Bioenerji, tedavisi olmayan ve sık tekrarlayan hastalıkların iyileşmesini sağlayan, vücudun enerji dengeleme sistemidir.

Bioenerji

Bioenerji

 

Bioenerji doğada evrende bulunan kozmik bir güçtür. Bu bize kesintisiz olarak tepe çakramızdan sürekli olarak akar.

Çakralar bizim bioenerji merkezlerimizdir. Bir de koruyucu kalkanımız olan auramız vardır. Vücudumuzda sürekli titreşim halinde olan manyetik düşük voltajlı bir elektrik akımı vardır. Çeşitli sebeplerden ( üzüntü, korku, travmatik durumlar, şoklar) vücudumuzun enerji dengesini bozarak bu akımlarda titreşimlerde kesintiler oluşur ve akım sağlanamaz. Beynimizin o bölge ile iletişimi kopar ve rahatsızlıklar başlamış olur.

Bizler o bölgeleri ellerimizle tespit ederek enerji kaçaklarını buluruz, çekerek çıkararak iyileşme sağlarız. Mikro yani hücresel boyutta yenilenme sağlanır. Çakralar bu akımı düzgün bir şekilde vücuda dengeli olarak dağıtır ve tepemizden ayak tırnağımızın ucuna kadar bu enerji yayılır. Enerji dengelendiğinde tıpta çaresi olmayan rahatsızlıklar bile iyileşebilir.

7 ana çakramız vardır. 1 – Kök çakra, 2 – Sakral çakra, 3 – Mide çakrası, 4 – Kalp çakrası, 5 – Boğaz çakrası, 6 – 3. Göz çakrası, 7 – Tepe çakra.

Bu çakralardan biri tıkandığı, kapandığı zaman o bölgelerdeki manyetik akımlar kesintiye uğradığında rahatsızlıkla oluşur.

Örneğin mide çakrası kapalıyken sadece mide rahatsızlıkları baş göstermez, tüm batındaki organlarda rahatsızlıklar görülmeye başlar.Örneğin karaciğer, pankreas, bağırsaklar gibi. Biz bu bölgedeki çakrayı açarak biyoenerji akımını normal hale getiririz.

Hastalıklara neden olan zararlı frekansları düzelttiğimizde vücudun enerji dengesini sağlamış oluruz.

Makaleler

Auramız vücudumuzun koruyucu kalkanıdır. Nasıl dünyamızın koruyucu kalkanı atmosferin ozon tabakası varsa, bizimde koruyucu kalkanımız auramızdır.

Dünyamızın koruyucu kalkanı ozon tabaksı delindiği zaman dünyamız zarar görmekte, bizimde auramız zayıfladığı zaman tüm hastalıklara açık hale geliriz.

Bu mucizevi dengelenmeyle tüm sıkıntılarımızdan kurtuluruz.

Terapi, hastaların vücudu üzerinde bioenerjist tarafından ellerin kullanımı yoluyla yapılan yumuşak, güvenli, müdahaleci olmayan, şifa tedavisidir.

Bu terapi ilaç yada başka materyal kullanmadan, vücudun enerji sistemini kullanarak fiziksel, zihinsel veya duygusal sorunları tedavi etmek için vücudunuzdaki enerjiyi kullanır.

Bu terapilerle özellikle, kronik yorgunluk, düşük enerji hissi, depresiflik, içine kapanıklık, psikolojik sorunlar veya bitkinlik hissediyorsanız, kendinizi daha yüksek bir seviyeye yükselterek, duygusal, fiziksel beden, zihin ve ruhsal şifa için bütüncül bir uygulamadır.

bioenerji
bioenerji

Terapi sakin bir ortamda gerçekleşir.

Terapist, enerji sisteminizdeki blokajları bulmak ayrıca şifalandırmak için eğitilmiştir.

Bu kişi, acıları, herhangi bir ağrı veya rahatsızlıkları sonlandırmak için yardımcı olacaktır.

İnsanlar bazen kendilerinde farkında olmadan ne kadar stres taşıdıklarına terapi sonrası fark ediyorlar.

Uzmanımıza belirli bir sorun için şifaya gelen bir çok insan, sadece günlük hayatın stresleri ile baş edebilmek bir kaç seans yeterli olabilirken,birçok fiziksel sorunda, diğerlerinden daha fazla seans alması gerekmektedir.

Uygulama bütünsel bir düzeyde tüm vücudu ele alarak çalışır.

Örneğin bel fıtığı şikayeti ile gelen kişinin varsa mide yanmaları gibi diğer şikayetleri de düzelir.

Çünkü şifa her zaman, belirli bir bölgeyle birlikte tüm vucut da olur.

Sonuçlar zamanla gözle görünür hale gelir ya da fiziksel olarak hissedilir.

bioenerji nedir
bioenerji nedir

Travmalar haricinde öfke, suçluluk, nefret, olumsuz düşünceler ve duygular, bizleri rahatsızlandıran gerçek sebeplerdir.

Kişiler bioenerji seansından sonra, sırt ağrısı, omuz, boyun ve göğüs ağrısı, baş ağrısı, migren, artrit, karın ağrısı, uyku bozukluğu, stres, depresyon gibi bir çok rahatsızlıklara karşı rahatlama ve iyileşme yaşarlar.

Bioenerjinin size faydalı olması için bu tedaviye inanmak zorunluluğu yoktur. Zaten ilk seansdan sonra inanmayan yok gibidir.

Sizde eğitimini alabilirsiniz.

İletişim için buraya tıklayın.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir