Bioenerji, tedavisi olmayan ve sık tekrarlayan hastalıkların iyileşmesini sağlayan, vücudun enerji dengeleme sistemidir.

Sağlığımız

Sağlığımız

 

Başımız ağrıdığında ağrı kesici, ateşimiz yükseldiğinde ise ateş düşürücü alıp rahatlarız.

Kaşıntı, kızarıklık, sebepsiz öksürükler, hapşırmalar, gözlerde aşırı yaşarma yani alerji karşısında kremler, kortizonlar, ilaçlar alınır.

Hastalığın uyarısı olan bu işaretler geçici olarak kapatılır ama sorun kökten çözülmediğinden ya da çözümlenemediğinden ilaçların etkisini kaybetmesi ile birlikte tekrar yaşanacaktır.

Peki, bu tedavi midir? Yoksa geçici olarak hastalığı görmezden gelmek mi? Sizce hastalık mı sonlanmakta yoksa bize gelen uyarıyı mı engellemekteyiz?

Migrenin tedavisi var mı? Birçok alerji çeşidinin tedavisi olmadığını zaten bilmekteyiz.

Bel fıtığı ameliyatı olanların en çok şikayet ettikleri konu ise aynı sorunun tekrarlaması.

Panik atak için alınan günlük ilaçların kesilmesi durumunda, atakların tekrar başladığı bilinir, bize danışanlar aynı durumu dile getirmekteler.

Felç, yürüme bozukluğu, frederik ataksi gibi hastalıklarda tıpta henüz bir tedavisi yok.

Uyku problemleri, devamlı sıkıntılı olma hali, sebepsiz endişe, sebepsiz korkular kuruntular için verilen ilaçlar ise kişiyi tepkisiz, hareketsiz hatta devamlı uyku halinde bırakmakta, iş ortamı sosyal hayatı etkilenmekte, kaliteli yaşama şansı azalmaktadır.

Modern tıp, hastalıkların neden oluştuğundan emin değildir.

Hastalık nedenleri ırsi (anneden babadan gelen genler) yada çevresel faktörlerdir (bulaşıcı hastalıklar, stres, iş temposu, beslenme alışkanlıkları, üzüntüler, aile içi, sosyal veya maddi sorunlar gibi).

Bunun dışında sentetik ilaç prospektüslerinde yazılan kısa ve uzun vade yan etkiler bölümleri ne kadar uzun,can sıkıcı değil mi?

Makaleler

Etrafta sürekli gezen mikroplar ve hastalıklar varken neden bazıları hasta olur bazıları olmaz? Neden virüsler bazılarını etkilerken bazılarını hiç ama hiç etkilemez?

İyileşmeyi, hücresel boyutta yeniden yapılandırarak kökten çözüm ve şifa olmaktadır.

İnsan bedeninde bulunan, denetlenebilinen, yönlendirilebilen enerjidir. Bu ismi Avusturyalı doktor Wilhelm Reich (1897-1957) vermiştir.

Bu insanın özüdür. İnsanı özüyle yani kendisiyle tedavi eder.

Modern tıp ruhsal ve fiziksel sağlığı birbirinden ayırır. Ancak bioenerji bütün olarak ele alır o hastalıklara bu şekilde yaklaşır.

Modern tıp artık alternatif tıbbı kabul etmeye başlamış, Sağlık Bakanlığı 2011 den beri bu konu üzerinde çalışmalar başlatmış halen devam etmektedir.

Birçok hekim alternatif tıp yerine tamamlayıcı tıp denmesini istemektedir. Hedef insan sağlığı yaşam kalitesi olduktan sonra ismin gerçekten de pek önemi yok. Ancak bazı hekimlerin bioenerjiyi hala telkin olarak sanmaları gerçekten çok şaşırtıcı. Seans alanların hissettiklerini dinleseler, fiziksel olarak vücutlarında gelişen şaşırtıcı ektileri duymuş olacaklar.

Tüm makaleler buraya tıklayın.

Hasta Görüşleri için buraya tıklayın.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir