Bioenerji, tedavisi olmayan ve sık tekrarlayan hastalıkların iyileşmesini sağlayan, vücudun enerji dengeleme sistemidir.

Tüm Ağrılar Düzeldi

Tüm Ağrılar Düzeldi

Hasta Görüşleri

Fatma Gül hanım bağışıklık sistemi zarar görmüş bir hastaydı. Göğüs ağrısı, bel ağrısı, ayak bacak ağrıları geçti. Reflüsünde de iyileşme oldu.Bel, bacak ağrısı artık yok. Bioenerji tedavisinin ne kadar etkili bir tedavi olduğunu insanlara kanıtlamak için Aysel Pekersoy, bağışıklık sistemi zarar görmüş bir hastayı uzun bir süredir tedavi ediyordu. Seanslar sonrasında Fatma Gül hanım ağrılarından kurtuldu. Geçmiş yıllardan bu yana birçok ağrı ile hayatına devam etmeye çalışan ve özellikle göğüs ağrısı, bel ağrısı, ayak ağrıları çekmekteydi. Bioenerji uzmanı Aysel Pekersoy tarafından tedavi gören ve kısa sürede tedavilerin sonuç vermesi ile birlikte daha sağlıklı bir hayata başlayan hasta mutluluğunu dile getirdi. Bildiğiniz gibi Bioenerji tedavisinin ülkemize gelmesinin ardından çok zaman geçmedi. Bioenerji ile Fibromiyalji tedavisinin de kolaylıkla yapıldığı bu hastanın durumu sonrasında herkes tarafından kabul edildi. Hastalarına yaklaşımı ve kolay tedavi etmesi ile insanlar tarafından tanınan ve kısa bir süre içerisinde birçok kişiye şifa olan Aysel Pekersoy tedavilerini sürdürmeye devam ediyor. Birçok insan hala Bioenerji tedavisinin ne olduğunu ve nasıl yapıldığını bilmiyor. Genel olarak Bioenerji insan vücudunda bulunan enerji kanallarının tam olarak açılması ve enerji akışının sağlanmasıdır. Uzmanın yaptığı açıklamalar neticesinde birçok insanın geçmiş yıllarda yaşadığı bazı problemler yüzünden çakra olarak adlandırılan enerji geçiş kanalları kapanıyor ya da işlem yapamaz hale geliyor. Bu kanalların açılması da kolay bir işlem değil. Bir insanın vücudunda kafasından başlayarak kalçalarına kadar uzanan belirli miktarda çakralar bulunuyor. Tıp alanında bu tedavi yöntemi yapılmıyor. Ancak bu alanda eğitim görmüş profesyonel kişiler bu tedavileri uygulayabiliyor. Stres, üzüntü ve depresyon gibi daha birçok nedenden dolayı sizin de vücudunuzda bulunan çakralardan bir tanesi kapanmış olabilir. Bu çakralar elbette organlarımıza bağlı. Bildiğiniz gibi insanların hareket etmeleri için belirli bir enerji kazanmış olmaları gerek. Dış dünyadan aldığımız enerjiyi organlarımıza tam olarak veremezsek ilerde büyük hastalıklar ile karşılaşabilmekteyiz. Bioenerji ile Fibromiyalji Tedavisini de gören insanlar artık daha rahat bir şekilde hayatına devam ediyor.
Bioenerji ile Fibromiyalji Tedavisi
Fibromiyalji insanın kendisini devamlı olarak yorgun hissetmesi durumudur. Yani geceleri uyuyup sabah kalktığınız zaman dinlenme sorunları yaşıyor olabilirsiniz. Fibromiyalji bir yumuşak doku romatizması olmasına rağmen Tıp alanında elbette tedavisi bulunuyor. Ancak bu rahatsızlığın en kötü durumlarından bir tanesi strestir. Fibromiyalji hastalığına yakalanan bir insan doktorlar tarafından tedavi edilerek eski sağlığına kavuşuyor. Yalnız ilerleyen zamanlarda sürekli olarak yaşanan stres durumları sonrasında bu rahatsızlık çok daha kolay bir şekilde tekrarlayabiliyor. Tıp alanında kronik olarak sürekli ağrı çekme ve yorgunluk durumu yaşayan insanların rahatsızlıklarına denilen Fibromiyalji insanları birçok işten alıkoyuyor ve kendi ihtiyaçlarını bile karşılayamayacakları duruma getiriyor. Sizin de çevrenizde bu tür bir rahatsızlığı olan insanlar olabilir. Tedavi olduktan sonra bile sürekli olarak bu hastalığın tekrarlaması durumunda herkes şaşkın durumda kalıyor. Ancak birçok insanın henüz yeni tanıdığı tedavi yöntemlerinden Bioenerji tedavisi ile bu rahatsızlıktan tam olarak kurtulmak mümkün oluyor. Kurtulduktan sonra da bu alanda uzman kişilerden Aysel Pekersoy hastalığı tam olarak tedavi ettiği için insanın vücudunda o hastalığın bir kez daha tekrar etmesi mümkün olmuyor. Üstelik bu rahatsızlıklarda bile iğne ya da ilaç gibi maddeler kullanılmıyor. Tamamen doğal olarak insanların vücutlarına gönderilen ve dünyaca ünlü doktorlar tarafından onaylanmış zararsız frekanslar sayesinde vücut kendisini topluyor. Bioenerji tedavisinde açılan çakralar enerji geçişini tam olarak sağladığı için sizler artık geçmişe göre çok daha rahat hareket ediyor ve kendinizi daha rahat hissediyorsunuz. Tedavi sürecinde gönderilen frekanslar da her insanın vücudunda yollanabilir ve tamamen zararsızdır. Artık iğne ve ilaç gibi tedavi yöntemlerini uygulamak yerine bu yöntemi tercih edebilirsiniz. Bioenerji ile Fibromiyalji Tedavisi görmek için uzmana ulaşabilirsiniz.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir