Bioenerji, tedavisi olmayan ve sık tekrarlayan hastalıkların iyileşmesini sağlayan, vücudun enerji dengeleme sistemidir.

SKY 360 Dr. Aytuğ ile Sağlıklı Yaşam

SKY 360 Dr. Aytuğ ile Sağlıklı Yaşam

 

360 TV Dr Aytuğ ile Sağlıklı Yaşam programı canlı yayın konuğu olduk. Bioenerji hakkında her şey ve merak edilenler sıcak sohbet tadında gerçekleşti. Sorular ve açıklamalar doyurucu oldu.

360 Tv canlı yayındaydık. Dr Aytuğ Kolankaya’nın sunduğu Sağlıklı Yaşam programında seyircilerin katılımıyla güzel ve dolu dolu bir program oldu. Bioenerji, bel fıtıkları boyun fıtıkları, panik atak uygulamaları, maniplasyon tekniği daha yaygın adıyla manuel terapi nasıl uygulanır, kaç seans sürer detaylı olarak anlattık. Programa katılan seyircilerinde sorduğu sorular ile ülkemizde fazla yaygın olmayan ancak tüm dünyada kabul gören Bioenerji hakkında detaylı bilgiler sunduk. Kimler bu eğitimi alabilir, Bioenerji uzmanı olmak için neler gereklidir. Tüm bu sorular cevap buldu. Fıtıklar ve yürüme güçlüklerine uyguladığımız maniplasyon, ruhsal sıkıntılar, depresyon, kötü hissetme, karamsarlık endişeli olma hallerine uyguladığımız terapi hakkında detaylı bilgiler. Eğitimleri kimler alabilir, kimler başvurabilir. Hekimlerimizin de enerji bedeni ile ilgilendiklerini incelediklerini görmek son derece sevindirici. Her programda birbirinden profesyonelce sorular karşısında yaptığımız mesleğin geleceği açısından son derece sevindirici olmakla beraber umut verici. Kısacık video sizde bilgi sahibi olup geleceğe başka bir bakış açısı kazanabilirsiniz. Bioenerji eğitimi almak isteyen insanlar için de özel olarak eğitimler veren Aysel Pekersoy bu etkili tedavi yönteminin ülkemizde yaygınlaşması ve insanların ameliyat gibi büyük tedavi yöntemleri ile tedavi olması yerine bu etkili yöntem ile tedavi olmasını istemektedir. Bioenerji eğitimi almak isteyen insanlara özel olarak eğitimlerini vermeye devam eden uzman, ayrıca hastalığı olan kişilerin de tedavilerine devam etmektedir. Bioenerji uzmanı Aysel Pekersoy ile Tıbbi alanda tedavi edilemeyen rahatsızlıkların bile denemesi  insanlar için umut oldu. Birçok insanın içerisinde bulunduğu rahatsızlık durumu Tıp alanında tedavi edilemediği için insanlar bu hastalıklar ile yaşamak zorunda kalmaktadır. Ancak dünyada nadir insanın yapabildiği bu i yöntem ile kısa bir sürede rahatsızlıklarınızdan kurtulabilirsiniz.

Bioenerji Eğitimleri Nedir?

Bioenerji eğitimleri bu alanda uzman Aysel Pekersoy tarafından verilen ve insanların bu yöntem ile şifa bulmasını istediği eğitimdir. Eğitim sonrasında sizlere bu alanda tedavi yapabilmeniz için belirli sertifika da verilmektedir. Ancak elbette bu alanda da eğitimleri görmek çok kolay değildir. Bir insanın vücudunda bulunan enerji geçiş kanallarının açılması ve bu kanalların aktif olarak çalışması için belirlenen tedavi yöntemi  insanlara şifa dağıtmaya devam ediyor. Birçok insan bu tedavi yöntemine inanmasa da belirli seanslardan sonra insanlara ne kadar yararlı olduğu gözler önüne serilmiştir. Ayrıca Aysel Pekersoy tarafından yapılan tedavilerin de insanlara ne kadar etkili olduğu hastaların kendilerinin yaptığı açıklamalar ile sizlere sunulmuştur. Canlı yayında yapılan açıklamalar bu uygulamanın birçok büyük rahatsızlığa da iyi geldiğini bizlere göstermiştir. Bir de bu alanda uzman olan Aysel Pekersoy bel fıtığı gibi büyük bir rahatsızlığı da bu tedavi yöntemi ile iyileştirebilmektedir. Bel fıtığı günümüzde birçok insanın yaşadığı zor ve vücuttaki hareketlerin çok büyük oranda kısıtlandığı rahatsızlıklardan bir tanesidir. Bel fıtığı olan insanlar genellikle hareketlerinde zorluk ve sürekli olarak ağrı çekeler. Ancak artık  bunun gibi rahatsızlıklardan da kurtulmak mümkündür. Bel fıtığı rahatsızlığında Tıp alanında yapılan tedaviler de etkili olmaktadır. Ancak Tıbbi alanda bu rahatsızlık ile ilgili olarak ameliyatlar yapılmakta ve insanlar ameliyatlar sonrasında büyük ağrılar yaşamaktadır. Ön plana çıkaran özellikleri arasında da herhangi bir materyal kullanılmadan yapılmasıdır. Yani iğne, ilaç ve bölgenin açılması gibi yara yapıcı işlemler bu yöntemde yoktur. Tamamen doğal olarak yapıldığı için her yaştan insana uygulanan bu yöntem ile ilerleyen günlerde daha birçok hastalığın önüne geçilecek.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir