Bioenerji, tedavisi olmayan ve sık tekrarlayan hastalıkların iyileşmesini sağlayan, vücudun enerji dengeleme sistemidir.

Bioenerjinin Sağladığı Faydalar Nelerdir?

Bioenerjinin Sağladığı Faydalar Nelerdir?

 

Günümüzde modern tıbbın yeterli olmadığı ve eksik kaldığı durumlarda başvurulan alternatif tıp birçok tedavi yöntemini içinde barındırmaktadır. Bioenerji bu yöntemlerden bir tanesini oluşturmaktadır. Peki bioenerji nedir? Yüksek frekanslı enerji olarak adlandırılan ve kozmik akım aracılığıyla enerjidir.

Bioenerji nedir açmak gerekirse, vücudumuzda binden fazla kanal mevcuttur. Bu kanalların kapanması ile bedenimiz rahatsızlanır ve bedenin enerji akışı durur. Bu enerji akışı ise bioenerjidir. Evren, doğa ve insanla iç içe olan ve hatta karşımıza devamlı olarak içsel enerji deyimiyle ortaya çıkmaktadır. Bioenerji nedir sorusunun akabinde akıllarda sağladığı faydalar var mı? Varsa bunlar neler? Gibi sorular gelmektedir.

Bioenerji, ülkeden ülkeye farklı adlandırılmış bir terimdir. Çinliler bunu Chi enerjisi olarak kabul ederken, Australya yerlileri tarafından birlik enerjisi denilmektedir. Ülkeden ülkeye değişiklik gösteren bu terim genellikle bio, biyo veya kozmik enerji şeklinde ifade edilmektedir. Peki bu bioenerji olmazsa ne olur?

Bedenimizde doğuştan olan bu enerji kanalların kapanması eya bedenimizde biriken kötü enerjiler sebebiyle azalabilir. Bu bağlamda ortaya bu dengesizliği düzene sokmak amacıyla bioenerji uzmanı devreye girmektedir. Bioenerji uzmanı bu dengesizliği gidererek e vücudunuzdaki negatif enerjileri atarak sağlıklı bir yaşama kavuşmanızı sağlar.

Bu noktada doğru bioenerji uzmanını seçmek çok önemlidir. Uygulanan tedaviler neticesinde birçok kişi sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşamına devam edebilmektedir. Yani bioenerji faydalı mıdır sorunuzun cevabı bu durumda; evet faydalıdır oluyor. Artık yaşama pozitif bakan ve olumlu düşünen insanlar oluyorsunuz. Sağlık problemleriniz en aza indirgeniyor veya hiç olmuyorlar. Bazı insanların farklı bir enerjisi var deriz hep. İnsanı pozitifliğe iten. Sizlerde hayata pozitif yaklaşabilen bireyler olabileceksiniz. Ağrılarınız, sıkıntılarınız, uyku problemleriniz, mutsuzluğunuz ve kaygılarınız yok olacak.

Ayrıca bioenerji tedavisininhiçbir yan etkisi veya zararı da bulunmamaktadır. Yaş sınırının da bulunmadığı şifa uygulamasında, her yaştan birey bu tedaviden faydalanabilmektedir. İnsan vücudundaki enerjinin pozitif bir hal alması gibi bu tedavi yöntemi için de insanlar artık olumsuz düşüncelerden kurtulmaya başlamıştır. Artık herkes olumlu bir şekilde bu tedavinin faydalarını görerek kendilerini bioenerji uzmanlarının kliniklerinde bulmaktadırlar.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir