonrasında bu alanda uzman olan Pekersoy tedavilerine uzun süredir devam etmektedir. Yaptığı açıklamalar neticesinde ülkemizde büyük bir çoğunlukta bulunan bel fıtığı hastalığının Bioenerji ile çözülebileceğini de dile getiren uzman bu açıklamasından sonra birçok kişinin dikkatini çekmiştir. Sizin de bildiğiniz gibi bel fıtığı gerçekten çok ağrılı ve hastanın günlük olarak yapacağı işleri de engelleyen bir hastalıktır. Tıp alanında birçok hastalığın tedavisinin bulunduğu gibi elbette bel fıtığı tedavisi de bulunmaktadır. Ancak bu tedavi sadece ameliyat ile yapılmaktadır. Bioenerji tedavisinin en büyük avantajlarından bir tanesi de iğne gibi materyallerin kullanılmamasıdır. Birçok hasta ameliyat olmaktan çekindiği için büyük rahatsızlıklar ile yaşamaktadır. Bu insanların en büyük destekleri arasında Bioenerji tedavisi gelmektedir. Ağrısız ve ilaçsız olarak yapılan bu tedavi sizin daha rahat bir yaşama kavuşmanıza olanak sağlamaktadır.
Bioenerji Tedavisi Nasıl Yapılır?
Bioenerji tedavisi hiçbir malzeme kullanılmadığı için rahat bir tedavi yöntemidir. Yalnız gerçekten etkili bir tedavi olduğu birçok uzman tarafından kabul edilmiş ve kanıtlanmış bir tedavi türüdür. Ameliyat gibi büyük ve zahmetli işlerle uğraşmak yerine Bioenerji tedavisi görmek sizleri çok rahatlatacaktır. Bu tedavi türü genel olarak vücutta bulunan enerji kanallarını açmak amacıyla bulunmuştur. Sizin de bildiğiniz gibi baş bölgesinden başlayarak kalçalara kadar inen vücutta enerji akışını tam olarak sağlayan ve Aysel Pekersoy tarafından çakra olarak adlandırılan bazı enerji kanalları bulunmaktadır. Bu kanallar günlük hayatta yaşadığımız bazı sorunlar yüzünden kapanabilir. Ya da işlemini tam olarak yapamayan bu çakralar yüzünden vücutta o bölgede hastalıklar oluşabilmektedir. Uzman Aysel Pekersoy tarafından yapılan açıklamalarda mide çakrası olarak adlandırılan çakrada sorun olduğu zaman mide rahatsızlıkları boy göstermektedir. Mide vücudun en önemli organlarından biri olduğu için tedavisi zor ve uzun bir süreçtir. Mide üzerinde bulunan çakranın açılması sonrasında hastanın rahatlığa kavuştuğu da gözlemlenmiştir. Bioenerji uzmanı Aysel Pekersoy aldığı eğitimler neticesinde özel olarak öğrendiği frekanslar ile insan vücudundaki çakraların açılamasını sağlamaktadır. Açılan bu çakralar etrafında bulunan organların rahatlamasını ve hastalıkların da kendiliğinden geçmesini sağlamaktadır. Ancak bu alanda gerçekten uzman olan bir kişiye tedavi olmanız gerekmektedir. Siz de belirli rahatsızlıklar içerisindeyseniz Aysel Pekersoy sizlere en kolay ve güvenilir tedaviyi uygulayacaktır.

Makaleler için buraya tıklayın.

Sık Sorulan Sorular için buraya tıklayın.

Eğitim Takvimi için buraya tıklayın.