Bioenerji, tedavisi olmayan ve sık tekrarlayan hastalıkların iyileşmesini sağlayan, vücudun enerji dengeleme sistemidir.

Çalışma Hayatı ve Stres

Çalışma Hayatı ve Stres

 

Sağlıklı bir insan doğduğu zaman kusursuzdur. Zamanla hayatının gelişim sürecinde dış etkilerle birlikte elektromanyetik alanı, yani kişiyi çevreleyen koruyucu kalkanı olan aurası bozulmaya ve zayıflamaya başlar. Zihin veya vücutta bunun yansıması yaşadığı olayların etkisine göre negatif olarak görülmeye başlar.

Bio alanımız, akıl ve bedenimiz yaşadığımız gittikçe zorlaşan bu dünyanın içindedir elbette. Yaşam sürecimizin içinde yaşadığımız travma, çevresel faktörler ya da hayatın iniş ve çıkışları ile birlikte gerilim, stres ve sıkıntılar yaratır.

Bazen geçtiğini düşünürüz ama yanılırız. Çünkü bizde kalıcı etkiler bırakır.

Hissetmesek de bilinçaltımız bütün bunları kaydeder ve zayıf anı beklemeye başlar.

Yaşadıkça, sağlık, ilişkiler, kariyer veya mali problemler ile kendimizi sıkışmış baskı altında hissederiz.

Seanslar ilerledikçe stres, kronik yorgunluk, bunalmış hissi yok olmakta, tam olarak hayatı yaşayıp çok daha yetenekli yaratıcı olduğunuzu keşfedeceksiniz.

Tüm vücudun enerji bedeni düzenlediğinden sadece psikolojik değil tüm fiziksel rahatsızlıklara karşı da son derece etkilidir.

bioenerji ile stres tedavisi
bioenerji ile stres tedavisi

Terapiler ile, organların vücudun biyoenerji noktaları yani çakralar arasında dengeli bir akış oluşturmasının yanı sıra, dış enerji alanını yani auramızı da korur ve güçlendirir. Olumsuz dış etkenlere karşı tekrar güçlü bir koruma içinde olur. Enerji şifası çeşitli biçimlerde kullanımı sayesinde, sağlığa yeniden kavuşmak amacıyla bozulmuş enerji akışını düzeltmek ayrıca geliştirmek için teknikler uygulanır.

Tipik bioenerji şifa seansı hastalığın durumuna göre en az 3 kez olmak üzere, 2 gün ara ile ya da hastalığın durumuna göre de arka arkaya alınarak gerçekleşir.

Terapi çok az bir temas ile ve seans alacak kişinin sadece ayakkabı çorap, metal nesneleri çıkararak tamamen giyinik kalarak uygulanır. Hastalar kullanılan tekniklere bağlı olarak yatarak yada oturarak farklı metotlarla uygulanabilir.

İletişim için buraya tıklayın.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir