Bioenerji, tedavisi olmayan ve sık tekrarlayan hastalıkların iyileşmesini sağlayan, vücudun enerji dengeleme sistemidir.

Seans Görüntüleri

Seans Görüntüleri

 

Bioenerji seansı, beden kayıtlarına sahip kişinin aşırı uykusuzluk ve strese neden olmaktaydı.

Dolayısıyla sosyal hayatı etkilenmektedir. Seans ile birlikte enerji bedeni dengelenmiş, beden kayıtları sonlandırılmış oldu.

Beden kayıtları temizlenmediği taktirde uyku sorunları, aşırı sinirlilik, stres, devamlı bilinmeyen nedenlerle karamsarlık baş göstermektedir.

Bu tip sorunlar ruh hekimleri tarafından çeşitli ilaçlar ile baskılanmakta, geçici iyileşme sağlansa bile ilaçlar bırakıldığında yada alınmadığında tekrarladığı yani ilaçların sadece geçici olarak sorunu çözdüğü görülmektedir.

Dengeleme, seanslarla geri dönüşümsüz, ilaç yada benzer materyaller kullanmadan sadece enerji bedenini dengeleyerek sağlığınıza kavuşursunuz. Bu videoda görülen istem dışı ayak sallama titreme olarak görülmeyebilir. Sıcaklık, soğukluk, karıncalanma, uyuşma veya gözler kapalıyken renkler görme şeklinde oluşabilir. Unutmayın seans almadan ne olduğunu anlamanız çok zor olsa bile seanslardan sonra mutlak bir iyileşme ağrısız yaşam ve hayattan tat alma sizleri beklemektedir.

VideolarBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir