Bioenerji, tedavisi olmayan ve sık tekrarlayan hastalıkların iyileşmesini sağlayan, vücudun enerji dengeleme sistemidir.

Terapilerle Kendi İşlerini Hallediyor

Terapilerle Kendi İşlerini Hallediyor

 

Bioenerji seanslarıdan sonra Frederik ataksisi hastam artık oturuyor, konuşuyor kendi işini görebiliyor.

Terapilerle Kendi İşlerini Hallediyor

. Geçmiş yıllardan bu yana hasta olan ve kendi günlük işlerini bile halledemeyen bu hasta kısa bir zaman önce büyük ilerlemeler kaydetti  ve artık günlük işlerini kendisi kolaylıkla halledebiliyor. Sizin de bildiğiniz gibi bu rahatsızlık beyincik organının görevini tam olarak yapmamasına neden olmaktadır. Beyincik insanın vücudunu dengelenmesi için çalışan organdır. Ayrıca tedavi olan bu hastanın günlük hareketlerinde zorlanma sorunları da vardı. Tıp alanında bu tür hastalıklar için ameliyat bildiğiniz gibi yapılamıyor. Ancak bu rahatsızlıklara ilaç tedavileri uygulanmaya başlasa da çok fazla yarayış sağlamadığı bilinmektedir. Frederik hastası olan bu insan günlük hayatında her zaman yanında birinin olmasını gerektiriyordu. Bioenerji uygulamaları ve yapılan tedaviler sonrasında kadının kafasında bulunan çakra adı verilen enerji geçiş kanalı uzman Aysel Pekersoy tarafından muayene edildi. Bu inceleme sonrasında kafada bulunan çakrada problem olabileceği düşünüldü. Daha sonra uzman kendi tedavi yöntemleri ile tamamen iğnesiz ve ilaçsız olarak bu hastanın geçmiş yıllara nazaran daha iyi konumlara gelebilmesini sağladı. Tedavileri uygulamaya gelen bayan bile böyle bir tedavinin olacağına inanmazken, Aysel Pekersoy yaptığı tedavi sonrasında hastada oluşan gelişmeleri de kendisine aktardı. Daha sonra hasta zaten kendi günlük işlerini yapabilir duruma geldiği zaman çok mutlu oldu. Bioenerji uygulamaları sırasında hastanın vücuduna gönderilen frekanslar enerji kanallarının tam olarak açılıyor. Hasta artık çok rahat bir şekilde kendine zaman ayırıyor ve hareketlerinde gözle görünür oranda artış meydana geldi.

Videolar

Bioenerji tedavisi yurt dışında başlamasının ardından ülkemizde de bu alanda uzmanlaşan birçok kişi bulunuyor. Ancak elbette her insan bu konuda uzman olamıyor. Tam olarak uzmanından aldığınız bir tedavi sonrasında ne kadar pozitif bir hayata başlayacağınızı anlayamıyorsunuz. Bildiğiniz gibi vücudumuz bir bölgenin çalışması için enerjiye ihtiyaç duyar. Bu enerji tam olarak sağlanamaz ise o bölgede bazı sorunlar ve hastalıklar meydana gelmektedir. Bu hastalıklardan kurtulmak için tıp alanında birçok tedavi bulunmaktadır. Ancak bu tedaviler iğne ve ilaç gibi materyaller kullanılarak yapıldığı için insanlar biraz çekingendir. İşte Bioenerji tedavisinin asıl amacı tam olarak burada gözükmektedir. Bu tedavi yönteminde kesinlikle iğne, ilaç gibi materyaller kullanılmaz ve tamamen doğal yollarla insanlar tedavi edilir. Tedavi edilen insanlar da bu tedavinin vücutlarında verdiği tepkiler sonrasına şaşkın kalmaktadır. Aysel Pekersoy tarafından açıklanan ve vücutta bulunan çakraların enerji akışları tam olarak sağlanan insanlar genellikle hasta olmaz. Ancak yaşanılan bazı sorunlar stres, üzüntü, depresyon bu çakraların kapanmasına neden olmaktadır. Vücudun herhangi bir yerine enerji akışı tam olarak sağlanıyorsa o bölgenin hasta olma durumu diğer bölgelere göre çok daha azdır. Çünkü aktif olarak vücutta dolaşan enerji organlara da güç vermektedir. Enerji akşının tam olarak sağlanmadığı bölgelerde örnek olarak kafa çakrasında sorun olduğu zaman o bölgede bulunan organlarda sorunlar meydana gelmektedir. O bölgede de bulunan en önemli organ beyindir. Beyin hasar gördüğü zaman ameliyat gibi tedavilerle kurtarmak çok zordur. Bu yüzden uzman Aysel Pekersoy bu konuda dikkatli olunması gerektiğini ve kafada bulunan çakranın da çok önemli olduğunu bizlere açıklamıştır. Bioenerji tedavisi ilk piyasaya çıktığı zamanlarda birçok insan buna itimat etmemiştir. Ancak tedavi görmeyi kabul eden insanlar ne kadar yararlı ve vücuda nasıl bir yararı olduğunu gördükleri için herkese tavsiye etmiştir. Bioenerji uygulamaları sadece bu alanda uzman olan Aysel Pekersoy tarafından yapılmaktadır.

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir