Bioenerji, tedavisi olmayan ve sık tekrarlayan hastalıkların iyileşmesini sağlayan, vücudun enerji dengeleme sistemidir.

Sertifikalı Bioenerji Eğitim Semineri

Sertifikalı Bioenerji Eğitim Semineri

 

Sadece bir hafta sonu eğitimi ile kendinizi ve sevdiklerinizi şifalandırmanın mümkün olduğunu düşünün.

Bioenerji eğitimi alarak sevdiklerinizi şifalandırmaya başlayın. Negatif enerjilerden arınarak hastalıklardan kurtulmak mümkündür.

– Bioenerji Eğitim Semineri.
– Auramızı güçlendirme çalışmaları.
– Çakra nedir?
– Çakra arındırma ve açma.
– Ellerde enerji uyumlaması.
– Enerji frekanslarını hissetme, temizleme ve teknikleri.

Rahatsızlık nedenleri, uzaktan enerji şifasını nasıl uygularız? Bioenerji şifasının uygulandığı rahatsızlıklar nelerdir?

Kendinizi ve sevdiklerinizi şifalandırmak istiyorsanız yada bu gücü kendinizde hissediyorsanız katılabilirsiniz.

Eğitimlerimiz uyumlama ve uygulama gerektirdiğinden 15 kişi ile sınırlıdır.

Mucizevi şifa enerjisini deneyimlemek için lütfen kayıt yaptırınız. Bilgi için irtibata geçebilirsiniz.

Bioenerji uzmanı Aysel Pekersoy Bioenerji tedavisine birçok insanın ulaşması ve tedavi olması için sadece 15 kişiye bu alanda eğitim vermektedir. Kendisine bu alanda güvenen ve çevresindeki insanların sorunları ile yakından ilgilenmek isteyen insanlara özel verilen bu eğitim, birçok rahatsızlığa iyi gelen Bioenerji’yi sizlere tam olarak öğretiyor. Bioenerji eğitimi alanında yurt dışında eğitim gören ve ülkemizin en gelişmiş uzmanlarından Aysel Pekersoy bu alanda eğitim almak isteyen insanlara bu eğitimi veriyor. Eğitimler sonrasında başarılı olan insanlara özel olarak Sertifika veriliyor. Yani bu sertifika sizlere ileride bu eğitimi aldığınızı kanıtlanmış olarak gösteriyor. Tedavi olmak isteyen insanlara bu sertifikayı gösterebilir ve çevrenizde büyük sorunlar yaşayan insanlara çare olabilirsiniz. Herkesin çevresinde çok büyük bir rahatsızlık yaşayan insan bulunmaktadır. Hastalıklar her insanın yaşayabileceği ve hayatı zindan eden bir durum olduğu için tedavileri de bir hayli zordur. Ancak siz de sertifikalı bioenerji eğitimi görerek bu alanda kendinizi geliştirebilir ve Pekersoy gibi bel fıtığı ve daha birçok hastalığa çözüm bulabilirsiniz. Bioenerji eğitimi gerçekten zor bir eğitim olduğu için insanlar bu alanda dersleri çok daha dikkatli dinlemeli ve eğitimlerden yüksek olarak bilgi almalıdır.
Sertifikalı Bioenerji Eğitimi!
Bioenerji tedavisinin ülkemizde daha çok insana ulaşması ve ne kadar etkili bir tedavi olduğunu insanların öğrenmesi açısından Aysel Pekersoy geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamalarda insanlara bu alanda eğitimler vereceğini açıklamıştı. Bugünden itibaren Bioenerji eğitimi vermeye başlayan ve sadece 15 kişiye eğitim veren Aysel Pekersoy eğitim sonunda başarılı olan kişilere sertifika da vereceğini açıkladı. Yani bu eğitimleri alan insanlar bundan sonra çevresinde bulunan insanlara bu tedavi yöntemini uygulayabilecekler. Eğitimlerde çakralar, aura, enerji uyumlama, ellerle frekansları hissetme ve yollama yöntemleri insanlara anlatılacaktır. Zaten uzmanından aldığınız bu dersler ile çevrenizde bulunan birçok rahatsızlığa çözüm bulabileceksiniz. Bioenerji tedavisini tam olarak yapabilen insanlar artacak ve bu tedavi ile Tıp alanında tedavi edilemeyen rahatsızlıklar bile tedavi edilmeye başlayacak. Aysel Pekersoy sertifikalı Bioenerji eğitimini bu etkili tedavi yönteminin ülkemizde yaygınlaşması ve insanların artık sadece ilaç iğne gibi maddeler ile tedavi olmadığını açıklamak için vermektedir. Bioenerji eğitimleri bu alanda kendini geliştirmek isteyen ve tedavi olmak isteyen insanların dertlerini azaltmak için birçok kişiye verilebilir. Uzmanından aldığınız bu sertifikalı Bienerji eğitimi ile bundan sonra Bioenerji alanında gerçekten uzman olduğunuzu kabullenebilir ve insanlar üzerinde öğrendiğiniz tedavi yöntemlerini çok rahat bir şekilde deneyebilirsiniz. Bu eğitimlerde sizlere öğretilen frekanslar özel olarak öğretilmektedir. Vücutta bulunan çakralardan kapalı olanlarını tamamen aktif hale getirmekte gerçekten zor bir işlemdir. Çakraları kapalı olan insanlar hayattan zevk alamaz ve bazı hastalıklara normal insanlara göre çok daha çabuk yakalanır. Yakalandıkları bu hastalıklar yüzünden tedavi olmak gerekir. Gelişen teknoloji ile artık birçok hastalık tedavi edilebilmektedir ancak Tıp alanında tedavi edilemeyen rahatsızlıklara da eğitim gören ve sertifikalı olan bu kişiler birer çare olacaklardır.

Eğitim Takvimi için buraya tıklayın.

İletişim için buraya tıklayın.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir