Bioenerji, tedavisi olmayan ve sık tekrarlayan hastalıkların iyileşmesini sağlayan, vücudun enerji dengeleme sistemidir.

Bel Fıtığı Sonlandı

Bel Fıtığı Sonlandı
bel fıtığı bioenerji ile iyileşti
bel fıtığı bioenerji ile iyileşti

Baran hanım yaklaşık 13 senedir bel fıtığı ve buna bağlı şiddetli ağrılar, yürüme bozukluğu şikayetleri vardı.

2 defa ameliyat olmasına rağmen düzelme görülmemiş şikayetleri bitmemişti.

Seanslardan sonra rahatsızlıkları iyileşti hayatı artık daha çok seviyor.

Videolar

Geçmiş aylarda Bioenerji uzmanı Aysel Pekersoy bizlere Tıp biliminde tedavi edilemeyen birçok hastalığın bu tedavi yöntemi ile iyileştirilebileceğini açıklamıştı. Ancak birçok insan yeni bir tedavi olduğu için bu şekilde büyük bir hastalığın Bioenerji ile tedavi edilebileceğine inanmıyordu. Tedavi ettiği hastaların ilk durumları ve tedavilerden yani seanslardan sonraki durumlarını da videolara kaydederek insanlara sunan uzman bu alanda gerçekten birçok hastalığın tedavisi olduğunu kanıtladı. Bioenerji ile bel fıtığı tedavisinin mümkün olması birçok kişiye umut oldu. Biliyorsunuz ki bel fıtığı rahatsızlıkları çeken insanlar bir hayli fazla. Tıp alanında bu hastalıkların elbette tedavisi var ancak sadece ameliyat yolu ile. Bir de bel bölgesinden ameliyat olmak gerçekten tehlikeli. Ameliyat olan insanlarda bile bel fıtığının tekrar oluşması mümkün. Zaten birçok insanda ameliyat sonrasında belirli bir iyileşme kaydediliyor ancak birkaç yıl geçtikten sonra özellikle de ağır işlerde çalışan insanlarda bu hastalığın tekrar nüfus etmesi görülüyor. Bu hastalığın o bölgede bulunan enerji geçiş kanallarının tıkanmasından dolayı olabileceğini birçok insan bilmiyor. Ancak günümüzün en popüler Bioenerji uzmanlarından Aysel Pekersoy Bioenerji ile bel fıtığı tedavisi yapılabileceğini herkese bu seanstan sonra göstermiş oldu. Ayrıca Bioenerji tedavisinin dikkat çeken noktalarından bir tanesi de hastalığın daha sonra oluşumunun da çok düşük ihtimallere dayalı olmasıdır. Bel bölgesi herkesin kullandığı ve özellikle de ağır işte çalışan insanlarda devamlı olarak rahatsızlıkların yaşandığı bir bölgedir. Ameliyat ile tedavisi gerçekten zor ve zahmetlidir. Bu yüzden rahatsızlığa yakalanmadan önce dikkat edilmeli ve bel bölgenize çok fazla yüklenme yapmamalısınız. Tedavisi mümkün ancak yakalanacağınız bir bel fıtığı rahatsızlığı ilerleyen tüm hayatınızı kötü bir şekle dönüştürebilir.
Bioenerji İle Bel Fıtığı Tedavisi Nasıl Yapılır?
Bioenerji uzmanı Aysel Pekersoy bel fıtığı sorunları yaşayan bir hastanın resimlerde de gördüğünüz gibi eski halinden çok daha iyi durumlara gelmesini sağladı. Geçmiş zamanlarda hasta günlük hareketlerini ve ihtiyaçlarını bile yerine getiremezken bugün daha kolay ve zorlanmadan ihtiyaçlarını yerine getirebiliyor. Bu duruma gerçekten bir mucize olarak bakan hasta mutluluğunu uzman Aysel Pekersoy’a borçlu. Daha bunun gibi büyük rahatsızlıkların da tedavilerinin Bioenerji ile yapılabileceğini açıklayan uzman tedavi ettiği hastaların seanslar sonrasında ne duruma geldiğini de bizlere açıklamaktadır. Bioenerji ile bel fıtığı tedavisi ilk olarak uzman tarafından yapılan vücutta inceleme ile başlamaktadır. Dikkatli bir şekilde vücudunuzu inceleyen uzman kişi daha sonra en kolay şekilde hastanın en azından günlük ihtiyaçlarını karşılayabileceği duruma getirmektedir. Elbette bu durum tek seansta mümkün değildir. Ancak zaten Pekersoy sizlere gerekli olan bilgileri de verdikten sonra seanslarınıza başlamaktadır. Birçok insanın hayatını zulmeden bel fıtığı sorunlarına ameliyatsız bir çözüm bulmak gerçekten çok güzel. İlerleyen günlerde daha birçok hastanın da uzman Aysel Pekersoy’a gelip bel fıtığı ile alakalı olarak tedavi almak isteyeceği düşünülmektedir. Sadece bel fıtığı değil Tıp alanında tedavi edilemeyen birçok rahatsızlıkta Bioenerji tedavisi ile rahatlatılmaktadır. Vücudunuzda bulunan bel bölgesindeki enerji geçiş kanallarını aktif olarak çalıştıran ve sadece uzmanın yapabildiği vücuda yollanan frekanslar ile sizleri rahatlatan Bioenerji tedavisi birçok insan için umut oluyor. Yollanan frekanslar dünyaca ünlü doktorlar tarafından onaylanmış ve tamamen insan vücuduna zararsız olan frekanslardır. Ancak elbette bu frekansları uzmanlardan başkasının gönderebilmesi mümkün değildir.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir