Bioenerji, tedavisi olmayan ve sık tekrarlayan hastalıkların iyileşmesini sağlayan, vücudun enerji dengeleme sistemidir.

Bahar Alerjisi Sonlandırıldı

Bahar Alerjisi Sonlandırıldı

 

Bahar alerjisi hastası olan Recep Beyin, alerjik riniti, göz kızarması ayrıca sürekli hapşırığı vardı. Rahatsız edici bir hastalıktır.Sonuç gayet iyi, ayrıca bacakta şekil bozukluğu da vardı oda giderildi.Alerji rahatsızlığı günümüzde birçok insanda bulunmaktadır. Ancak elbette her insanın etkilendiği cisimler farklılık göstermektedir. Bioenerji uzmanı Aysel Pekersoy tarafından tedavi edilmeye başlayan Recep Bey bahar alerjisi sorunu ile karşı karşıyaydı. Bahar alerjisi insanlarda bu aylarda nüfus eden ve sürekli kaşıntı, hapşırık, kızarıklık veren bir problemdi. Bioenerji tedavisi görmeyi uygun gören Recep Bey birkaç seans sonra uzmanın da yardımları ile kendisine geldi ve artık alerjisi kalmadı. Bu aylarda başlayan alerjisi ile sürekli rahatsızlık çeken ayrıca sürekli olarak hapşırma durumları yaşadığı için ağrılarla karşı karşıya gelen hasta kısa sürede bu rahatsızlıklardan kurtuldu. Görülen seanslar sonrasında sonuç alan Aysel Pekersoy bu rahatsızlığı da kendi yöntemleri ile tedavi etti. Uzmandan gördüğü tedavilerden kesinlikle memnun kaldığını dile getiren ve uzun bir süredir bu rahatsızlıklar ile birlikte yaşadığını dile getiren hasta bu sorunlarından gerçekten kurtulduğu zaman çok mutlu oldu. Bioenerji ile bahar alerjisi rahatsızlıklarının da tedavi edilebileceğini bu şekilde insanlar da görmüş oldu. Elbette sadece alerjilerin yanı sıra daha birçok hastalık bu tedaviler ile sonlandırılabiliyor. Uzman Aysel Pekersoy’un katıldığı televizyon programlarında yaptığı açıklamalar birçok insanı şaşırttı. Bioenerji tedavisi ile sürekli tekrarlayan bel fıtığı rahatsızlığının da tedavisinin mümkün olduğunu açıklayan Pekersoy birçok insana bu konuda umut oldu. Ayrıca en çok dikkat çeken açıklamalar arasında Tıp alanında çaresi olmayan rahatsızlıkların bile bu tedavi yöntemi ile kolaylıkla iyileştirilebileceğini dile getirmesi oldu. Bioenerji denilen olay aslında her insanda olan bir şeydir. Enerji dengeleme mekanizmasına Bioenerji denilmektedir. Bioenerji ile bahar alerjisi tedavisi de kolay bir şekilde yapılmaktadır.
Bioenerji İle Bahar Alerjisi Tedavisi
Bioenerji insanların vücutlarında bulunan enerjinin tam olarak dağıtılmasından oluşmaktadır. Bu enerji insan vücudunda çakraların yardımı ile dağıtılmaktadır. Çakralarında sorun olan insanlar enerji dağıtımını tam olarak yapamadıkları için belirli hastalıklara yakalanma oranları daha yüksektir. Ya da bazı hastalıklar aslında bu enerjinin tam olarak dağıtılamamasından ortaya çıkmıştır. Ancak hasta bu durumdan habersiz olduğu için Tıp alanında yapılan araştırmalar sonrasında kendine uygun tedaviyi bulmaktadır. Her insanın vücudunda bulunan bu enerji mekanizması tam olarak düzenli çalıştırıldığı zaman insanların hastalıklara yakalanma oranları daha da düşmekle beraber hayatta her zaman daha enerjik ve sağlıklı bir duruş sergilemektedirler. Yukarıda gördüğünüz resimlerde Bioenerji uzmanı Aysel Pekersoy tarafından tedavi edilen ve seansları tamamlanan alerjisi olan bir insan bulunmaktadır. Recep Bey bahar alerjisi adlı sorununa Tıp alanında çözüm bulamamıştır. Ancak Bioenerji tedavisi yaptırmayı denedikten sonra ne kadar etkili ve insan vücuduna yararlı bir tedavi olduğunu anlamıştır. Birçok insan günlük hayatlarında bazı çakraları kapalı olarak yaşamaktadır. Bu kapalı olan çakranın insanlara çok büyük zararları vardır. Örnek olarak mide üzerinde bulunan çakranın kapandığını düşünürseniz mide rahatsızlıklarının baş göstermesi çok normaldir. Bioenerji tedavisi ile kapanan çakralar açılır ve o çakraların etrafında bulunan organlarda da uzman tarafından gönderilen frekansların etkisi ile bir hücre yenilenmesi başlar. Bu hücre yenilenmesi sonrasında birçok hastalık kısa bir süre içerisinde tedavi edilebilmektedir. Tıp alanında tedavisi olmayan veya tedavi edildikten sonra tekrarlayan hastalıklarda da Bioenerji tedavisi aktif olarak kullanılmakta ve hastalığın tekrarlamasına da engel olmaktadır. Açılan çakraların bir daha kapanması çok zordur. Ancak belirli bir üzüntü durumu ya da kötü bir yaşantı ile bu çakralar tekrar kapanabilir. Bu yüzden uzman Aysel Pekersoy’un sizlere yaptığı uyarıları da göz önünde bulundurarak daha dikkatli yaşamalı ve kendinize dikkat etmelisiniz. Bioenerji ile bahar alerjisi tedavisi olmak isteyenler de uzmanı ile görüşebilir.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir