Bioenerji, tedavisi olmayan ve sık tekrarlayan hastalıkların iyileşmesini sağlayan, vücudun enerji dengeleme sistemidir.

Bioenerji, Bioenerji nedir?

Bioenerji, Bioenerji nedir?

 

TV2 de yayınlanan çook yaşa programında canlı yayına katıldık. Oldukça sıcak ve samimi geçen sohbette bioenerji, bioenerji nedir, hangi hastalıklara bioenerji uygulanır tüm bunları konuştuk. Enerji bedenimiz, çakra nedir, aura nedir nasıl hastalanırız hepsi cevap buldu.

Bioenerji seansı yaşam enerjimiz pozitif olma konusunda çeşitli bilgiler verilen programda bioenerji konusunda herkesin bir fikri olmasını sağladık.

Yüzyıllar boyunca insanlar hastalıklarına deva bulmak için çeşitli yollar izlemiştir.Türlü türlü şifalı yöntemler, tedaviler ve çözümler geliştirilmeye çalışmıştır. Modern tıp sürekli bir ilerleme gösterip birçok hastalığın çaresini bulmuştur ancak bunun yanında alternatif tıp da beraberinde gelmiştir. Bunun en iyi örneklerinden birisi ise bionerjidir. Bu yazımızda bioenerji nedir beraber öğreneceğiz.

Videolar

Bioenerji nedir?

Bioenerji, esasında metafiziğin bir konusudur. Bio , yaşam – enerji – canlı demekken enerji iş yapabilme yetisidir. Bioenerji, insanların vücudunda bulunan doğal bir enerjidir. Vücudun içerisinde devamlı halde bulunan ve dolaşan negatif ve pozitif enerjilerdir. Bioenerji, aynı zamanda evrensel yaşam enerjisi anlamına da gelmektedir. Fiziksel, ruhsal ve zihinsel üç alanın birleşimidir. Çevreden, evrenden aldığımız içselleştirdiğimiz bir enerjidir. Bir şifa tekniği olarak uygulanan bioenerji , evrenin enerjisi ile insan bedeninin mükemmel anatomisi ile uyumudur. Bu uyguluma sadece fiziksel sağlık sorunlarına yardımcı olmayıp ruhsal ve zihinsel sağlık problemlerine yardımcı olmaktadır. Vücudun herhangi bir yerinde bir problem var ise o bölüm enerji sistemini bozarak o bölgede negatif (kötü) enerji üretmeye başlar.

Bioenerjisi pozitif olan insanlar zaten sağlıklı bireylerken, negatif olanların sağlık problemleriyle sık sık karşı karşıya geldiğini söyleyebiliriz. Bioenerji uzmanı şifacılar bu durumu beyin ile bu bölge arasında kurulan iletişimin kopukluğundan kaynaklandığını söylerler. Bioenerji uzmanı kişiler bu iletişim kopukluğunu çakralardaki tıkanmalara , auradaki bozulmalara yormaktadır.

Peki bu bioenerjide yaş sınırı var mı? Böyle bir sınır bulunmamakta. İhtiyacı olan herkes yediden yetmişe bu tedavi herkese uygulanabilmektedir. Sık sık sözünü geçirdiğimiz üzere tüm bu tedavi sürecini yöneten kişi ise bioenerji uzmanı kişilerdir. Bioenerji uygulanan kimselerde bu süreç şifanın uygulandığı insanlarda vücudun negatif enerjilerden temizlenmesi esastır. Bioenerji kendi başına hareket eden bir şifa sistemi olmayıp tıbbın diğer alanlarıyla da bir alışveriş içinde bulunmaktadır.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir